Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Arena, BG, World PvP Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

olayın özü

said:

Pipet said:

ayrıca rmp ile ilgili okadar atıp tutuyorsun 3s'te300 maç da 1800 de süründüğünü, partnerlerine 2.2k yapmak için klavye kırdırttıgını, 5v5 de 150 maç da 1000 rating oldugunu, 2v2 den de zaten boost aldıgını kendin söyledin şimdi bu saldırışların niye ?

fail oldugun kısım burası ve bunu ispatlayabilecek 3 kişi tanıyorum . seni boostlayan kişiler.. 3s ve 5s ..

beni sandıgın kişi de benim ilkokul arkadasım digerleride arena partnerim adamlar eger bunu alırsanız takıma ben oyunu bırakırım demişler ahaha

ve adamla konustum eger isterse ss ler hala duruyor da diyor kuyruk acısı vs dedigin kısmı hala anlamadım :S ve rage'e giren de sensin herkesin gördügü gibi ben hiçbir şekilde uslubumu da bozmuyorum, sadece cevap veriyorum hala nasılsa ego dolu agzı sulu mesajlarına.. sanırım en acık sekilde yazdım bundan acık sekilde de yazamam heralde, bye.

beastcleave in artık modası bitti ama catada yine ladder zorlar bence.
Sosyal ağlarda paylaş

Aslında oturup tek tek "arkadaşının" neler yaptığını, karşılığında bizim neler yaptığımızı falan anlatırdım da, gereksiz.

Eğer iş adam bulmaya, kanıtlamaya falan gelirse o dönem guildde olup neyin nasıl olduğunu falan bilen bir dünya adam burda beni onaylayabilir. 3 kişi diyorsunuz, sayı üstünlüğü bizde :/

Btw. 5v5'te 100 maçta 1.8k falan olmuşuzdur arkadaşın halüsnasyon görüyordur, o bizim 5v5 yaptığımızdan haberdar olduğunda hayatında ilk kez arenaya giren 2 adamla beraber 1800 olmuştuk bile sanırım, cool story bile değil.

O "arkadaşının" girip de beceremediği, sonra "bunlar oynamayı bilmiyor" dediği, /w'den "o olursa oynamam" dediğini iddia ettiği adam sayısı bir hayli fazla. Hayır onu geçtim, ulan onu diyecek kim var, zaten 3v3 5v5 yaptığım bütün adamlar irl arkadaşlarım, başkasıyla oynamışsam da ekime kadar lol.

Komikli şakalı şeyler işte, öyle.
Sosyal ağlarda paylaş

OOOFFF OF.İyiki satmışım rogue u.Semih pipet'i ben sanman,sana laf sokmaya çalışacağımı sanman falan üzdü beni.2s te sen kendine kızarken benim sana söylediklerimi kendin biliyorsun bide foruma girip aylar sonra sana laf mı sokayım??

5s olayını ben buraya yazmam,sen kişilik olarak iyi bir insansın ileride kullanmasınlar aleyhinde.Batuya sor brokenlolz la ben 5s ten çıktıktan sonra yeni takım kurduğumuzda ne sohbetler döndüğünü...3s ide yazmıyorum RMP olarak güzel şeyler yaptık kötüleri hatırlamak istemiyorum. Tek üzüldüğüm Batu ile çok iyi bir ikiliydik,kendisiyle hala sohbet ediyoruz zaten o günlere dair.

Pipetin buraya yazdığından haberim yoktu bu mevzuları.Sen yukarda pipeti ben sanıp anaları bacıları havada uçuşturunca Requemin accountla girip yazayım dedim bir iki şey.

Sana karşı neden bir kuyruk acım olsun da aylar sonra forumlarda laf sokmak için çabaliyim anlamadım?

Kimin kime MİNNET borcu olduğunu o günlerin adamları,herşeyi geçtim ALLAH biliyor.Sana hiçbir kırgınlık yada kızgınlığım yok.Birdaha milleti ben sanıpta küfür etme yeter...
Sosyal ağlarda paylaş

Saçma sapan giriş yapınca, konuşma tarzı ve kişisel ıvır zıvırları da bilince adam senden başka kim olduğunu düşüneyim adamın?

Yazdım zaten en başta, seninle ilgili bir derdim yoktu ama gereksiz saçma sapan konuşulunca normaldir bunların söylenmesi. İlk mesajında kim olduğundan haberim falan yoktu, random trolldür diye düşündüm, sonraki mesajlar direk senin yazıların ya da senin bildiklerinden fikir yürütülmüş şeylerdi. Değilse söyle? Kaldı ki brokenlolz diye bahsettiğin adam 2.7k'larda 3 tane takımı olan birisi, 2.2k civarındaki takımda normal olarak gözüne batan elli tane şey olacaktır.

Ama 5v5'i o ratinge de efor harcayarak falan getirmediğimizi, daha 1.9k'yken mmr'ın 2.2k'da olduğunu 2.5k mmr takımlarla maç yaptığımızı da hatırlıyorsundur belki.

Benim kendime kızmam; hata yaptığım zaman hatalarımı kabul edebilmem ve bunu çekinmeden söyleyebilmemden, yeteneklerimi falan yargılama hakkı vermiyor kimseye yani, kaldı ki senin hatalarını da görebiliyorduk ve bu hataları biz dillendirmezken yine brokenlolz söyledi sana.

Dediğim gibi şu olaylardan önce seninle alıp veremediğim yoktu ama pipet tiplemesinin gazlandığı belli bir şekilde ortaya atılması falan sinirlerimi kaldırdı.

Madem beni biraz tanımışsın o zaman ne kadar sabırlı bir adam olduğumu da biliyorsundur, bir noktada birşeye kızıyorsam bu kadar ağır konuşuyorsam haklı bir nedeni vardır.

Bu kadar atarlı, komik bir şekilde hiç yoktan ortaya çıkınca zamanında yaşananlardan nem kaptığını bunu " kuyruk acısı " addettiğini düşündüm haklı olarak. Sonuçta sen değilmişsin ama sen birşeyler anlatmışsın, hiç yoktan çıkmamış piyasaya.

Neyse daha fazla konuşmak istemiyorum çünkü zamanında arkadaşım addettiğim birisiyle publicte saçma sapan tartışmayı sevmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

We are currently planning to end Arena Season 8 as early as October 12. At that point we will go through our normal process to determine who is eligible for the end-of-season rewards. This process should take approximately one week. It's very important for players who feel that they may be eligible for the Arena-specific titles and/or the Relentless Gladiator’s Frostwyrm to refrain from transferring their character to another realm until after Arena Season 8 ends.

The next Arena Season will begin for level-85 players approximately one week after the official launch of World of Warcraft: Cataclysm. During the break between seasons, all rated matches will be turned off and only skirmishes will be available. All Team Ratings, Personal Rating, and Arena Points will be wiped when Arena Season 9 begins, but Matchmaking Rating and Honor Points converted to the new currency system will remain.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
aradan geçen 2.5 senenin ardından wotlk'i hiç oynamamış bendeniz cataclysm ile tekrar oyuna başlayacağım.
eski günlerdeki gibi yardır pvp yapacağım.takım arkadaşım warlock oynayacak.
bende rogue düşünüyorum.
ama sizin de fikirlerinizi merak ediyorum.
lockun yanına ne gider.
ikimizde goblin olucaz btw.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...