Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Age of Empires 2 - Meme

xunn

Öne çıkan mesajlar

Cystein said:

buna karşın öküz gibi para yatırdıın fili 2 pikeman kütür kütür kesiyodu. işi bilcen panpaaaağ

age of kurup lan party mi yapsak lan. çok pis heycanlandım

abi nerde kesiyordu gözünü seviyim

hem o değil, 50 tane filin karşısına 50 değil 100 tane pikeman çıkart, ne yapıyordu o filler yine.....
Sosyal ağlarda paylaş

sipeyskeyk said:

benim uzmanlık alanım aoe2. bugün gelsin biri, bugün kapışırım.

ama unutmuşumdur ya.

her cuma okuldan cıkardık, giderik oynardık SAATLERCE.

edit : biz yazlıkta kimi zaman denize girmek yerine internet kafelerde sabahlardık. gerisine katılıyorum.

edit 2 : unutmuyorsun aslında, geçenlerde indirip oynadım iki tane hard npc'ye karşı, oynadıkça her şeyi hatırlıyorsun. black forest açıp onagerlar ile ormanları yaka yaka ilerlerdim çaktırmadan, ağaçlar yok olsa bile haritada var gibi gözükürdü kimse anlamazdı. AMBUSSSSSH
Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:

Pickles said:

aoe 3 güzel mi ? aoe2 oynayan birisi için

aoe3 warchief xp'den sonra hayatımın oyunlarından biridir.

güzelim türkiyemizde tutmamasının nedeni 'karşılıklı ateş mi edicez?' yok efenim 'o zamanki savaşlar çok saçmöea' falan gibi olduğu için.

karşılıklı 2 taraf durup tüfeklerle ateş ediyomuş. çok saçmaymış çünkü. o yüzden tutmadı buralarda.

aynen öle, vanilla ao3 pek para etmez. warchief baya guzel, asian dynastis ordularıda fena değil aslında. japonlar cok tırı vırı, indianlar zaten işte westernlerdne fakrlı değilde az garip. cin baya ilginc ama.

asıl olay siuxlar tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...