Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

D&D Neverwinter

Lopeth

Öne çıkan mesajlar

foundry için yapılan content hiç incelenmeden mi açılıyor kullanıma.droplar kontrol altında exp gain de kontrol altına alınırsa sorun hallolur.
aslında milletin hızlı level ataması umrumda değil de 2 sorun var biri milletin güzel bişiler yapmak yerine sırf exp boost maplar üretmesi (ilgi çekiyor diye) bi de farmer ların (gerçi gold değersiz bu oyunda ama belki başka bişi farm lanıp satılabilir) işini kolaylaştırması.
Sosyal ağlarda paylaş

benimde öyle çok kaçtı ,ama artık önemsemiyorum bile ordan gelicek 2-3k AD yı

(yinede : bazı npc lerle konuşup da queue alabiliyosun [level kasarken 1-2 kere rastladım sadece] skirmishe , belki takım fullken denediğinde takımı direk oraya atıyodur - denemedim ben şahsen)

bu arada pvp çok kazançlı onu farkettim , hem aşırı exp veriyor , hem 1. olursanız mavi item alıyosunuz üstüne glory kazanıyosunuz

3k-5k glory ye alabildiğiniz itemler bind on equip ve AH da satabiliyosunuz 400k-700k AD ye
Sosyal ağlarda paylaş

city heroes`da var olan player made contentte de ayni sey olmustu, bunda da olacak. sistem cok guzel bir sistem fakat abuse edilmeye sonuna kadar acik. yapabilecekleri tek sey hepsini tek tek deneyecek ve onayliycaklar release olmadan once, onu yapacak staff blizzard da bile yok. attigin tas urkuttugun kurbagaya degmez. kimseyi falan banlamazlar, o sistemi ekleyen adamlar bunun boyle olecegini biliyordu gecmis de ornekleri bol.
Sosyal ağlarda paylaş

fiyatlar o kadar mantıksız bi şekilde yüksek ki insanın oynayası gelmiyor.bi teleport scroll 4k ad olur mu ya.hayır a haritasından c haritasına geçmek için b noktasına uğraman gerekmiyor zaten bulunduğun haritadan çıkışına gidince istediğin yere gidiyosun.

bi de şu günlük duayla 1 tane alabildiğin coin var en büyük ödül angel companion 360 coin istiyor ... 1 sene asıl bomba 30 saat dua etmezsen coinler siliniyor ahha

ah un durumu içler acısı herkes her bulduğunu doldurmuş resmen. lvl20 ekipmanlar 4 günlük açık arttırmada buyout da yok. adam 3 sayfa birer birer identy scroll koymuş sattığı fiyat normal ad storedan alabileceğinin 3 katı.hiçbir işlevi olmayan trash itemler bile sayfalar dolusu var.
Sosyal ağlarda paylaş

stormeagle said:

Boneslark said:

3k-5k glory ye alabildiğiniz itemler bind on equip ve AH da satabiliyosunuz 400k-700k AD ye

glory ile ne satın alınıyor ki ? Şehirde ki marketde sadece heal pot fln var.

tekrar bak , üstte tab lar var

ordan mor kalitede her classa zırhlar ve silahlar var , tier1 dungeondan daha iyi

ben 60 olduktan sonra 4-5 parça aldım glory ile gear score 8700 falan oldu
Sosyal ağlarda paylaş

Osuran_boğa said:

fiyatlar o kadar mantıksız bi şekilde yüksek ki insanın oynayası gelmiyor.bi teleport scroll 4k ad olur mu ya.hayır a haritasından c haritasına geçmek için b noktasına uğraman gerekmiyor zaten bulunduğun haritadan çıkışına gidince istediğin yere gidiyosun.

bi de şu günlük duayla 1 tane alabildiğin coin var en büyük ödül angel companion 360 coin istiyor ... 1 sene asıl bomba 30 saat dua etmezsen coinler siliniyor ahha

ah un durumu içler acısı herkes her bulduğunu doldurmuş resmen. lvl20 ekipmanlar 4 günlük açık arttırmada buyout da yok. adam 3 sayfa birer birer identy scroll koymuş sattığı fiyat normal ad storedan alabileceğinin 3 katı.hiçbir işlevi olmayan trash itemler bile sayfalar dolusu var.

silinen coinler ardent değil , öteki (celestial mıydı hatırlamıyorum adını) oda maximum 7 ye kadar çıkıyor onlada anca potion , dye , random materyal box falan alabiliyosun

360 coin isteyen ardent dua etmezsen silinmiyo yani

Ah da fiyatların abartılı olmasını avantajına kullanabiliyosun ayrıca daha önce de dediğim gibi , eğer foundry paketle gelen 1m AD olmasaydı aşırı pahalı satamıcağın itemleri satabiliyosun şuanda (dungeon lootlarını , glory itemlerini tanesi 200k-1m AD ye satabiliyosun şuanda resmen)
muhtemelen foundry paketlerinin satışlarının kalkmasıyla fiyatlar düşücek oyunda (çok fazla AD sink ve çok az gelir var )
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...