Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

World of Tanks

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

ovchinnikov said:

@mathias

abi sen war thunder'ın tanklarına baktın mı? ne diyorsun o konuda? sanki daha realistic gibi war thunder?

Baktım, bir defa can olayı yok. Modüller ve mürettebat ölüyor.

Daha gerçekçi ama tam wot'un rakibi değil halen. Daha farklı bence.

Ayrıca yeni vid ;

[video]http://youtu.be/7iYKdDG5KvA?list=UUl9s8xGqZ9nBp-hvRMeUrag?feature=oembed" width="459">

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Çok AFK olanlara cezalar gelmeye başlamış tırstım şimdi.

MM beni Fransız B1 ile full zırhlılardan oluşan oyuna attığında sinirlenip çıkıyorum oyun başlamadan. 47'lik topla neyi delecen aga?

Bir de ben de yanlışlıkla ABD serverlerine kayıt olanlardanım. Avrupa forumlarına mesaj atamıyor muyum şimdi? 50 tane savaş yap öyle gel falan yazıyordu.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
Selamlar Arkadaşlar,

uzun süredir World of tanks oynamıyordum dün akşam 9.3 yamasını kurdum ve oyuna girdim , ilk fark ettiğim şey (sadece) zoom yaptığım zaman nişan imlecinin kasarak zorlanarak ilerlemesi ?

grafik ayarlarını minimum e getirsemde bu kasılmayı zorlanmayı yapıyor zoom yapınca (sniper mode) normal tanka dış açıdan baktığım zaman bu kasılmayı yapmıyor. herhangi bir mod kullanmıyorum.

Daha önce böyle bir sorunla karşılaşan oldumu ?

Bilgisayarım orta karar bir bilgisayar, Grafik ayarları maximum dada minimum dada aynı kasılmayı yapıyor.

Teşekkürler.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
Tier 8 premium tank çekilişi var. facebook twitter youtube kanallarını beğeniyosunuz, çekilişe katılıyosunuz.

Komutanlar! Topluluk Katılımcımız mendix94, Youtube kanalının 3000 aboneye ulaşmasının şerefine bir çekiliş başlattı! Kazanan şanslı oyuncu, bir tier 8 premium tankın sahibi olacak. Çekilişe katılmak için bu linke tıklamanız gerekiyor: https://gleam.io/D0e10-QEGkqs
Sosyal ağlarda paylaş

Geçen gün biriyle platoon yaparken assualt ı kapat dedi ,neyse kapadım ,oynadık ettik , daha sonra unutmuşum öyle kapalı kalmış ,agır boost oldu bu durum ,ne oldu ne değişti derken farkettim ki tek değişiklik bu

T8 spamlıyorum bu ara ,acaba T10'na kadar kapalı mı kalmalı ,nedir bu durum ,nooblar assualt ı oynamayı bilmedigi için mi böyle bir şey oluştu ?
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...