Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Mandalorian (2019) - Disney+

Devokai

Öne çıkan mesajlar

deno valla dizinin gazıyla bile 16 yıllık kapanmış oyuna gidemeyeceğim, o kadar da gaza gelmedim ehu. maksimum limitim işte son 10 yıllık filan olması, swg ss'lerine baktım da böyle 16-32mb ekran kartı dönemi. ? swtor'da da BH storyline var, o vakit bir char açıp bırakmışım en başlarda, ondan devam ederim belki. dördüncü bölüme 2 gün filan var sanırım.

bone dün-bugün oynadım biraz da bayağı clone wars devrinin etkisinde kalıp herşeyi plastikten ve pixar/dreamworks gövdeli yapmışlardı işte adeta. birkaç ay oynamıştım o ara diablo3 öncesi ama o zaman bile dandiniydi yani bayağı konuşmuştuk hero engine faciasını. bayağı tonla şey eklemişler oyuna (gördüklerim olmulu şeylerdi, özellikle transmog) ama HERŞEY microtransaction olmuş, bir de hala para limiti var. o vakit para limiti eklediklerini görünce bırakmıştım zaten. neyse belki biraz story oynarım ama mmo combatı baydı gerçi gene yarım saatte. jennifer hale gene neymiş dedirtti ama, o kadının performansına özel şu oyunu single-player remake yapmaları lazım.

Sosyal ağlarda paylaş

31 dakika önce, MrLevie dedi ki:

seriyi çok çok iyi bilmeyen biri olarak soruyorum?

Gizli içeriği göster

bu yavru yoda, bizim filmlerde gördüğümüz yoda karakterinin küçüklüğü mü yoksa, yoda ırkına ait başka bir karakter mi? HANGİ YILDAYIZ?

Dizi Return of the Jedi'dan beş yıl sonra geçiyor.

Komutan tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

12 saat önce, MrLevie dedi ki:

seriyi çok çok iyi bilmeyen biri olarak soruyorum?

İçeriği gizle

bu yavru yoda, bizim filmlerde gördüğümüz yoda karakterinin küçüklüğü mü yoksa, yoda ırkına ait başka bir karakter mi? HANGİ YILDAYIZ?

Aynen yukarıda söyledikleri gibi Return of the Jedi'dan 5 yıl sonrasını konu alıyor.

Baby Baby dedikleri yavrucağın malum kişi ile ilgisinin olması epey düşük. Ha tabi başka yerlere çekip ilişkilendirebilirler, ama sanmıyorum. Irkı bilinmiyor diye böyle bir isim takıldı bence. Benim tek umudum 40 yıllık merakı giderip bir açıklama yapmaları, dizide hangi ırk olduğunu söylemeleri vs.

Bu arada dizideki aşırı 'oyun vari' havayı sezdiniz mi? Quest al-quest'i yap-loot'unu al, daha yüksek xp'li ve ödüllü quest al-quest'i yap-daha iyi loot al. Baya hoşuma gitti bu detay. İptal edilen 1313'ün gazı herhalde sdf.

Sosyal ağlarda paylaş

10 saat önce, Sam dedi ki:

miğfer

İçeriği gizle

"miğferi çıkardın mı?" diye sorunca "e yok çıkarmaz tabii dersini aldı got'ta" diye düşünmeden edemedim lol.

Helmet ve Jango/Boba Fett ile ilgili de bir not düşeyim ben,

Spoiler

Episode 2'yi izlemiş olanlar hatırlar, Jango Fett helmet'i istediği gibi çıkarıp takıyordu. Bunun sebebi Jango'nun Mandalorian zırhı giymesine ve Mandalorian eğitimine sahip olmasına rağmen Mandalore hükümeti tarafından hiçbir zaman kabul edilmemiş olmasından kaynaklanıyor. Yani aslında mercenary ve common Bounty Hunter olarak görülüyor.

Oğlu Boba da bu sebeple Mandalorian değil aslında. Fett'lerin ikisi de sadece aldıkları eğitim ve zırhları bakımından Mandalorian'lar ile ilişkililer, kültür vs. olarak alakaları yok.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...