Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK 2010-2011 Sezonu Genel Tartışma

pascalnouman

Öne çıkan mesajlar

Tabi tabi. Banlanacak nasıl olsa değil mi? Başka yolu yok artık. Angut der biri, ona ceza gelmez tabii.

Vallahi şu ana kadar bir çok kez rage e bağladım ve yönetim sağolsun objektif görmeyi başardı. Bu kez de öyle olacağını temenni ediyorum. En azından çifte standart olmaz herhalde.
Sosyal ağlarda paylaş

Leadman said:

kermit said:

Leadman said:

Red said:

ve ayrıca hagi kendi ülkesinde allah gibi.

barcelonada top oynamış.galatasarayda 2 avrupa kupası gormuş.futbolun önde gelenleri adama efsane diyor.

alexten iyi olması bu sebepten olabilir.
Romanya'ya Sergen'i koysan o da Allah olur. ;)

pardon ?
sen haginin milli takımda oynadığı dönemdeki romanya kadrosunu bi saysana bana.
96 dan falan bahsediyorum
Sayamam. 2002 Türkiye'sinden iyi olabileceğini sanmıyorum.

2002 Türkiye'sindeki oyuncuların kaçı GS'li...."Tamam GS'nin UEFA Kadrosundaki herkes mevkiinin en iyisi zaten" lafına cevaben..
Sosyal ağlarda paylaş

Lütfen, biraz daha sakin, biraz daha düzgün.

İkili kavgalardan kaçının, hakaretten kaçının. Lütfen, geçen sefer de söylemiştim, bu seferki sarı kart olsun, bi dahaki kırmızı getirir artık.

yorumlarınız beğenilmeye- ya da saçma bulunabilir, ve karşınızdaki bunu ifade edebilir. Aynı şekilde bir kişinin yorumlarını beğenmeyebilir ya da çok saçma bulabilirsiniz. Bunu da belirtebilirsiniz. Ama iki durumda da kişisel kavgaya girmemeye çalışalım.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla kaleci mevkiisinde en iyi diye bir şey olamaz. Şuan bile gelmiş gçemiş en iyi diyebilecğeimiz bir kaleci yok dünyanın hiçbir yerinde,

Yani Cordoba bilmiyorum. Yetenek bazında daha üst düzeyde de olsa Taffarel'in yaşadığı sayısız başarı, içinde bulunduğu takımlar falan olarak baktığımızda Cordoba'dan kat kat daha başarılı ve parlak bir kariyere sahip olduğunu görüyoruz.

En iyisi diyemesek bile en parlağı kesinlikle taffarel'dir bu ülkeye gelenler arasında, ama en iyi diyerek bir kaleciyi öne çıkarmak saçma olur.

Her dönemin kalecisi vardır diyelim asdfas Taffarel'den sonra bu ülkenin en önemli kalecisi Cordoba'dı. Ardından Volkan geldi mesela, gelecek dönemde büyük ihtimal Cenk olur gibime geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

valla casillas, julio cesar, van der sar, ochoa falan gibi adamlar var.

Bu adamlar ortadayken sadece Buffon'u ele almak biraz kötü oluyor. Buffon bence de yaşayan en iyisidir ama bu sadece duygusal olarak kabul edilebilir.

Buffon'da olmayan birçok özellik Casillas'ta da var mesela vs.
Sosyal ağlarda paylaş

kayseri kaybetmiş trebzonu yenersek farkı kapatırız bobo genelde kontrat sonrası iyi oynuyor adamın kafasının rahat olması oyununa yansıyor bide necipe ceza geldi mi gelir de hala o dandik kuralı deiştirmezlerse küfretcem cünkü kural tester olmayalım artık
Sosyal ağlarda paylaş

Bu başlıkta çok aptal postlar atılmış ya.

Onun dışında, Taffarel italyan olsaydı, buffon onun bırakmasını beklerdi kaleye geçmek için. Öyle de iyi bir kaleciydi adam.

At gözlüğü değil direk körlük yani bunu görememek. Brezilya gibi kaleci fakiri dediğiniz ülkeden Taffarel çıktı, Dida çıktı, Julio Cesar çıktı. Bu adamların hepsi avrupa'da başarılar görmüş takımların kalelerini korudular. Daha ne istiyorsunuz ki? 11 tane Buffon mu çıksın bi Brezilya'dan?

Ha pardon bu arada Buffon falan diyorum, özür dilerim cordoba olarak değiştirsin beşiktaşlı arkadaşlar okurken o buffonları.
Sosyal ağlarda paylaş

yauv cordoba nedir yahu adamda beyin yoktuki iyi kaleci olsun ayrık baraj kurup kalenin kenarında beklemişti o gün bitti benim için zaten kullanılmayan bi baraj dizilişini bide yanlıs kullandı

taferel cok hoplayan zıplayan bi kaleci deildi yer tutmasını cok iyi biliyordu suan tartısılan sey bu kalecilerin oynadıgı zamanlarda tartısılsa cordoba>taferel dendigi için adam dövülürdü

dayanamadım gece gece off
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...