Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls V: Skyrim

Sam

Öne çıkan mesajlar

Suark said:

ne işin var abi onlarla, patetik zavallı suikastçilerle. Temizle hepsini nays end izi.

ya da bu fani şeylere takılma

Diğer oyunlarda hiç yapmadım thief guild veya dark brotherhood filan, bunda yapayım istiyorum.

Şu yüzden sordum, adamın tekinin evine girip ağzına fireball çaktım aldım aşağı ama direkt bounty çıktı. Büyü ile suikast olmuyor galiba?
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Bakıyorum da hepiniz içinizdeki küçük kızı serbest bırakmışsınız.

şunu pure fighter oynarken mi yazıyorsun?

summoner/mage/thief oynamak çok daha kolay.
30x sneak attacklardan, sıfır manaya yapılan direct damage büyülerinden bahsediliyor.

pure fighterlar baya güçsüz kalıyor. normalde oynamama rağmen potion yetmiyor alchemy'e yöneldim. ejderhalara uzaktan vurulmuyor, destruction'a yöneldim. büyülere zırhlar etkisiz, enchanting kasmaya başlıycam.
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

axedice said:

30x sneak attacklardan, sıfır manaya yapılan direct damage büyülerinden bahsediliyor.

pure fighterlar baya güçsüz kalıyor. normalde oynamama rağmen potion yetmiyor alchemy'e yöneldim. ejderhalara uzaktan vurulmuyor, destruction'a yöneldim. büyülere zırhlar etkisiz, enchanting kasmaya başlıycam.

ya aslında restoration gitseydin keşke, steadfast ward kullanabilio olduğun an sıkıntın olmaz herhalde magelere karşı.

Ben de şimdi warrior yapıorm 2h, vampir olucam ama ok lazım olucak onu anladım kesinlikle.
Şu wolf armor seti hafifmiş, onu giyip, vampir olup aleme akarım angelus tarzı
Sosyal ağlarda paylaş

wardlar var, 2 tane. birisi lesser ward diğeri onun büyüğü, lesser olan daha dayanıksız tabi ama azcık magic istiyor. Ona basılı tutunca önünde bir kalkan oluşuyor, hem melee hem magic damage ı emen. Tabi kırılınca sersemliosun ama,
onu açıp düşmana koşturup kafasına sokabilirsin sonra da girişirsin.

bide healın channel olan versiyonu var, böle cast time ı olmayıp sürekli heal eden.
Sosyal ağlarda paylaş

ben de mage olarak mesela, sağ elde default lighting bolt veya fire bolt olduğu için dar alanlarda spark falan kullanmadığımda ( üşeniyorum değiştirmeye ) mageler canıma okuyor. Çünkü göremiyorum önümü adamlar üzerime ateş ve elektrik kusarken, yanarken zaten bişi göremiorm. O yüzden bu durumlarda açıorm wardı diğer ellede veriorm boltu
Sosyal ağlarda paylaş

Ben adept zorlukta basladim. Two handed kullanan pure warrior ile pek zorluk cekmiyorum. Companion da yok yanimda. Conjuration aldim ama kullanmaya üseniyorum genelde. Dragon'lar falan cok rahat. Giant, frost troll vs de ilk level'lar zorluyodu. Simdi bir iki power attack ile ölüyorlar (level 28).

Tek zorlayan pure mage'ler. Bir iki büyüyle yatirabilenler mage'ler cikiyor arada. Onlarin da whirlwind ile yanina ucup iki vuruyorsun tamamdir. Bir iki save/load gerekebiliyor tabi. =)
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada tiglonun allah belasini versin, 300 tanemi ne getirmis skyrim pc icin 127 lira ve geldigi gun tukenmis, koskoca d&r da istinyedemi ne gozukuyordu 1 adet

PS3 versiyonu ise 240 lira, CE fiyatina single player oyun satiyorlar lulz, oyunu release den 7 gun sonra bile cikartmayi becerememeleri ise ayri fail

Ha seye zevindim ama calisan cocuk kal of dati den daha xok alep olduunu soyledi, sordu nedir olayi cokmu iyi bu oyun diye eheueheu
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

axedice said:

Pure fighter diyemem çünkü resto var. 38 falan olmuştur magickaya fazla vermediğim için pek kasamadım heh. Ama dual cast heal hala iş yapıyor, bi hata yapıp da dragon breath yersem heallıyorum kendimi. Chain pot pek kullanmıyorum hatta mage bosslar harici pot kullanmıyorum yine birikti inventoryde 10yüzbin pot.

Bildiğim kadarıyla tes oyunlarında mage hep kolaydı o yüzden mage açmadım. Ejderhalara uzaktan ok atıcaksın ama archery yüksek değilse ve dragon rend yoksa inmeleri çok uzun sürüyor doğru. Son iki ejderhamı saklanarak yere indirdim gibi bişey, artık buğ mu oldu canları mı sıkıldı bilmiyorum. Zaten bi kere yere inince bi daha kalkmaları zor. Bu arada one shot atan mageleri de strafele kesebiliyorum ancak, bide hammerın extra staggerı iş yapıyor baya.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...