Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls V: Skyrim

Sam

Öne çıkan mesajlar

Sam said:

ha bu arada nirnroot quest çıktı heh, riften'da black-briar'ın alchemist kızı veriyor. ama generic quest bu sefer sanırım.

ben bi nirnroot questi yaptım da heralde oyundaki asıl nirnroot questi o olmasa gerek. şu hani main quest gereği devasa bi dwemer mekanına gidiyoruz ya elder scroll bulmak için, orada crimson nirnroot alınca "30 tane topla, şuna şuna götür" diye quest çıktıydı. götürdüm direk bitti sdfkg
Sosyal ağlarda paylaş

30 crimson nirnroot'u toplayicam diye bütün Blackreach'i 10 kez turladım. Sonunda bulup Tower of Mzrak'a giderkene 3 tane daha buldum. Dedim bu kadar kastırdığına göre iyi bir ödülü falan vardır.

Ödül

Bi kitap verdi kadın. Bi işe de yaramıyor anladığım kadarıya. Kafayı gömmek istedim. Assassin karakterimle gidip bıçaklicam o kadını. Pis kadın.

Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:

abi dest kolay falan deil ya,
dün fireball felan açıldı bissürü param gitti zati,2 tane atıorm mana bitio :p.

Aşagıdaki büyüleri yapmadan önce tavsiyem atmosferin oluşması için dragon shout olan Storm motherfucking Call'u atmanız. ACEYİP SEKSİ.

Blizzard, Fire Storm, Lightning Storm.

Bu üçünün aynı şeyi yapmaması harika olmuş.

Blizzard: Etrafında bildigin blizzard oluyor, bi 15 yarda giren herşey ölüyor dogal olarak. Bu anlık değil yalnız, sürüyor bi 20 saniye falan, o yüzden direk close range immunity, herşey donup kalıyor zaten yaklaşmak söz konusu değil. Bunu basıp Greater Ward'la range attackları blockluyorsun, bir yandan Cicero, Lucien Lanchanse'in hayaleti + 2x Dremora Lord + Vigilence iti = TERÖR.

Fire Storm: Bu Blizzard instant olarak çok vuranı, etrafın havaya uçuyor ve alev alıyor heryer. Yani ölmezlerse bile patlamada, dps olarak damage devam ediyor.

Lightning Storm: Aynı casting animasyonu ve bu da digerleri gibi 2 eli birden gerektiriyor cast için. Bunun olayı Single Target olması, direk yıldırımı channel olarak veriyorsun, bırakırsan tekrar cast etmen gerekiyor, cast animasyonu sırasında mana gitmiyor zaten, ne kadar atarsan o kadar emiliyor mana o yüzden baya etkili çünkü 100 küsür mü ne vuruyor, direk eritiyorsun ejderhaları falan.

Conjuration'ın master questiyle Flame Thrall büyüsü geliyor. Çok yalan, kalıcı olarak Flame Atronach cagırıyorsun, tırto.

Illusion ve Alteration'a girmedim daha, az kaldı onlara da zaten alınca yorum yaparım.

Invis çok komik ama.
Sosyal ağlarda paylaş

8 tane var. Labyrinthian mı ne var ya, oraya girmeden dısarıda bi oda var, orada yerde Wooden Mask var. Onu takıp geçmişe gidiyosun, orada yıkılmamış büstleri var onların cutscenelerde gördügün, onlara takıyorsun.

2 tanesini ana quest sırasında alıyorsun, bi onlar kaldı bende. Dur yapayım ya.
Sosyal ağlarda paylaş

blades paarthurnax

gerizekali manyak bladeler paarthurnaxi kesmemi istedi, oysa ben kuran alimleri gibi konsuan bu dragon abimizi cok sevmistim lan, iki fanatik blade istedi diye hemde
bu questi yapanin kafasina osuriyim ayrica, esbern bide soliyo "eskiden imparatorlarda ona dokunmamizi yasakladi" diye

KIMIM ULAN BEN?
dragonborn um
bana hizmet ediceksiniz essek gibi, ejderi kestirtmiyorum diyorsam akilli uslu olup sozumu dinliyceksiniz

bide kovuyo beni delphine, ejder olene kadar bu tapinagin kapialri sana kapali diye

soyle salak bi quest koyup bunu resolve secenegi vermeden froced drama kasan questi yazan adamin kafasian osuriyim

Sosyal ağlarda paylaş

xunn said:

Suark said:

abi dest kolay falan deil ya,
dün fireball felan açıldı bissürü param gitti zati,2 tane atıorm mana bitio :p.

Aşagıdaki büyüleri yapmadan önce tavsiyem atmosferin oluşması için dragon shout olan Storm motherfucking Call'u atmanız. ACEYİP SEKSİ.

Blizzard, Fire Storm, Lightning Storm.

Bu üçünün aynı şeyi yapmaması harika olmuş.

Blizzard: Etrafında bildigin blizzard oluyor, bi 15 yarda giren herşey ölüyor dogal olarak. Bu anlık değil yalnız, sürüyor bi 20 saniye falan, o yüzden direk close range immunity, herşey donup kalıyor zaten yaklaşmak söz konusu değil. Bunu basıp Greater Ward'la range attackları blockluyorsun, bir yandan Cicero, Lucien Lanchanse'in hayaleti + 2x Dremora Lord + Vigilence iti = TERÖR.

Fire Storm: Bu Blizzard instant olarak çok vuranı, etrafın havaya uçuyor ve alev alıyor heryer. Yani ölmezlerse bile patlamada, dps olarak damage devam ediyor.

Lightning Storm: Aynı casting animasyonu ve bu da digerleri gibi 2 eli birden gerektiriyor cast için. Bunun olayı Single Target olması, direk yıldırımı channel olarak veriyorsun, bırakırsan tekrar cast etmen gerekiyor, cast animasyonu sırasında mana gitmiyor zaten, ne kadar atarsan o kadar emiliyor mana o yüzden baya etkili çünkü 100 küsür mü ne vuruyor, direk eritiyorsun ejderhaları falan.

Conjuration'ın master questiyle Flame Thrall büyüsü geliyor. Çok yalan, kalıcı olarak Flame Atronach cagırıyorsun, tırto.

Illusion ve Alteration'a girmedim daha, az kaldı onlara da zaten alınca yorum yaparım.

Invis çok komik ama.

ne güzel yazmışsın lan canım çekti. pure mage filan gidebilirim bu chardan sonra ama o kadar topum var mı bilmiyorum, bakıcaz artık
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...