Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Call of Duty: Modern Warfare 2

moriQ

Öne çıkan mesajlar

maxigenous said:

LathspeLL said:

sen multiplayer'a girme 13 milyon kisi girer. :)

Teşekkür ederim girmiyorum zaten. O 13 milyon kişi de önlerine bok konsa yiyecekler veya yemek zorunda kalan tipler oldukları için de kendi adıma bir eksiklik hissetmiyorum merak etme..

böyle diyerek oynayanlara hakaret ettiğinin farkında değilsin sanırım. Yok eğer farkındaysan, senin gibi insanlara bu forum fazla gelir.
Sosyal ağlarda paylaş

fir3blad3 said:

maxigenous said:

LathspeLL said:

sen multiplayer'a girme 13 milyon kisi girer. :)

Teşekkür ederim girmiyorum zaten. O 13 milyon kişi de önlerine bok konsa yiyecekler veya yemek zorunda kalan tipler oldukları için de kendi adıma bir eksiklik hissetmiyorum merak etme..

böyle diyerek oynayanlara hakaret ettiğinin farkında değilsin sanırım. Yok eğer farkındaysan, senin gibi insanlara bu forum fazla gelir.

bok yiyensiniz demedi,ikiye ayırdı farkındaysanız üstünüze alınmak zorunda değilsiniz abi,

ha derseniz haklı orada,cod1 avaturk döneminden beri oynayan biri olarak cod4 ne kadar kaliteli bir oyunsa gözümde,mp'si bana o kadar kalitesiz geldi çünkü tarzı hoşuma gitmedi.Sizin gitmiş olabilir ama beni sarmadı
Sosyal ağlarda paylaş

Zorunda kalanlar kimlerdir diyecek olursanız, oyun oynarak gelir elde etmeye çalışan kesimin bir kısmı diyebilirim. Daha oyun çıkmadan turnuvaların bazıları 4'e geçeceklerini açıklayınca bu kesim de kendilerini ona göre ayarlamak zorunda kalmışlardır.

13 milyon kişinin oynaması da hiçbir şey ifade etmez daha önce söylediğim gibi. Bugün oyunun maç yapılabilir hale gelmesi için third party modların çıkması zorunlu, oyunda yenilik adı verilen şeylerin %90'ının da bu modlarla kaldırıldığı, oyundaki 50 çeşit silahın 5 tanesinden fazlasının kullanılmadığı, başarı unsurunun yeni bugların ve jumpların bulunmasına büyük oranda bağlı olduğu, bu bugları düzeltmek adına firma adına hiçbir çabanın olmadığı (çünkü firma cod6'yı yapmakla uğraşmaktadır sonra cod8 sonra 10 gidecektir), oyunun multiplayer topluluğunun firma tarafından hiçbir şekilde umursanmadığı 13 milyon kişinin oynadığı GÜYA yüzlerce turnuvanın yapıldığı oyuna 2009 yılında hala bir HLTV benzeri sistemin getirilmediği veya getirilmesinin bile düşünülmediği, oyundan hs'nin hangi silahla olursa olsun öldürmesinin çıkarılması ve sprintin eklenmesiyle recoilin inanılmaz azaltılması sonucu oyunun aim unsurunun çok azalıp oyuncunun hareket unsuruna abanmak zorunda bırakılması ve dolayısıyla silahların da safi smglere çekildiği vs vs.. diye sayısını çok daha arttırabileceğim negatif özelliği olan bir Multiplayera (single playeri ayrı tutuyorum) kraldan daha kralcı bir şekilde sahip çıkanların önlerine konanın bok olması durumunda bile afiyetle yiyeceklerini söylemekte bir sakınca görmüyorum. Gücenmesinler, alınmasınlar..

Cod2 oynuyorum evet daha önce de cod1 oynuyordum ve belki şaşıracaksınız clanımla beraber cod4 de oynadım büyük bir umutla. Cod serisine cod4 ile giriş yapanlar veyahut hayatında ilk fps deneyimini cod4 ile yaşamış olanların cod1-2 ekolünden gelen oyuncuların beklentilerine sahip olmaması anlaşılabilir bir şey. Onlar için çok fazla bir şey diyemem, fakat bizi hala cod2 oynuyoruz diye suçlayanlar, eleştirenler oluyor bunların arasından da e o zaman kardeşim Cod5 çıktı, ne bu eski kafalılığınız ? Geçsenize cod5'e ? Niye geçmiyorsunuz ? Cod6 çıkacak arkasından da cod7'nin çıkacağının haberleri şimdiden dönüyor. Anlamak bu kadar zor mu? Adamların iyi multiplayer yapmak gibi bir amaçları yok. Olsa arkasından yeni oyun yapıp satmayı düşünmezler. Sonuç olarak amaç multiplayer beklentisi yüksek olmayan casual gamera sürekli çıkacak devam oyunlarını satıp zengin olmak. Çok da iyi çalışıyor bu sistem ve siz de gayet güzel yolunuyorsunuz.

Unutmadan bugün Türkiyede cod2 turnuvaları tam gaz yapılırken cod4 turnuvasına katılacak takım bulunmuyor turnuvalar iptal oluyor. Buyrun clanlarınızı kurun da biraz iş yapın lütfen burda bana cevap vermeye harcadığınız eforla.
Sosyal ağlarda paylaş

cod2'nin durumunu bilmem; ama şu anda türkiye'de prime time saatlerinde 150 - 200 arası kişinin cod4 mp oynadığını da biliyorsun değil mi?

bu kitle ne kadar kaliteli ne kadar değil bilinmez de; mod geyiği falan açtın, cod2'de ne kadar var?

cod2 de güzeldi, cod1 de güzeldi; hatta bence ps'te ekranı ikiye bölerek oynadığımız medal of honor en güzeliydi.

ama çıkıp cod4 kötü diyemezsin; bu kadar yenilik getirmiş, modern fps'ye de az çok katkısı olmuş bir oyunu çat die silmek o kadar kolay değil bence.

ki şu anda cod-cod2 ve cod4 bilgisayarımda yüklü olsa; kesinlikle cod4 oynardım.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...