Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK 2010-2011 Sezonu Genel Tartışma

pascalnouman

Öne çıkan mesajlar

Medyada yer alan "Schuster'in avukatları İstanbul'da" haberleri üzerine görüşlerine başvurduğumuz yöneticiler bu gelişmeyi yalanladılar.

Yöneticiler HABER1903'e yaptıkları açıklamada, gündemlerinde Schuster'in gönderilmesiyle ilgili bir durumun bulunmadığını, Schuster ile sezon sonuna kadar devam edileceğini belirttiler.
Sosyal ağlarda paylaş

haber1903 said:

Ve ne yazık ki İnönü Stadı ile ilgili proje de rafa kalkmak üzere...

İki gün önce ITB Turizm Fuarı için Berlin’e gittiğimde Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay ile konuşma fırsatı buldum. Günay, Kültür ve Tabiatı Koruma Kurulu’nun Beşiktaş İnönü Stadı ile ilgili vermiş olduğu karardan epey rahatsızdı:

-İnönü Stadı’nı yıkıp kapasitesini büyütme projesi ilk bana geldiğinde ‘hayır’ demiştik. Boğaz’ın kıyısına üstelik dolgu bir bölgeye böyle bir stad yapamazsınız dedik. Ben konu kapandı zannediyordum. İmar planını Kültür ve Tabiatı Koruma Kurulu’ndan geçirmişler. Bunu uygulamaya koydurmadım. Yüksek Kurul gündemine taşıdım ve dolayısıyla kararın uygulamasını durdurdum.

-Belki birşeylere inat, belki bir kasıt buraya stad yapılmış vakti zamanında. Ancak burası doldu bir bölge. Swissotel yapıldığında Dolmabahçe Sarayı etkilendi. Ardından Gökkafes ortaya çıkarıldı. Bunlar uzun vadede saraya zarar veren yapılar. Swissotel ve Gökkafes’i belki buradan artık kaldıramayız ancak stadı büyütmeyin diyebiliriz. Burası zaten riskli bir bölge. Stadı büyütürseniz toprağın hafızasını bozarsınız. Kesin olan bir şey var ki sarayın, saat kulesinin olduğu bölgenin hava alması lazım. İTÜ’den de Dolmabahçe Sarayı’nın çöktüğüne dair bir rapor isteyeceğim. Anıtlar Yüksek Kurulu da bu konuyu daha ayrıntılı inceleyecek. Ben sonuç olarak tarihe karşı sorumluyum. Birilerinin rant üretmesine izin veremem. Kendime ‘Dolmabahçe Sarayı’nı denize iten bakan’ dedirtmem.

bu haber doğruysa çok ağır küfürler ettim...gökkafes yapılırken , dolmabahçenin önünden hergün binlerce araba otobüs geçerken, swiss hotel dibindeyken, bir halt olmuyorda , biz yeni stad yapalım dediğimiz zaman mı olay oluyor , varmı böyle saçmalık neymiş efendim artık swishotel le gökkafes i kaldıramazlarmıs!!!

amaç belli bize başka bir yere gönderip stadı dolmabahçeye sarayına zarar veriyor diye kullandırtmayacaklar, aradan zaman geçicek ya bu stad boş boş duruyor yıkalımda boğazın en güzel yerine bir cami yapalım diyecekler...

Ama yedirtmeyiz , hiç kimse bizim beşiktaşdan stada giden o muhteşem yolu yürüme zevkini elimizden alamaz, yapmasınlar yeni stad felan oynayalım bu haliyle..
Sosyal ağlarda paylaş

BiTcH_oFBaT said:

bu fotoğraf yanlış o pozisyon için.

tekme filan yoktu yani. Omuz omuza mücadeleyi kaybetti giray, yuvarlanmaya başlarken akıllıca emenikeye doğru yuvarlandı. Emenike nin baldırına gelincede vucudu, adamın ayağı direk yere vurdu. ama yani yan gözle bakarak yuvarlandı. çok belliydi.

Allaşkına Ersun Yanal Trabzon'daki son gününde takım oyuncuları ile vedalaşırken hakkınızı helal edin dediği zaman ben hakkımı helal etmiyorum diyen bir adam Giray.
hakkını helal etmek zorunda değil ki dssasad
Sosyal ağlarda paylaş

Şok iddia Schuster istifa etti
08:59 | 15 Mart 2011
Habertürk Gazetesi'nin iddiasına göre Beşiktaş'ta dün gece ilginç bir gelişme yaşandı.

Bir süredir rahatsız olan ve açıklamalarıyla adeta dalga geçen teknik direktör Bernd Schuster yönetime istifasını verdi. Yönetim bugün acil olarak toplanacak ve istifayı karara bağlayacak.

En son Manisa maçının uzatma dakikasında Guti'yi çıkartıp oyuna ernst'i sokması ile tepki çeken Schuster'in bırakmasındaki en önemli nedenlerden biri de Avrupa'da bir çok kulüpten transfer teklifi alması.

Alman hocayı Bundesliga'an Bayern Münih, Wolfsburg, B.Leverkusen ve İsyanya'dan Atletico Madrit kulüpleri istiyor.

Beşiktaş'ta ise Schuster'in istifasını kabul ederse ilk akla gelen isim Mustafa Denizli olacak.

Sağlık sorunları nedeniyle görevini bırakan Denizli, geçtiğimiz günlerde sağlık durumunun çok iyi olduğunu ve tekrar teknik direktörlük görevine dönebileceğini söylemişti.
Sosyal ağlarda paylaş

olan alt yapıya oldu ya şimdi
düşünüyorumda üzülmez geri döner kesin!
sol bek yine geçer doğukan a2 ye ismailde yedeğe
rüştü kaleye
tabata holosko geri döner
nobre ilk 11de yine yer bulur
ersan alınmaz fernandes alınmaz
guti ispanyaya gider
q7 memleketine geri döner
simao zati bunalımda burda kalır o
almeida zati realde aklı adamın ilk günden bu yana
Sosyal ağlarda paylaş

gecmis olsun :S kendi fikridir edebilr tabiki istifa ama yönetim kabul etmez umarim.. medya baskısına göre kulup yöneticek cagi gectik diye umuyorum.. giderse schuster, rikard'dan sonra baska bir büyük ayıp olucak..

biz de artık kaliteli futbolcu yerine 3. sinif futbolcu pesine duseriz gelen hocayla.. gg
Sosyal ağlarda paylaş

kabul etmek bile büyük hatadir yanlistir bence.. gayet güzel otur hoca takıın basında sezon bitsin göusuruz.. bak önumuzde kupa var hedef var denebilir,denmelidir...

gelecek sene icin tekrar konusulur.. kafasindaki plan,transferler..

nolcak yeni hoca gelcek 6 ayda anca alıscak 7. 8. ay istifa sesleri baslıcak.. bu mu yani.. yazik cidden
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...