Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

D&D Neverwinter

Lopeth

Öne çıkan mesajlar

torrent abi zaten, dandik bir yere geldimde seeder mı yok arkadaş.

neyse atomic gamerdan çekiyorum 500 600le falan çekiyor en azından.

nasıl oyun bu arada?

grafikler akıcılık vs?

wow oynadım baya, nasıldır kıyasla oynanabilirlik?

iyi ya da kötü deseniz yeter wot istemiyorum :o
Sosyal ağlarda paylaş

ad fiyatları saçma geliyor bana 60 lvl tek parça zırh 2m ad istiyor (60 olmadım öle bakınıyorum) 3-4 günde 30k ad toplayabildim ben ki günlük 24k ad ı toplamak için 10 saat filan kesintisiz oynamak lazım sanırım devamlı aynı görevleri yaparak.yüksek miktarda ad kazanmanı sağlayan yöntemler açılmıyosa nası olacak anlamıyorum.zen i direkt ad a çevirme seçeneği ekleyecekler heralde piyasadki ad suyunu çekince
Sosyal ağlarda paylaş

seninde mi 8?

ben bu bağlantıyla hiç 700ün üzerine çıkamadım zaten nedense. ayar ediyor. kampüste yurtta kalıyordum daha önce, 100mbit vardı, saniyede en az 10 15le çekiyordu, buraya geldim eve, normaldir deyip geçiyorum artık, ilkokul yıllarımı yaşıyorum tekrardan, oyun insin diye beklemek flm :>

not: öm atmışsın yanlışlıkla, zaten shellden çekiyorum 500 ile ^::^
Sosyal ağlarda paylaş

Osuran_boğa said:

ad fiyatları saçma geliyor bana 60 lvl tek parça zırh 2m ad istiyor (60 olmadım öle bakınıyorum) 3-4 günde 30k ad toplayabildim ben ki günlük 24k ad ı toplamak için 10 saat filan kesintisiz oynamak lazım sanırım devamlı aynı görevleri yaparak.yüksek miktarda ad kazanmanı sağlayan yöntemler açılmıyosa nası olacak anlamıyorum.zen i direkt ad a çevirme seçeneği ekleyecekler heralde piyasadki ad suyunu çekince

foundry paketlerini almış olanlar daha AD nin değerini tam kavrayamadı normal oynayanlar gibi , ben ilk günlerde bazı mavi itemleri 20k-30k ya satmayı başardım o yüzden şimdi 3-5k ediyo anca

10k-20k arasında mor itemlerde var AH da

bu arada dungeon itemleri falan bound olmuyo aldığınızda , paraya daha çok ihticayınız varsa aatabilirsiniz yani

dün 2h axe düştü mavi , 200k ya gidiyomuş meğersem..giydim ben peh
Sosyal ağlarda paylaş

ya oyun fena diil bence. normal campaign single player gibi tabi grup olarak oynayabilirsin de.dungeon,skirmish,pvp yapmak için gruplara katılıyosun.birisi demişti p2w ama neyi win diye haklı görünüyor diğer oyunlardaki gibi çok güçlü oyuncular grup kurup başkalarına oyunu zehir edemiyor anladığım kadarıyla herkes aynı tarafta zaten.bence oynanabilecek bi oyun hatta en kötü 1-60 single player gibi oynanır. dnd ile pek alakası yok bu arada bildiğin aksiyon oyunu gibi hatta skiller bana dotayı anımsattı rogue un dailysi var bloodbath diye bildiğin juggernaut ultisiyle aynı.

@boneslark lvl 60 itemler mi bu sattığın maviler.düşük seviyelerde satılıyor mu ya ben denemedim bile alan olmaz diye
Sosyal ağlarda paylaş

Osuran_boğa said:

ya oyun fena diil bence. normal campaign single player gibi tabi grup olarak oynayabilirsin de.dungeon,skirmish,pvp yapmak için gruplara katılıyosun.birisi demişti p2w ama neyi win diye haklı görünüyor diğer oyunlardaki gibi çok güçlü oyuncular grup kurup başkalarına oyunu zehir edemiyor anladığım kadarıyla herkes aynı tarafta zaten.bence oynanabilecek bi oyun hatta en kötü 1-60 single player gibi oynanır. dnd ile pek alakası yok bu arada bildiğin aksiyon oyunu gibi hatta skiller bana dotayı anımsattı rogue un dailysi var bloodbath diye bildiğin juggernaut ultisiyle aynı.

@boneslark lvl 60 itemler mi bu sattığın maviler.düşük seviyelerde satılıyor mu ya ben denemedim bile alan olmaz diye

ama oyunu kimseye zehir edemeyeceksek :<

mmonun amacı, birinin oyuna verdiği paranın hakkını alamaması için uğraşmamız değil miydi bizim, eğlendirmemekti amacımız. ühü.

güzel duruyor şaka bir yana, bakalım bakalım, akıcı olsunda np.
Sosyal ağlarda paylaş

Osuran_boğa said:

level 20-40 arası itemlerdi .Bu arada, AH a item koyduğunuzda (bug falan olmazsa) marketteki en düşük fiyatı yazıyor , tek tek arayıp uğraşmaya gerek yok
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Armor/Weapon Enchantments are for specific slots in your weapon/chest and grant special effects. They come in shards and have a chance to drop from Epic Dungeon bosses. You must combine 4 shards to create a Lesser version of the Enchantment. However, the success chance of fusion is at a staggeringly low 1%. To compensate, they have very strong effects. An example would be the Thunderhead Enchantment. However, the real kicker here is that these "Lesser" versions may be fused again to gain a stronger version. Those may also be fused again to create the strongest version. Ultimately, the Greater Thunderhead Enchantment will have a 30% on crit to damage and stun foes. To create the strongest Enchantment possible, it will cost 160 dollars and 64 shards. Unlike companions, these can be used in PvP.

şu doğruysa oynanmaz ya...

said:
I've seen the power of the tenebrous in action. A rogue with plaguefire weapon chant and 5 normal tenerbrous can kill people with just his knife throw.

direk p2w :/
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...