Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

World of Tanks

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

teamplay var, girdigim haritada bu sekilde yardirdik, simulasyon gibi degil, W ile hizlan mouse ile saga sola bakin mevzilen sol tusla saldir. ama benim alet daha noob oldugum icin yuruyen teneke gibi bir sey adamlarda super tanklar var. belki onlarda daha degisik bir seyler bulunuyordur.

grafikleri yeterli bu arada. ses falan da yerli yerinde.
Sosyal ağlarda paylaş

invite code gelmeden mi ? Çekdin oyunu ve girdin oyuna. Biraz daha açıklayabilirmisin Kanuni.

"If you don't have an invitation code to complete registration with the World of Tanks Closed beta test, fill in the application form for CBT and register with World of Tanks after you receive your code."

İnvite code gelsin diye doldurdum gönderdim bunu. İnvite code gelmeden çünkü register olamıyor galiba.
Sosyal ağlarda paylaş

http://game.worldoftanks.com/registration/cbt/

bunu doldurdum, hatta komik olan burada sifre diye bir sey yazmiyorsun, sonra orada sagdaki pollu yaptim (yaptiklarimi anlatayim belki sacma bir bug vardir :D ) register ol dedim. bir mail geldi salak sacma 4 satirdan mi ne olusuyor, sonra dedim en azindan sunun launcherini goreyim 1.1 gb lik clienti cektim, launcheri gorup oyun birden acildi, ulen dedim benim password yok ne ki simdi bu dedim her zaman kullandigim sifreyi yazdim register oldugum maili girdim, bu kadar oyundaydim :)

anlamadim zaten nasil oldu sonra tekrar girdim gene calisiyordu.

sanirim bir bug gibi bir sey var .. dene istersen.

not : oyunda quest olarak vardim ama her seyi yapiyorsun bayagida karisik hic de basit gelmedi, talentler , upgradeler , tankin ekimanlari , elemanlar vs.
Sosyal ağlarda paylaş

simdi senin icin tekrar girdim, emaili degistirdim yemedi, emaili sabit tutup sifreyi degistirdim gene yemedi, sonra kendi email ve sifremi girdim oyuna daldim.

herhalde unuttugum bir fiii zamaninda kazanip doldurmus olabilirim beta olayini. belkide bir sitenin verdigi mass closed beta keyini aldim. hatirlamiyor olabilirim ne boklar yedigimi.
Sosyal ağlarda paylaş

Haritalar güzel hem açık arazilerin olduğu savaşlar hemde şehirde çarpışmak mümkün. Almanları seçtim ben, ilk verdiği tanka hiçbir upgrade felan yapmadan biriken bütün para ile pz35t aldım. Şimdi upgradelerini tamamlıyorum. Ve pz35 ile girdiğim ilk iki oyunda sonunda 4 tank patlatabildim. Tanklar acaip fark ediyor, 13 oyunda sıfır çekdikden sonra, pz35t ile bayağı iyi oldu. Arka zırhlar daha ince öne ve yan zırhlara göre, işte yürüyen aksama ateş edip tankı etkisiz hale getirme mevcut. Mürettebatın skili de vurmayı etkiliyor ve nişan almayı, exp felan kazanıyor mürettebat.

Daha oyunda tiger felan görmedim veya t-34 ya beta yeni başladı ondan veya sikletine göre seni oyuna veriyor. Sadece rusya ve alman tankalrı var. Bir alanda gitmek daha mantıklı çünkü exp pointlerinizi ve gelen paranızı bir alanda yoğunlaştırırsanız daha çabuk üst seviye tanklara gidiyorsunuz. Ama olmadı yarı yoldada dönmek serbest.

Diğer tarafdan bir takımda rus ve alman tankları karışık oluyor, yani alman tankları ve rus tankları gibi bir ayrım yapmıyor oyun karışık veriyor herkesi takımlara.
Sosyal ağlarda paylaş

batuhan said:

Tiger görmedinmi valla ben çok gördüm.Bide şöyle bişey keşfettim diyelim bi savaşta patladınız savaşın sonunu beklemeden çıkıp diğer tankınızla bi savaşa girebiliyosunuz.İlk savaş sonucu kazanacağınız expler savaş bitince geliyo yine bi kayıp yok ama beklemiş olmuyosunuz.

Bırak tiger ı, heavy tank hatta medium tank bile görmedim. Hep light kategori tanklar, artilery vs var. Toplasan 20-25 oyun atmışımdır.
Sosyal ağlarda paylaş

Law said:

batuhan said:

Tiger görmedinmi valla ben çok gördüm.Bide şöyle bişey keşfettim diyelim bi savaşta patladınız savaşın sonunu beklemeden çıkıp diğer tankınızla bi savaşa girebiliyosunuz.İlk savaş sonucu kazanacağınız expler savaş bitince geliyo yine bi kayıp yok ama beklemiş olmuyosunuz.

Bırak tiger ı, heavy tank hatta medium tank bile görmedim. Hep light kategori tanklar, artilery vs var. Toplasan 20-25 oyun atmışımdır.

standart battle mı ne var ona girersen görürsün, ama gördüğünlede delerler :P ben simdi pz-iii ausf a aldım artık recuitment savaslarına giremiyorum, diğer savaştada sürekli deliyolar :D bi geliştirsem pz4 e falan geçsem biraz dmg verebilcem simdi cizik atamıyorum adamlara.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...