Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sizce en iyi parfüm hangisi?

kermit

Öne çıkan mesajlar

topiği uplayayım

yıllardır aklımda olan bişeyi yapıp internetten parfüm aldım. riskli bişey olduğunu biliyorum ama her parfümcünün ağız birliği ederek eticaretten soğutmaya mı çalıştıklarını yoksa gerçekten haklı mı olduklarını merak etmiyor değildim. gözüm 380 vermeyi yemedi 300'e lidyanadan aldım hem de denemek istedim.

arcon kozmetikten geldi. arcanonun bandrolü var.
ambalaj kristiyan dior yapışkanı çok orjinal gözüküyor.
şişede herhangi bir sıkıntı yok taş gibi.
seri numarası falan var parfümün.
koku orjinal. 6'da bileğe 2 fıs ettim 4 saat oldu hala geliyor buram buram.

tek kıllandığım kutunun altındaki arapça yazı. arabistanda üretilen az esanslı ucuz parfüm geyiği dinlemiştim bi gün tekinacar satışçısından. direk aklıma o geldi ama internette genelde çoğu parfümde arapça yazı olduğu yazıyor. başkaları da kıllatmış. artık bilemiyorum :) (extended use only yazıomuş bu arada asd)

büyük ihtimal sağlam çıktı diye düşünüyorum.
internetten alışveriş yapacaklara deneyim olsun. lidyana bir arkadaşımın da düzenli armani code alışverişini bildiğim için benden iyi puan aldı diyebilirim.

80 tl için fazla risk mi? yok bence tam ayarında. asdf
Sosyal ağlarda paylaş

Parasi olana tom ford blend leri abi.

Utandirmaz.

Tobacco vanille cok fantastik mesela ama ben kaldiramiyorum, tipim geregi orta yas kokusu gibi duruyo uzerimde. Boyle surekli takim elbiseyle gezmeni istiyo parfum.

Tobacco oud da yeni cikmis , successor mu bilemiyorum ama eger daha genc havasi varsa kullanilabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

xaty said:

Bleu de Chanel denedim geçen. Çok yayılan bir koku değil etrafınıza ama kalıcılığı baya yüksek. Koku olarak da çok sevdim.

Bi kadinin basina gelebilecek en kotu sey elbisede pisti olmaksa bir erkek icin de parfumde pisti olmak kadar kotusu yok.

Ya akp secmeni gibi oldu blue kullananlar. Sokaktaki her iki erkekten birinde blue var. amk sansa ilk ciktigi sene alip 1 yil kullanabildim rahat rahat. Simdi elime almaya utaniyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• 6 ay sonra ...
  • 1 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...