Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

BestBuy Türkiye gg

DareJedi

Öne çıkan mesajlar

Red said:

sayılı vestel laptop müşterisi oldugun için öyledir :)

vestel laptop alınır mı abi.televizyonları bile iyi deil

zaten belirttim laptop kotu dıye :D orasına hıc degınmıyorum bıle cıldırtması apayrı. Hakkını verıyorum teknik servisin sadece adamlar beleşe 3 yıldır her sorunu cozduler hemde garantisi 2 yıldı :D
Sosyal ağlarda paylaş

"roket adam" said:

Vestel laptop almış, bari bedava verelim falan demişler.

yok yine teknosadan aldıgım harici disk kadar berbat degil cok sukur. En son yaptıgım alışverişten bu yana bayadır kalem pil almam burdan dıye dusunuyorum teknosa için. Vestelden yıne beyaz esya alırım :D
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor'un deneyimler açıklıyor firmaları direk.
Best Buy iyiydi, kalması iyi olurdu çünkü o çapta bir firma garanti işlerinde problem çıkaramaz.

Fakat ülkeye girişi çok yanlış oldu. İlk mağazayı İzmirde açmak hata. MediaMarkt açarken reklamını izdihamla yaptı. BestBuy bunu yapamadı. Kitleyi Mediamarkt'tan alacak, kendi farklarını gösteren bir tavır sergilemeleri gerekiyordu yapamadılar.
Sosyal ağlarda paylaş

az sattiklari icin kapattiklarini sanmiyorum ben, hani o zaman mediamarkt'in da kapatmasi lazim burda, cunku musteri sayisi hemen hemen aynidir.
ha bide vatan bilgisayar da acilcakmis balcovaya, is alimi yapiyorlardi ve yine ise alinmadim :/

daha tezgahtar olamazken nasi muhendis olcaz bakalim.
Sosyal ağlarda paylaş

Smoke said:

Ben seviyordum ankaradaki best buy'ı. Büyük alışverişlerimi genelde ordan yapıyordum, kötü olmuş.
Son 1 ay içinde
120 Led Tv
Ipad
Playstation 3
82 LCD
LG home theater
almış biri olarak garantileri kıçımdamı patladı merak etmeye başladım şimdi.

"hayır loto vurmadı evleniyorum alışveriş ondan"

Tabi evlenirken alınması gereken tüm temel elektronik cihazlar var bu listede :)

Tebrikler!
Sosyal ağlarda paylaş

vatan rulz doğru elemanı bulduunda bildiğin köpek gibi yardımcı oluyorlar ben bütün elektroniklerimi vatandan alıyorum 1 tek eski mouse'u medimarktan almıştım depodan cıkardılar ürünü bildiğin gerçek fareler kutunun ve farenin kablosunu yemişlerdi öyle ezik büzük kutularda satıolar ürünleri. gıcır gıcır saklama mantığı yok mediamarkt ta

1 kere ekran kartım bozuldu vatandan aldığım muadili kartı aynı gün icerisinde verdiler sorunsuz bir sekilde.
Sosyal ağlarda paylaş

scorch said:

vatan rulz doğru elemanı bulduunda bildiğin köpek gibi yardımcı oluyorlar ben bütün elektroniklerimi vatandan alıyorum 1 tek eski mouse'u medimarktan almıştım depodan cıkardılar ürünü bildiğin gerçek fareler kutunun ve farenin kablosunu yemişlerdi öyle ezik büzük kutularda satıolar ürünleri. gıcır gıcır saklama mantığı yok mediamarkt ta

1 kere ekran kartım bozuldu vatandan aldığım muadili kartı aynı gün icerisinde verdiler sorunsuz bir sekilde.

Nasıl veriyorlar aynı gün içinde ? Bizim de bozuldu 30 gün sürdü ekran kartının değiştirilmesi. Hakkaten biz neyi yanlış yaptık, çünkü aynı bilgisayardan 2 tane aldık, kodumun msi ekran kartı gene aynı sorunu vermeye başladı (ekran kartı fanından inanılmaz bir ses çıkıyor böyle birşeye sürtüyormuş gibi ne müzik dinleniyor ne film izleniyor manyak gibi kulaklıkla kullanıyorum). Garantiye vermeye de korkuyorum 30 gün çok uzun bir süre.

Aynı gün içinde değişmesi için ne yapmam gerekiyor ?
Sosyal ağlarda paylaş

düşmanlardan birisini denize döktük; ama bir tanesi strateji değiştirip mevcudiyetine devam etme niyetinde.

franchising yapıp büyüyeceklerini söyleyip ardından bunu diyebilecek kadar arsız olabilirler:

“Çok fazla AVM var gibi görünüyor ancak biz yine de yer bulmakta zorlanıyoruz. Çünkü büyüklükler ihtiyaca göre yeterli değil. Electro World olarak olabilecek iyi yerlerde 10 tane AVM daha olsa biz 10 tane daha mağaza açarız. Çünkü caddelerde de aynı sıkıntıyı yaşıyoruz” diye konuştu."

avm sana yetmiyorsa kendine migros, casper ya da vatan gibi bina kirala ya da inşaa et di mi?

http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/17098529.asp
Sosyal ağlarda paylaş

bestbuy'ı anlamıyorum türkiye'ye getiren adamlar gerizekalı herhalde.

orjinal bestbuy sitesinde, goldpc, bimeks, vatan'ın sitelerinden çok daha detaylı ve kapsamlı bir ürün listesi ve alışveriş imkanı var.
bizde "öne çıkan ürünler" koymuşlar.

pazara girmeleri 1 yıl felan oldu, "ay biz bunu beceremiycez" diyip geri çekiliyorlar.
bu kadar çabuk pes mi edilir...

madem bu kadar kötü durumdasın, girmeden önce bir pazar araştırması yapsaydın ya...
Sosyal ağlarda paylaş

nasıl yok yapabilecek bir şey? hepsiburada mesela bozuk olmasa bile iade alıyor 1 hafta içinde, aldığın anda ayıplı çıkarsa hiç bekletmeden iade alıyor, sonradan arıza varsa da en geç 1 ayda yetkili servisle bağlantıyı halledip geri dönüyorlar. ayrıca arızalı ürün göndermek (arıza kaydı yaparsanız siteden) yurtiçi kargo ile beleş. bunların hangisi var vatan'da?
Sosyal ağlarda paylaş

Vatan da yaşadığım en büyük komedi, bilgisayar parçası (ekran kartı vb.) aldığınızda mevcut kasaya takmak için kasanın da onlardan alınmış olmasını şart koşmaları. Tek satmayın kardeşim o zaman...Sistem olarak satın, sistem toplayın, olayımız bu deyin, bilelim. Saçma kuruluş nitekim.
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

pazara girmeleri 1 yıl felan oldu, "ay biz bunu beceremiycez" diyip geri çekiliyorlar.
bu kadar çabuk pes mi edilir...

madem bu kadar kötü durumdasın, girmeden önce bir pazar araştırması yapsaydın ya...

pes etme değil de ani bir strateji değişikliği yapmışlar görünüşe göre. biz büyümeye kasacağımıza elimizdekileri büyütelim sağlamlaştıralım daha sonra gireriz durumu var bence.

ha yine de beklenen hizmeti sağlayamamış gibi görünüyor BB Türkiye'de.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...