Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

World of Tanks

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

Aradığım başlığı buldum sonunda.

Beyler bazı sorularım olacak. Öncelikle ben 2011'de saf gibi gidip US serverine kayıt olmuşum e tabi haliyle görünmeyen düşman, kaybolan mermi vakaları yaşıyorum. Tanklarımla beraber EU'ya taşınma talebinde bulunsam dalga geçerler mi benimle oyun yapımcıları?

İkinci sorum da 9.0 güncellemesiyle ilgili. Nedir bunun olayı? Ayarları ya çok kötüye çekeceksin çizgi film gibi oynayacaksın yahut en iyiye dayayıp takılmalarla oynayacaksın. Yok mu bunun başka bir yolu? ilk tank yok edildiğinde oyun illa ki takılıyor ve milletin etmediği küfür kalmadı yapımcılara.
Sosyal ağlarda paylaş

reampage said:

Ben standart yapmadan takılmalar gidene kadar kademe kademe kıstım tank detayına dokunmadan, bir sürü tırı vırı özelliği kapatınca düzeldi takılmalar.

İşin ilginci önerileni tıkladığımda Allahsız sistem her şeyi sona dayıyor senin makine uçak gibi diyerekten. Tabi ilk savaşta da oyundan atıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

"Max Damage" said:

Bu arada ben de en büyük hasarı Churchill VII ile vermiştim. Palet kopup durduğu halde indirememişlerdi tankı. Ben de bunker gibi kullandım makineyi ve 6 leş ile bitirdim oyunu. Ayrıca rakip takımdaki herkese hasar verdim diye madalya falan da gelmişti yanlış hatırlamıyorsam.

yenisin galiba sen :P
Sosyal ağlarda paylaş

Değilim aslında, 3 tane tier 8 makinem var. Ayrıca topgun madalyasını da ilk kez church ile almadım ama o oyunu farklı yapan 6 killin yanında tüm rakiplere inanılmaz hasar vermiş olmam. İlk kez bir maçı mal bir takıma rağmen tek başıma kazandırdım.

Bu arada rekorum 7 leş ile premium olmayan Chi-nu. Efsanevi bir topu var.
Sosyal ağlarda paylaş

Bir tane boş slotum var ve obüs mü kassam yoksa gözcü mü olsam karar veremedim.

Oyunda acemiyken T-50 tecrübem olmuştu ve memnun kalmamıştım. Topçuda ise su-26 ile biraz oynamıştım daha eğlenceli gelmişti. Hatta araştırma puanları falan duruyor. İki üç günde su-5'e geçebilirim.

Ne diyorsunuz fellow tankerler.
Sosyal ağlarda paylaş

Çok tatlı bir tanktı o özledim cidden.

Bu arada Japon rüyası son buldu. Chi-to açtım ve topun ne kadar yetersiz kaldığını acı bir şekilde anladım. Henüz ikinci topu açamadım ama açsam da çok bir şey fark etmez gibi. Hatta Chi-ri'de bile o top olacak. Tier 9'lara 76 mm ile girişirim artık.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...