Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

D&D Neverwinter

Lopeth

Öne çıkan mesajlar

ya lvl 30 olduğumda mad dragon diye dungeon açıldı 2 kere denedim yok bitiremedik.sonra idris :) diye dungeon açıldı şu an 40 lvl im onu da bitiremiyoruz. dungeonları oynayamadan levelimiz geçiyor başka dungeon açılıyor onu bitiremeden yine başka.zaten cleric hiç yok gibi bişi 2 tane karakter sınırı olunca herkes rogue açmış.
ad kazanalım diye pvp foundry cart curt yaparken zaten normal campaign questleri de düşük level kalıyor.40 oldum 36 lvl quest yapıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

lvl 60 a kadar ne dungeon yapacan ne skirmish. ben dairly quest için skirmishlere giriorm her level atladıgımda o skirmish gidio başka bir tane geliyor. sonuç olarak daily quest hiç bir zaman bitiremiorm. Saçmalık abidesi. direk 60 olup 60 skirmish ve dungeonlarına gireceksin.

lvl aşırı kolay; bence amaç herkesi biran önce max lvl yaptırıp end game için zen harcamalarını sağlamak
Sosyal ağlarda paylaş

stormeagle said:

Boneslark said:

merak etmeyin 60 olduktan sonra çok üzülmüceksiniz muhtemelen kaybettiğiniz 2-3k AD için

60 da AD geliri değişiyor mu ? Yani dungeonlar felan skirmishler çok veriyor mu yoksa item dropdan mı kazanıyorsun ?

yani daily lerden gelir çok değişmiyor ama , level kasarken sağda solda topladığın üç beş materyal bile daha çok edebiliyor 2-3k dan.

şu anda AH da biçok item düşüşte ama ben dün glory ile vendordan 2 tane epic pvp chesti alıp satarak 400k kazandım , 200k lık warrior chestini de AH a koymuştum sabahleyin , server açılıktan sonra onuda sattıysam iyi ^^

Bu arada level kasarken sakın sarı enchant taşlarını atmayın (power veren), şu anda piyasadaki en değerli enchantlardan biri fuse edilip 5. seviyeye çıkardığınızda 200k üstü ediyor du yanlış hatırlamıyosam
Sosyal ağlarda paylaş

lvl 60 da event varken win 1,050 civarı glory veriyo yaklaşık , event yokken 700-770 civarı , lose 200-300 arası

craft ile shirt pant yapabiliyosun , normalde düşmeyen itemler
onun harici bence kazancından çok kaybı var , bi itemi yapmak için profession pack falan alman gerekiyo zen ile , direk ah dan çeksen daha kâr lı gibi , ama çok kasmadım kendim doğrusu 9 da duruyo hala mailsmith
Sosyal ağlarda paylaş

stormeagle said:

peki taşları atma diyorsunda, çanta işini nasıl hallettin. çantam ench taşları ile dolu. sığmıyor. bankada yok..

altıgen olan taşlar companion için sadece , yüksek ranklara çıkartamıcaksan fuse ile salla gitsin , enchant taşları ise (yuvarlak olanlar ) eğer yüksek ranka çıkartabiliceksen fuse ile çıkar arta kalan çok düşük seviye kalan varsa sil yada sat vendora

zaten dediğim gibi hepsi değerli de değil , healer bile power abandığı için oyunda power en çok gidiyor

yani kısaca altıgenleri sat , yuvarlakları fuse et , arta kalan düşük seviyeleri sat sarı olan hariç
Sosyal ağlarda paylaş

Bevier said:

Dragon serverında arkadaşlarla bir guild kurduk öylesine takılıyoruz herhangi bir hedefimiz yok maksat muhabbet ve vakit geçirmek, oyunda yalnız kaldığını hisseden varsa özelden bana mesaj atabilir, guilde alırız. +18 harici hiç bir şart aramıyoruz kafalar uyuşsun yeter.

Benide alabilirmisiniz ?
Sosyal ağlarda paylaş

60 oldum sonunda. Bir tane hediye chest geldi mail ile. Açınca içinden 2 adet Grym Coin diye bir şey çıktı. Ancak bununla item alınan bir vendor göremedim..

Ayrıca AH'de level filtrelemesi hala çalışmıyor mu ? Bir ring arıyorum level 59-60 arası yazıyorum tonlarca lvl 12 yüzük çıkıyor.

Birde 60 olunca gaintgyrim pvp ve pve açıldı. Dairly quest olarak aldım ama nereden yapıyor bu ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...