Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Call of Duty: Modern Warfare 3

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

trailer'ı koymaya gelmiştim.

evet gayet de trailer'a bakıp süper diyebiliyorum. adamlarda para çok, konuşturmuşlar yıllanmış iw engine'i. bf3'ten sonra biz de binalara delik açabilioyr, biz de bina yıkabiliyoruz bile demişler. aksiyon dorukta, kalite tavan. kaç tane oyunda böyle animasyon görebiliyoruz?

baya para yatırmışlar (kazandıklarının 10'da 1'i falan). ama şöyle de birşey var, evet modern warfare 2'nin aynısı trailer itibari ile (özellikle binadan ip sarkıtıp atlayalım, helikopter kontrolü kaybetsin dönerek çakılsın, rusça seslendirmeli kötü adam replikleri).

ama oynamak istiyorum şu an.
Sosyal ağlarda paylaş

iw tarafından yapılan kodların güzel bir özelliği var paranın karşılığını her daim alıyorsun. cod 4 ünde mw2 ninde hikayeleri çok iyi, seni her daim aksiyon içinde tutuyor, gereksiz ve uzun cut seenler yok (öhöm blackfail öhöm).

multiplayerı başka bir firma yapıyordu,o adamlar içinde iyi diyorlar ama her halukar da bf3 alıp 64 sniperın olduğu herkesin amaçsızcana bir köşeyede durduğu, normal şartlarda bir adamı ikiye bölmesi gereken 50 calibrelik mermi ile headshot attığın adamın sinek ısırmış gibi koşmaya devam ettiği bir oyunu oynamaktan iyidir.
Sosyal ağlarda paylaş

Mighty_THoR said:

iw tarafından yapılan kodların güzel bir özelliği var paranın karşılığını her daim alıyorsun. cod 4 ünde mw2 ninde hikayeleri çok iyi, seni her daim aksiyon içinde tutuyor, gereksiz ve uzun cut seenler yok (öhöm blackfail öhöm).

multiplayerı başka bir firma yapıyordu,o adamlar içinde iyi diyorlar ama her halukar da bf3 alıp 64 sniperın olduğu herkesin amaçsızcana bir köşeyede durduğu, normal şartlarda bir adamı ikiye bölmesi gereken 50 calibrelik mermi ile headshot attığın adamın sinek ısırmış gibi koşmaya devam ettiği bir oyunu oynamaktan iyidir.

OYUN BU OYUN NE GERÇEKÇİLİĞİ ARIYORSUN... İLLA DÜNYA DİYE YER ÇEKİMİ Mİ OLACAK?
Sosyal ağlarda paylaş

LathspeLL said:

Bf3 giydirdiğin kısım tamamen laf olsun torba dolsun olmuş, silah yorumun anlamsız, aynısı COD serisine de uyarlanır gayet, hiç biri gerçekçi değil çünkü, olmakta istemiyorlar. Gameplay mekanikleri daha önemlidir her zaman.

Cutscene olayı doğru.

ben bf3 'e giydirmiyorum bf3 nezdinde bütün bflere giydiriyorum :).silah yorumlarım anlamsız değil cod da da 50 calibre 1 shot bir silah değil ama en azından torso ve üstünde one shot alıyor, bad company de sen torso da vursan üstünü de vursan adam sağ çıkabiliyor bunun yanında sen 12x zoom ile miss geçebiliyorken aynı mesafeden bir medic m60 ile lazer güdümlü mermiler atıp seni vurabiliyor.Bunlar seni rahatsız etmiyorsa söylecek çok şey var ama hiçbiri hoş değil.Öte yandan zaten büyük harita, zaten insanlar araçlar uçaklar vs dağılıyor birde herkes sniper alıp sindimi oyun salak saçma birşey oluyor. Artık bu gerçeği bf community kabullendi sende kabullen, adamlar dedicated max 2 sniper server sınırlamaması getiriyor. Bak gustav ile hoplaya zıplaya quake oynar gibi ortada dolaşanlardan vs bahsetmiyorum bile.
Sosyal ağlarda paylaş

Şu kendi kafalarından senaryo yapanlara bitiyorum.
"Abi şimdi Fifa'da 10vs10 maç yapacaklar, herkes forvet olacak çok kötü",
"Abi şimdi AC:Brotherhood'da herkes koşacak damdan dama böyle multiplayer olmaz bence!"
"Abi left 4 dead'te herkes infected olur, survivor olmaz oyunda napıcaz biz, saçma oyun!"

tarzı bir bağlantıyla oyun eleştirmek...

Bende BC2 oynarken 32 sniper görmedim hiç nedense, genelde 4'er sniper oluyor takımlarda. O yüzden FAIL!

EDIT: Ayrıca yukarda moriQ cevabı vermiş zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...