Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Call of Duty: Modern Warfare 2

moriQ

Öne çıkan mesajlar

said:
Here are the snippets:

We're doing a lot on the backend to make the game accessible for everyone.
There is no delay for the PC version of MW2
There's prestige mode
Jason West at the MP event, said that he was dead on, on the matchmaking servers. We've been building a system on the backend called IW.NET.
You are completely reliant on IW.NET. There are no server lists. There are no dedicated servers.
You have private matches where you can customize the game
You cannot put MW2 on a dedicated server.
This is the first time we've ever done something like this and the team has huge plans for what IW.NET develops into.
Customizing your game...you have quite a few options in a private match
You're getting same game (as in Console), plus matchmaking and private match.
Server admin point-of view, NO DEDICATED SERVERS

iyi en azından delay yokmuş pcye
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Infinity Ward, Modern Warfare 2'nin PC sürümünde dedicated server açılamayacağını duyurmasının ardından oyuna artan tepkiler bulunmakta. Bir kaç gün önce başlatılan imza kampanyası, yeni açıklanan bilgiler neticesinde 80 bin imzayı geçti. Kullanıcılar, bu özelliğin tekrar oyuna dahil edilmesini bekliyor.

98099 uncu ben oldum sizde atın.
http://www.petitiononline.com/dedis4mw/petition.html
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar, biliyorum hacklenir, biliyorum Hamachiden Mamachiden oynayabileceğiz, ama Infinity Ward'ın bu sınırlamalarla PC oyuncularının yüzüne tükürdüğü yadsınamaz bir gerçek.

Gelin hep beraber moriQ arkadaşımızın linklediği online anketi imzalayalım. Büyük ihtimalle IW takmaz, ama en azından sesimizi duyururuz.
Sosyal ağlarda paylaş

Osirix said:

Arkadaşlar, biliyorum hacklenir, biliyorum Hamachiden Mamachiden oynayabileceğiz, ama Infinity Ward'ın bu sınırlamalarla PC oyuncularının yüzüne tükürdüğü yadsınamaz bir gerçek.

Gelin hep beraber moriQ arkadaşımızın linklediği online anketi imzalayalım. Büyük ihtimalle IW takmaz, ama en azından sesimizi duyururuz.

Hedef kitlenin ne olduğu düşünüldüğünde kopyanın da önüne geçmek için en iyi metod.
Sosyal ağlarda paylaş

l4d içinde server kurabiliyorsunuz ama.
yani nasıl oluyor bilmiyorum ama dedicated modunda serverları var mesela xkafe.net serverları var ve oraya girip bir şekilde oynuyorsunuz.hatta yazarken baktım şimdi 4tane server varmış.
maç bile yapıyorlardı hatta. eğer o sistem gibi olucaksa ve böyle orjinal oyun sahipleri böyle serverlara girebilicekse sorun deil zaten. sonuçta bu oyunu competitive anlamda oynamak istiycek insanlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Dedicated Server olmasın fiyatı pahalı olsun alıcaktım her türlü fakat serverlarda max oyuncu sayısı 16 olcakmış yani 8 vs 8 max. Kafam girsin sana IW. Dedicated olmadığı için arttırma şansıda olmaz onu heralde. Kafam girsin sana IW!!!!! Almıyorum harbiden o kadar az ise. X box mı bu yahu.
Sosyal ağlarda paylaş

progamer said:

Dedicated Server olmasın fiyatı pahalı olsun alıcaktım her türlü fakat serverlarda max oyuncu sayısı 16 olcakmış yani 8 vs 8 max. Kafam girsin sana IW. Dedicated olmadığı için arttırma şansıda olmaz onu heralde. Kafam girsin sana IW!!!!! Almıyorum harbiden o kadar az ise. X box mı bu yahu.

bence en mantikli hareket bu =)

40 ki$i nasi oynuyosunuz got kadar mapte anlamiyorum zaten.

acaba hc modu nasil.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...