Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

D&D Neverwinter

Lopeth

Öne çıkan mesajlar

• 5 ay sonra ...
mmo ya cevirmisler bunu ilk aciklandiginda co=op vs olacakti, foundry denen bir eklenti yapmislar kendi dungeonunu dizayn ediyorsun vs. gm olanlarin isine yarayabilir gibi.

birde action mmo olusu hosuma gitti tank bayagi saglam gorunuyor her ne kadar settingse ters gelsede yakinda cikabilecek olusu merak uyandirdi, f2p olusu hafif korkuttu :)

ciksinda oynariz nede olsa oyun yok :P
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
bingildak said:

Gerçekten neverwinter storyline ve dünyasında geçmesine bir anlam veremedim. Ben adamlar sadece ismi çalmış zannettim. Bildiğin menzoberanza falan var.

...

abi isim çalmak nedir ya lol FR'de geçiyor işte Neverwinter'da. Drizzt'in son serisinin adı da Neverwinter zaten. Marketing deniyor buna.

Leş olacak oyun o ayrı. Şu oyunlara salak salak para harcayacaklarına NWN3 çıkarsalar ya.
Sosyal ağlarda paylaş

2013 olmuş animasyonlara bak yahu. Biraz hissiyat katamadılar şunlara. GWde aynı, vuruyorsun ama havaya.

Birde şu mousela adamların üzerine getirince etrafında da seçme dalgası çıkarya ona da uyuzum. Koy altına hafif bir yuvarlak bitsin gitsin, dünyadan soğutmaya gerek yok bukadar insanı. Mmo oynarken orada hissetmelisin kendini birazda.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...