Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kingdoms of Amalur

axedice

Öne çıkan mesajlar

mage gidiyodum respecler diğerlerine bakarım diye ama yorumlar vazgeçirtti beni , quake fln skilleri hiç mi işe yaramıyo warriorda..

şu cursed ring magei bitiriyor, hiç bi büyüyü combolayamıyosun karaktirine vurdugu o azcık damage ve "ıhh" sesiyle gelen fizzle :(
Sosyal ağlarda paylaş

Mağaradan kurtulduktan sonra, açık alanlardaki grafikler özellikle yeşil alanlar fena görünmüyor. Çoğu kimsenin artık görmek istemediği wow'daki çizgi filmimsi yaratık/mekan çizimleri burada da mevcut. Faceblade (bkz:Warglaive of Azzinoth!!), chakra gibi pek enterasan silahlar var. Combat sistemi biraz(!) abartılı gibi olsa da kombolar gayet eğlendiriyor -otomatik nişan almayı kapatmak olaydı iyiydi de, neyse.
lvl 5 falanım daha, diablo'daki gibi yeşil-mor-sarı hatta set itemleri falan var. Gem olayı var, potionlar, blacksmith falan fistan var hep. Hatta bir miktar gold karşılığı tüm skilleri falan resetleyip karakteri büyücüyken, thief, warrior haline getirebiliyorsun ki çok hoşuma giden bi olay, hybrid oynamak da gayet mümkün tabi.

wow çakması bir mmo olacakken, üzerine kombolu combat sistemini ekleyip bi rpg yapmışlar gibi geldi. 7,5/10
Sosyal ağlarda paylaş

tamam rahatladım.

main storyi takip etmiyorum da, bir yerler istila altında anlaşılan, ben de beklenen kurtarıcıyım, çok güçlüyüm, valla inanınılır gibi değil 10 cm boyunda yaratıkları nasıl da dövdüm doğrusu wauuvv modunda geziyorum.

ne zaman 100000 yıldır bizi zigiyolar iyi ki sen çıktın da kurtardın insanlığı, konusundan farklı bir şey olacak bir rpg de merakla bekliyorum.

azıcık yaratıcılık çok mu zor lan.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...