Jump to content

Turkceplease

=o=
 • Mesaj sayısı

  774
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Turkceplease hakkında

 • Rütbe
  Turkceplease
 1. Turkceplease

  Tunus, Mısır derken Arap İsyanı Libya'da

  Yani cahillik damgasını vurcak yeni bir yer buldunuz. cahil hükümet cahil toplum
 2. Turkceplease

  Tunus, Mısır derken Arap İsyanı Libya'da

  abi vatandaşın can güvenliği mevzu iken,siyasi çıkar yapanın allah belasını versin. adam sie lan vermiyorum kimseyi dese napacaksın savaşmı açıcaksın.kılıçdaroğlu nun aklıyla bu olur. Kendi vatandaşının can güvenliği sıkıntısı varken hala iç siyasete çalışması tahammül edilemiyecek birşey.
 3. Turkceplease

  Tunus, Mısır derken Arap İsyanı Libya'da

  Yalnız yattım kalktım iyiki chp bu ülkenin hükümeti değil. çatışmanın 500 ölünün olduğu bir ülkede binlerce vatandaşın var ve sen ' niye başbakan atar yapmadı' diyorsun.Devlet gemiyle,uçakla vatandaşlarını kurtarmaya çalışıyor kılıçdaroğlu hala palyançoluk peşinde.Vallahi bu herif kukla billaha kukla.Bu kadarmı lüzumsuz olur bir insan ya. lüzumsuz herif türkleri toplayıp üstlerine ateş edilse, kılıçdaroğlu diyeceği laf ' hükümet vatandaşını koruyamadı'. hay allahım küfür edicem olmucak ya. harbi sinir olmak içten değil,orda tanıdıklarım var ve biranönce dönmelerini diliyorum. editledim
 4. Turkceplease

  'Dekolte giyene tecavüz ederler'

  yahu cellenceğinize başka yönden düşünmeyi deneyin.Adamda demiş bende diyorum bu giyim kimseye tecavüz,taciz etme hakkı vermez. vede yılbaşında taksimi hatırlayın.Mini etekli bir kızın 91278312 erkeğin olduğu yere göz göre göre girmesine herkes eleştirmedimi.biraz böyle bakın işte
 5. Turkceplease

  'Dekolte giyene tecavüz ederler'

  Başlık açanın niyeti belli zaten.Yazıdaki puntosu değişmiş kısımlar,başlığın kendisi.Adamın demek istediğini nasılda çarptırmışsınız. şakirt,dinci diceksiniz ama birşeyi bana iza edin. bir bayanın göüs,kalça kısımları yada neresiyse en belirgin şekilde(dekolte ile yada değil) görünce şehvetlenip onu arzulamıyormusunuz?Zerre şekilde hiç bişi hissetmiyormusunuz? yada onu(dekolteli kıyafeti) giyen bayan,erkeklerin onu arzuladığını,erkekleri tahrik ettiğini bilmiyormu? gerçekten efendi efendi bana açıklasın bir arkadaş.
 6. Turkceplease

  bi kenan evren yargılanıyodu ne oldu ona

  yo gayet mantıklı birşey söyledim.Türkiyede darbenin kendisini yapanlar kanunlarla kayrıldı.Şimdi idda konumundakiler muzzaf olsa bile yargılanabiliyor.Olayın içereği tartışılır.Ama olayın kendisi gayet gelişildiğine örnek.
 7. Turkceplease

  Star haberin namaz sıkıntısı

  bak işte normal bir tonla sana cümle kurulunca bile verdiğin tepki bu.Kapasiten bu senin.Bak ben medeni cesaretimle benim görüşüme birebir zıt adamların ortamında konuşmaya çalışıyorum.Sen 98127341 tane adamla aynı dili kullanmayı beceri sanıyorsun.Ne yazıkki gülünecek tek şey var oda halin.
 8. Turkceplease

  Star haberin namaz sıkıntısı

  soris bak ben kendimi yırtsam senin fikrin değişmez,sen yırtsan benimkisi.senin her cümlen bana salakça geliyor.benimkiside sana. bunu böyle kabul edip, ' nezaket çervesinde' görüş beyan etmek taraftarıyım ben.burda sana birşey empoze etmeye çalışmıyorum.bu yüzden kendi kendine oyun oynama
 9. Turkceplease

  bi kenan evren yargılanıyodu ne oldu ona

  tr tarihinde ilk kez darbe iddası yargılanıyor,siz hala kandırıldılar diyorsunuz.
 10. Turkceplease

  Star haberin namaz sıkıntısı

  senin olduğun
 11. Turkceplease

  bi kenan evren yargılanıyodu ne oldu ona

  kimse kandırıldığını düşünmüyor,hala siz öyle sanmaya devam ediyorsunuz.zaten şuan darbe iddasıyla insanlar yargılanıyor.illaha kenan evrenin hapse tıkılmasını isteyen kitle %1 i geçmez.
 12. Turkceplease

  Star haberin namaz sıkıntısı

  işte bu! sabahları at üstünde silah eğitimi almalı!bozkurda intikale çıkartılmalı!hepimiz askeriz!
 13. Turkceplease

  Star haberin namaz sıkıntısı

  evet forumda 2-3 tane adam paticiktekilerle farklı görüşte bu yüzden.%95 karşı %5 lik bir tarafız bizde.Alışmış kudurmuştan beterdir oluyor buda.
 14. Turkceplease

  Star haberin namaz sıkıntısı

  Evet insanların kaç yaşından namaz kılması gerektiğine paticik karar verecekmiş,ilkokula gidenler paticikten izin almadan namaz kılamazlar.
 15. Turkceplease

  Star haberin namaz sıkıntısı

  abi sen hiç ortaokulda yada lisedeyken cumaya giden öğrenci görmedinmi?

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...