Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK 2010-2011 Sezonu Genel Tartışma

pascalnouman

Öne çıkan mesajlar

kermit said:

sergen trde efsane olarak anılmıyo
ben beşiktaşlı olarak söylüyosam bunu doğrudur demiycem ama söylüyorum işte
sergen kaliteli oyuncu
yetenekleri çok iyi oyuncu ama gerizekalılığı yüzünden kendini bo keden bi oyuncu olarak anılıyo.
adam iyiydi ama bok etti kendini.
adam hagi ve sergeni kıyaslıyo bu kadar yetersiz
Hagi Romanya'da daha iyi şartlarda gelişmiş ve geldiği noktaya gelmiş. Sen koy Sergen'i Romanya'ya. O kültürle, spor ahlakıyla yetiştir. Allah olur. Budur yani.

Sergen efsanedir ayrıca, en azından Beşiktaş için öyledir. Sergen attı şampiyonluk geldi.

Bir de kıyaslama nedir öğrenmen lazım ilk önce. Senin ciddi bir yaşamsal fundamental problemin var, neyin ne olduğunu bilmiyorsun daha, kim yetiştirdiyse artık.
Sosyal ağlarda paylaş

Ne zaman bırakacaksın tribünlere oynamayı. Of of.

Götünüzden anlamayın bir de, klavye delikanlısı derken neyi kastettiğimi anlayamıyor musunuz? O adamın mecazına, ben gerçek anlamla cevap vermişim gibi yorumlamanız cidden olacak iş değil. İstediğiniz gibi yorumluyorsunuz ve tespit yapıyorsunuz.

Herif angut dedi mesela. Acaba yönetim bir bok yapacak mı çok merak ediyorum. Daha önce bir mail vardı, destekler nitelikte devam ediyor bazı kişiler.
Sosyal ağlarda paylaş

kermit said:

adam 19 yaşında hatta çocukluğıuna dair hatırladığı en son maç ilkokul dönemindeki türkiyenin brezilyayla oynadığı yarı final maçı
Sen şu forumda gördüğüm en mal insansın. Ciddi ciddi senin gibisini görmedim. Hadi benim yaşıma verirsin de senin neyine verilecek acaba. İsraf resmen, yaşadığın yıllara yazık ya senin insanlık adına.
Sosyal ağlarda paylaş

Leadman said:

kermit said:

adam 19 yaşında hatta çocukluğıuna dair hatırladığı en son maç ilkokul dönemindeki türkiyenin brezilyayla oynadığı yarı final maçı
Sen şu forumda gördüğüm en mal insansın. Ciddi ciddi senin gibisini görmedim. Hadi benim yaşıma verirsin de senin neyine verilecek acaba. İsraf resmen, yaşadığın yıllara yazık ya senin insanlık adına.

hadi git gitar falan çal sen
futbol sana uzak bi spor
Sosyal ağlarda paylaş

kermit said:

esh bacağını eline veririm halısahada abartma askdh
Heh bak. Bu mecaz. Ben "klavye delikanlısı" dersem mecazı gerçek anlamda anlamış ve angut olmuş oluyorum bu durumda.

Hay çıkarım kabiliyetinize ya. Bu kadar olmaz cidden. :D Şaka gibisiniz her biriniz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...