Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Dark Knight Rises (2012)

Innuendo

Öne çıkan mesajlar

Black-ice said:

ne derseniz diyin ben BANE'in betmenin en baba düşmanı olduğunu düşünüyorum.
val kilmerlı filmde çok maldı da, çizgi romanında betmenin bildiğin herif hem süperzekalı hem de ultra güçlü bi düşmanıydı. herif herifin tipine baka baka bruce wayne oldugunu fln anlıodu sonra hatta belini kırıyordu.

öpüyorum ve katılıyorum. çizgi filmdeki veya çizgi romandaki gibi bir bane, adamı ağlatır resmen.
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

Black-ice said:

val kilmerlı filmde çok maldı da, çizgi romanında betmenin bildiğin herif hem süperzekalı hem de ultra güçlü bi düşmanıydı. herif herifin tipine baka baka bruce wayne oldugunu fln anlıodu sonra hatta belini kırıyordu.

öpüyorum ve katılıyorum. çizgi filmdeki veya çizgi romandaki gibi bir bane, adamı ağlatır resmen.

Tamamen katılmakla birlikte bir bilgi değişimi yapayım asdfs

Val Kilmer'lı filmde değil, Clooney'li filmde vardı Bane :D

gereksiz edit: zaten geçtik batman filmlerini, sinema tarihinin en gereksiz ve boktan ötesi filmlerinden bir tanesiydi o film. o yüzden Bane karakterinin öyle olması normaldi
Sosyal ağlarda paylaş

raat olun, konuştum Nolan'la haberler iyi. Poison Ivy ve Harley Quinn olacak. CGI Joker yapacak. Yakın mesafe çekimleri olmayacak Joker'in yüzü görülebilir. Dublör falan kullanacaklar süper olacak.

derken böyle terli terli uyandım götüm açık kalmış akşam.
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

Bone said:

Black-ice said:

Tamamen katılmakla birlikte bir bilgi değişimi yapayım asdfs

Val Kilmer'lı filmde değil, Clooney'li filmde vardı Bane :D

gereksiz edit: zaten geçtik batman filmlerini, sinema tarihinin en gereksiz ve boktan ötesi filmlerinden bir tanesiydi o film. o yüzden Bane karakterinin öyle olması normaldi

hepinizi öptüm evet özür dilerim bane o dünyanın en kötü filmindeydi doğru. allahım en son batwoman çıkıyodu ya. o nasıl bir senaryodur düşündükçe sinilerim bozuluyor.
bir şimdkilere bak bi ona demeden de kendimi alamayacağım.
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

jokeri aynen cgi yapsalar ne güzel olurdu

cgi mı olur başkası mı oynar bilmiyorum ama en azından şöle bi sahnede fln görelim jokeri. Arkham'a gitsin Batman öyle hücrelerden birinde Jokerin kahkahasını fln duyalım. Hani Dark Knight'taki haliyle bırkamasınlar yine Joker'in hikayesini.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...