Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls V: Skyrim

Sam

Öne çıkan mesajlar

Regalya said:

@tomkat

Kesmezsen dragon bone satamıyorsun bladelerdeki lavuğa konuşmuyo ama kesmezsen main quest serisi bittiğinde güzel (ama kısa) bi kaç dialog ve görüntü oluyor

Man quest'ten sonra kesebiliyorsun.

Tabi o zaman diyaloglar kapanıyor Greybeardlarla mı ne
Sosyal ağlarda paylaş

xunn said:

Regalya said:

@tomkat

Kesmezsen dragon bone satamıyorsun bladelerdeki lavuğa konuşmuyo ama kesmezsen main quest serisi bittiğinde güzel (ama kısa) bi kaç dialog ve görüntü oluyor

Man quest'ten sonra kesebiliyorsun.

Tabi o zaman diyaloglar kapanıyor Greybeardlarla mı ne

ffs

e thieves guild quest serisinden kisa surdu ya main quest. lvl 40 oldum bitti oyun, daily questler disinda her questi yaptim heralde

Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

Npc'lerin kendi hayatları ve ajandaları var, witcher kiosk npc idi yere tutkalli iirc.

Öyle değil işte öyle bir seslendirilmişti ki o npcler konuşma gaz ise tüylerin diken diken oluyordu yada konuşan kral ise önünde eğilesin geliyordu falan.Skyrim'de güzel oyun ama malesef ben oyunun çok nadir bir kaç olayı dışında gaza geldiğim hiç bir şey yaşamadım.Ayrıca witcher da dialoglar gerçek gibiydi abi ters birşey söyleyeğim zaman 5 dakika karar kılmaya kasıyordum sanki gerald gerçekten benmişim gibi.Şu elfin tarafını seçip gittiğimiz şehirdeki istilaya karşı savaşacağımızın öncesinde ki o ablanın konuşması misal diken diken etmişti beni ayrıca tam çakacaklar bize derken elflerin belirip desteğe geldikleri yerde zaten kopmuştu benim kablolar falan.Gönül isterdiki bu tarz önemli detayları skyrimde de görmek zaten öyle birşey olsaydı direk gelmiş geçmiş en iyi oyun diye verirdim notunu :)
Misal main villain karakteri öldürmüşüm gelmişim böyle bir göğsüm kabarık falan questle alakalı bir tiple konuşuyorsun.Eee yenmişsin gözlerin parlıyor (ses tonu şiiri düz yazı okuyan random bi abi modunda) gözümüz aydın.Bumu lan?
Dünyayı kurtardım lan ben!
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...