Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Arena, BG, World PvP Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
misery bg sinde lvl 80 bg sirasi halen cok yavas mi geliyor, boulderfist de idim bir zamanlar 3-4 dk beklerdim.

kazzak da oynayayim dedim birkac arkadas icin, onlarda misery bg deymis, hemen vazgectim diyebilirim.

Siranin hizli geldigi, ve horde larin basarili en azindan kafa kafaya oldugu bir battlegroup soyler misiniz lutfen
Sosyal ağlarda paylaş

draedan said:

misery bg sinde lvl 80 bg sirasi halen cok yavas mi geliyor, boulderfist de idim bir zamanlar 3-4 dk beklerdim.

kazzak da oynayayim dedim birkac arkadas icin, onlarda misery bg deymis, hemen vazgectim diyebilirim.

Siranin hizli geldigi, ve horde larin basarili en azindan kafa kafaya oldugu bir battlegroup soyler misiniz lutfen

öle mi ya :(
ben 80 olmadımda 80 altı için çook hızlı geliyor ally tarafına misery de
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:

barajı bilmiyom ama pvp forumlarında millet ağlıyor %0.5 dilimindeki çoğu takım maç yapmayı bıraktı ya bitir ya da bu adamları oynat diye.

Biz işte rmpyi bırakalı yarım sene oldu nerdeyse hala aynı sezon. Yeni sezon gelse belki işler canlancak ama SC2 geldi herkes unuttu WoW diye bir oyun olduğunu asdsaf.
Sosyal ağlarda paylaş

Dün akşam wow hayatım boyunca yaşadıgım en uzun ve en sıkıcı 2v2 fight'ını yaşadım.

Benim setup
Ben(Muti Rogue-Resto Druid)
Karşıdakiler:
Prot Pala - Resto Druid

lan 45 dakika savaştık, yenişemedik. Okadar baydı ki. Kodumun prot palası benden çok dmg vuruyo, dmg redtuctiondan dokunamıyorum bile ona, resto druidin manası bitmez etmez, bi türlü yenişemedik 45 dakka sonunda stunları falan efektif kullandım druid hata yaptıda öyle kestik..
Ömrümden gitti valla bukadar uzun fight mı olur lan.

Resmen iğrençti.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...