Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kingdoms of Amalur

axedice

Öne çıkan mesajlar

quixef said:

Abi dolar üzerinden alışverişin kötü yanları ya, ONLY $59.99 zaaaa diye atlıyorum mütemadiyen Paypal onayını verdikten sonra dolar kurunun durumu aklıma geliyo :P Steam de 48 tane oyun oldu, kredi kartı ekstreleri devamlı alt alta "Valve bla" ile dolu :( Çok harcıyoruz reyiz :(

ahahah aynen benimde oyle. bende shopto ve gittigidiyora aboneyım. basıma geleceklerı bıle bıle ps3 aldım. son 1 ayda sadece oyunlara 1000 liraya yakın para doktum. Sonuç? Sadece fifa street oynuyorum. Diablo gelince o da çöp olacak. Ama ilginçtir oyun almak saplantı haline dönüştü bugun 2 tane daha oyun alıyordum ps3 e zor tuttum kendimi :D

bu arada paypal da emin misin? diye son bir şık olması lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

Tey allaaam...Böyle şeyler hep beni bulur, internette aşağı yukarı sekiz kişinin başına gelmiş bug beni buldu. Century plant e tıklayınca oyun göçüyo, quest diyor ki, önce flame le vur, sonra aktive et bitkiyi, ama daha önce o bitkinin yakınında combata girip fire kullandıysan kazara (ki bunu yaptım, meteor öküz gibi bir alana vuruyo), ilk aşamayı quest dahilinde yapılmamış gördüğü halde bitki açık olduğundan oyun afallıyo, göçüyo.
Sosyal ağlarda paylaş

nordlydian said:

quixef said:

Abi dolar üzerinden alışverişin kötü yanları ya, ONLY $59.99 zaaaa diye atlıyorum mütemadiyen Paypal onayını verdikten sonra dolar kurunun durumu aklıma geliyo :P Steam de 48 tane oyun oldu, kredi kartı ekstreleri devamlı alt alta "Valve bla" ile dolu :( Çok harcıyoruz reyiz :(

ahahah aynen benimde oyle. bende shopto ve gittigidiyora aboneyım. basıma geleceklerı bıle bıle ps3 aldım. son 1 ayda sadece oyunlara 1000 liraya yakın para doktum. Sonuç? Sadece fifa street oynuyorum. Diablo gelince o da çöp olacak. Ama ilginçtir oyun almak saplantı haline dönüştü bugun 2 tane daha oyun alıyordum ps3 e zor tuttum kendimi :D

bu arada paypal da emin misin? diye son bir şık olması lazım.

ps3 tuzakmış ya :)
allahtan kiralama die bişi var günlüğü 3-4 tl den kiraliyorum. begenirsem alırım
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
38 studiosta herkes (379 kişi) çıkarılmış işten, Big Huge Games de dahil.

"The game failed," Chafee said, noting that in order to break even, the game needed to sell more than 3 million copies, and it unfortunately did not come close to hitting that lofty goal.

38 head honcho Curt Schilling defended the 1.2m sales on twitter:

Reckoning, 38 Studios first game, has outperformed EA's projections by selling 1.2mm copies in its first 90 days

lol
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
  • 4 ay sonra ...
dün kurdum oynadım azcık, biraz sloppy gameplay ama hangi oyun değilki zaten bu ara.

geniş ortamlar, değişik dungeonlar falan güzel yalnız aldığın questin 3 bölge ötede çıkması falan garip ehe

crafting e çok girmezseniz easy mode olmaz demişler bide.

şu olmadan oynamayın:
https://www.widescreenfixer.org/
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...