Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK 2010-2011 Sezonu Genel Tartışma

pascalnouman

Öne çıkan mesajlar

Leadman said:

Sonuç olarak, bence Cordoba daha iyiydi, bir Beşiktaş'lı olarak ben öyle düşünüyorum, eğer kişisel görüşlere saygı falan varsa yani; budur.

Siz bir Galatasaray'lı olarak Alex daha iyi diyebiliyor musunuz mesela? Hagi Hagi diye tutturuyorsunuz ancak Alex bir kaç gömlek daha üstün gözüküyor mesela şu an. 4-2'den sonra iyiden iyiye buna inanıyorum ben.
Yok artık Ali Sami Alkış ben Fenerbahçeli olarak Hagi ile Alex'i karşılaştırmam Allah korkusu var bende.Alex Hagi'den sonra gelir.Herkes Alex asist ve gol oranı süper falan da kardeşim adam Real Madrid,Barça,Uefa,Süper Kupa almış dünya kupasında oynamış yapamayın etmeyin.

Dünyanın en iyi 20 kalecisinden biridir Taffarel Türkiye'ye gelmiş en iyi 2. yabancı kalecidir Cordoba ise Beşiktaş'ın Myhre,Fevzi gibi kaleci facialarından sonra normaldir bu kadar iyi denmesi eli yüzü düzgündü onlara göre ama bu onu Taffarel ile kıyaslamaya yetmez abi.

Dünyanın en iyi 10 kalecisini ben sayarım size hatta dur sayayım;

1.Lev Yashin(S.S.C.B )
2.Dino Zoff (İtalya)
3.Schumaer(Almanya)
4.Edwin Van Der Saar(Hollanda)
5.Oliver Kahn(Almanya)
6.Buffon(İtalya)
7.Zenga(İtalya)
8.Barthez(Fransa)
9.Peter Schmeichel(Danimarka)
10.Jean-Marie Pfaff (Belçika)

Not: Sıralama rastgeledir ve bu sıralama benim düşüncemdir.
Sosyal ağlarda paylaş

lucifel, yaşlarımız aşağı yukarı aynı. o kalecilerin ben birinin çok kötü olduğunu (barthez), birinin vasat olduğunu (kahn), iki buçuğunun efsane olduğunu (sarr, schmeichel, yarım buffon), birinin fenerbahçe'ye geldiğini (ne kadar efsane olsa da 80'ler de bir kaleci fenerbahçe'ye geliyorsa dünyada ilk 10'a giremez - schumacher) hatırlıyorum.

diğerlerini izlemeye yaşım yetmiyo, sen nerden biliyon efsane olduklarını ?
Sosyal ağlarda paylaş

çocuk resmen elimizde büyüdü ya 11 yaşından beri takip ediyoruz :D neredeyse gözlerimiz dola dola izledik :D

kız arkadaşımı götürdüm yahu bir yandan maçı izleyelim muhammed oyuna girecek bu maçta tarihi bir maç izlemek lazım diye ama öküz trt naptı? 123123 tane kanalı varken gitti ibb-kasımpaşa maçını gösterdi beşiktaş maçını kesip.
Sosyal ağlarda paylaş

fizban said:

lucifel, yaşlarımız aşağı yukarı aynı. o kalecilerin ben birinin çok kötü olduğunu (barthez), birinin vasat olduğunu (kahn), iki buçuğunun efsane olduğunu (sarr, schmeichel, yarım buffon), birinin fenerbahçe'ye geldiğini (ne kadar efsane olsa da 80'ler de bir kaleci fenerbahçe'ye geliyorsa dünyada ilk 10'a giremez - schumacher) hatırlıyorum.

diğerlerini izlemeye yaşım yetmiyo, sen nerden biliyon efsane olduklarını ?

kahn vasat değil yahu, gayet iyi canavar gibi kaleci. Bir köpke ayarınad değildi tabii.

Bi de Buffon'un yarım dediğin sakatlık öncesi hali bile bunların schmeichel hariç (schmeichella başabaş giderler heralde buffon) hepsinin toplamına casillası toldoyu falan da ekle yine hepsinin toplamından daha iyidir :)
Sosyal ağlarda paylaş

barthez'in efsane dönemlerini çıkarırsan kötü kaleci.

onun dışında birçok kaleci izledim.
schumacher'i bile birçok kez tv den izledim.
sakız çiğnerken kafada şapka penaltı çıkarıyordu.
zubizaretta'dan tut, kahn, köpke, schmeichel, seaman, julio cesar falan filan.
hepsi iyi
Sosyal ağlarda paylaş

Ya hakkaten anlaması güç bu hakemleri. Aurelio zor pozisyonda kasti olmadığı çok belli faulden atılıyo kırmızıyla direk. Hadi verilir normal şartlarda diye kabul ediyosun. Trabzon üç maçta üç oyuncuyu sakatlıyo, her maçta elini kolunu sallayarak bitiryo maçı bu adamlar. Guti'yi, ismail'i biçip bıraktılar hadi ersan'da suçu yoktu diyelim, yine de bu adamlar her hafta aynı şeyi yapıp, her hafta kart görmeden bitiriyolar maçı.
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

yediği herhangi bir golün videosunu bulup buraya koymak ve laf atmak, ancak senin zeka düzeyindeki bir insandan beklenirdi zaten

Şimdi ben senin zeka seviyenle ilgili bir kaç belirtici yorumda bulunucam ondan sonra yine yörüngeye uçuş boşver.
Çok zeki arkadaşım o gol Cordoba'nın Beşiktaş'tan gönderilmesine sebep olan gol.
Öyle yediği herhangi bir gol değil yani...
Zeka fışkırıyor dört bi yanından maşallah,nazar değmezse kuantum fiziğinde çok büyük çalışmalar yapıp bize kuantum bilgisayarlarını 2 sene içinde yapıcaksın sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

yıl olmuş 2011 adamlar hala Cordoba bilerek gol yedi derdiler. Cordoba'nın zekasını takdir etmek lazım. İşi bu kadar komplike yaptığı için. Hiç anlaşılmadı aslında. Sen kalk maç öncesi anlaş takımla o kadar pozisyon çıkar golü engelle 90.dk ya kadar bekle maçı vermek için yanlış degaj yap üstelik bu degajda dünyanın en balta adamının ayağına gelsin daha sonra ondan daha da balta olan adam indirsin kabze 90km hızla vursun gol olsun.
Takdir etmek gerek.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...