Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls V: Skyrim

Sam

Öne çıkan mesajlar

10 ayı kes questi de var ama direk misc. kategorisinde yani hiç sallamasan da olur. ben özel uğraşmıyorum, ayıya denk gelirsem alıyorum pelt'ini. 3-4 tane oldu şimdiye kadar. bitince gider veririm işte sevinsin gariban.

ha bu arada, bildiğin morrowindde karşılaştığım questin aynısıyla karşılaştım. morrowindde bi orc vardı böyle dağlarda tepelerde biyerde karşıma çıkmıştı. "onurlu bi ölüm istiyorum" diyodu, biz de ona o ölümü sağlıyorduk. aynısı dün başıma geldi. yine dağların tepelerin arasında ıssız biyerde tek başına bekliyor orc, yine onurlu bi ölüm istiyor, yine öldürüyoruz falan.
Sosyal ağlarda paylaş

ad3m said:

Enchanting expert/master trainer bilen varmı ya hayattan soğudum thief guild sayesinde paraya para demiyorum ama filled soulları bulmak işkence çok az var vendorları 48 saat beklemekten baydım.

Master Trainer
Find Drevis Neloren of the College in Winterhold.

Şöyle cevaplıyayım birilerinin işine yarar belki

Hatta şurada full liste var.

http://segmentnext.com/2011/11/12/elder-scrolls-v-skyrim-skill-trainers-locations-guide/

Sosyal ağlarda paylaş

evet misc quest'ler genelde öyle, isimli quest'ler bittikten sonra yapacak birşey olsun diye işte herhalde radiant quest o sanırım.

şu dwemer'leri jurassic park usulü diriltsin birileri ya, adamlar yapmış. tepedeki düğmeye basınca bütün şehir ışıklarının yanması anı: (tu)

yalnız dungeon tasarımı gerçekten harika, sanırım gördüğüm en iyisi. bitirdikten sonra mantıklı bir şekilde hemen çıkılabilmesi, (press F to leave mission değil yani) geri girilebilmesi, cleared yazması filan.
Sosyal ağlarda paylaş

Dungeon mantığını ben de baya sevdim ama temel öğelerin aynı/benzer olması nedeniyle ilerleyen dönemde sıkıcı olabiliyor. (Çoğu oyunda var benzer sıkıntı tabi Skyrim'e özel değil)

Claw dungeonları, trap tasarımları, dungeon harita dizaynı falan baya tekrarlıyor kendini.

Cleared olayı olmasa zaten direk rage quit
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

10 ayı kes questi de var ama direk misc. kategorisinde yani hiç sallamasan da olur. ben özel uğraşmıyorum, ayıya denk gelirsem alıyorum pelt'ini. 3-4 tane oldu şimdiye kadar. bitince gider veririm işte sevinsin gariban.

ha bu arada, bildiğin morrowindde karşılaştığım questin aynısıyla karşılaştım. morrowindde bi orc vardı böyle dağlarda tepelerde biyerde karşıma çıkmıştı. "onurlu bi ölüm istiyorum" diyodu, biz de ona o ölümü sağlıyorduk. aynısı dün başıma geldi. yine dağların tepelerin arasında ıssız biyerde tek başına bekliyor orc, yine onurlu bi ölüm istiyor, yine öldürüyoruz falan.

Bana da denk geldi o. 2 cmlik canı kaldığında dediği şey ise "please, mercy" oldu ve kaçmaya başladı. Ben de poposundan okla vurarak öldürdüm
Sosyal ağlarda paylaş

görünüşü atmosferi şahane dungeonların da dizaynları kötü ötesi
zaten 13 yaşındaki amerikan sivilcelilerine göre yapıldığı için aşırı kısalar, üstüne sıfır yaratıcılıkla dümdüz ilerleme üstüne olunca aşırı çabuk sıkıyor

o ne sağda başka bir koridor mu var ? oley bakalım ne varmış

TOO BAD TAŞ YIKILMIŞ YOL KAPANMIŞ LOLOL DÜZ DEVAM EDELİM MADEM
Sosyal ağlarda paylaş

Ahahah sam sen de şimdi kıvrılıyosun sanki biraz. Adamın dümdüz dediği iki nokta arasında çizilen çizgi gibi düz değil, alternatif yolun olmadığı düz. Kompleks bi yapı yok dungeonlarda, koridor oda koridor oda şeklinde ilerliyor.

Ha bi deus ex lvlı tasarımı beklemiyordum zaten bu oyundan, ME ler kadar sıkıcı olmadığı sürece bence nema problema. Sevdim bile hatta trapler mrapler çok sıkmıyor. Ama dümdüz orası doğru.
Sosyal ağlarda paylaş

Kaede'nin söylediği doğru aslında, çoğu dungeonda alternatif ilerleme şansın yok, gidebileceğin tek yok var. Yani ne bileyim master lockpicking gerektiren kısayol olsun, işte illusion duvar, vs. yok.

Olan alternatif yollarda ya içinde 3 gold bulunan bi cheste gidiyor, ya da mine edilecek bi veine gidiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...