Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

TSK dan isabetli açıklama

Napolyonn

Öne çıkan mesajlar

Absolut said:

Askere laf oturtulması neden herkesi bu kadar memnun ediyor onu anlamadım.

kirli çamaşırı birikmişti bayağı, mahalle kokmuştu, yıkamadığı gibi atar yapıyor racon kesiyordu. gelen gideni aratacak olsa da elimde mısır patlak izliyorum. napak?
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

evet ordu 10 yılda bir darbe yapıyor abd'de, benim tarih bilgim tc inkilap tarihi dersinden ibaret olduğundan böyle bir yanılgıya düştüm.

devlete saygısı var hükümetlerin. öyle tüm vatandaşları etkileyen kırmızı vs mavi sokak çatışmaları da olmadı.

her eyalet kendi kafasına göre takılıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Raze said:

asker lafı gediğine koymuş.
cumhuriyetin bekçiliği silahla değil eğitimle, halkla olur. ben bildim bileli sol tarafın oyu sayısı 30-35% civarında gezer, hiçbir sol parti de benim sayemde bu taban 40 oldu diyemez. embesiller kendi aralarında bölünüp çoğalmaktan büyümeye daha büyük kitleye ulaşmaya vakit bulamadılar. Şimdi birleştilerde mecburiyetten, yarın akp bölünüp 2 parti olsa bunlar 3e bölünür.

less qq more pewpew

katılıyorum. yıllardır melih gökçeğin ankarada olmasının sebebi bu. refah partisi, mhp, akp farketmez onun için. top nerdeyse oraya gider.
ama sol partiler bir birleşip de adamı atamaz şehirden.
Sosyal ağlarda paylaş

DoruK said:

bazıları için ordunun siyasete bulaşması demek iktidara muhalif basın açıklaması yapması anlamına geliyor. onun dışındakiler siyaset sayılmıyor. hele başkana bağlı ise hiç siyasi değildir.

Kendilerine dokunan olunca, işlerini bozan olunca bağırıp çağırıyorlar işte. Siyasiymiş, değilmiş muhabbeti bahane.
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

Suark said:

zaten akp yeterince rant sağladı asker üzerinden ( danışıklı dövüşlerini yediğimin ).

internet üzerinden yalancı muhtıra göndermek, akpnin mağdur edebiyatı yapması, emekli genelkurmaya ödemenin zırhlı SUV alınarak yapılması. aynen dediğin gibi oldu...

oh yeah,cumhuriyet mitinglerinide akp yaptı.
Sosyal ağlarda paylaş

E muhtıra akp-tsk işi zaten. Zırhlı audi falan.

Cumhuriyet mitinglerine katıldım, ama asker dedi diye değil. Ben oraya bizim ne krala ne tsk ya hiçbişeye ihtiyacımız yok, bak işte ben kendi kendimi koruyabiliyorum demeye gittim.

Şimdi aslında chpnin yapması gereken kendini ezdirtmek, RTE bu kadar akıllı olmasa çoktan yaparlardı zaten ( hangi kulvardan saldırırsa başka yere atlıyor ).
Bu polis öğrenci muabbetinin aynısını polis memurda yaparlarsa güzel olur,
yalnız bir an önce batumdan inceden falan kurtulması gerekiyor kk nın, eski chp kalıntısı kalmamalı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...