Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Arena, BG, World PvP Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Yukarda link vardı zaten, zaman ayırmasaydın keşke :/

Adam boostlamak için glad title da gerekmiyor, kaldı ki ortalamanın üstünde skorlarla dalga geçebilecek kadar yeterli bir adam da değilsin, biliyorum.

Şimdi sen gak guk diyceksin ama yine de gel boostlarız biz sorun değil.

Edit: Ulan en son 7 ay önce boost demişim, merak ettim boost diye arattım şimdi, mesajı da quetoladım. Nasıl saldıracağını şaşırmışsın.

deadwoll said:

Olay o değil, arenada 2300 olmak mesela icc25 temizlemekten daha zor çoğu bg'de ama arthas temizleyince ucuk kaçık itemler alabilirken arenada 2300 olunca gidip tabard alıyorsun. Ya da Lord Marrowgar kesmek iqsu 80 üstü her oyuncunun yapabileceği bir iş, ama 1800 olmak yine çoğu bg'de lord marrowgar kesmekten 10 kat daha zor boost satın almazsanız. Ki alsanız bile lord kesmekten uzun sürüyor. Ayrıca 1400 arena puanını biriktirmek 3 hafta ve 1800 wepten daha iyi brynntroll. Yemişim resi.sini.

Hani atıyorum 2400 ratinge şu 25m gunshipteki healer trinketine benzer birşey koyarsın, o ratinglerdeki herkes o trinketi kullanabilir böylece. Kimse item QQ'su yapmaz. Ama ez mode boss'a 3v3'lerin kaderini değiştirecek trinketi koy sen sonra 111sp veren trinkete mahkum et bütün pvp'cileri. Şaka gibi.

Bundan 2 ay sonra althor's abacus x2 human paladinler yanlarında yine x2 herhangi bir end game trinketli shadow mourne'lu dk warriorla gelecekler. O zaman neler dönecek burada görün bakın.

Ki bak o mesajda da haklıymışım, bugün benzeri yaşanıyor arenalarda.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu kadar yetersiz olduğunu bilsem ne takıma ne guilde alırdım zamanında, ne yaraymış be kardeşim.

Bugüne kadar senle yine bir alıp veremediğim yoktu da millet hakkatten haklıymış.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&cn=Suruy

btw beni karakterim 80 olduktan 2 hafta sonra 550 resi, 2.3k sp'yle 1800'e boostlayan rogue arkadaş. Linkle, arayarak mesaj atayım da işkembe-i kübraya mahal vermiyim.
Sosyal ağlarda paylaş

beni kiminle karıştırdığını anlamadım da, ne guildi ne takımı

poaudfhas

bu da sana cevap olarak bir ss eski serverımdan, daha takım yeni kurulmuştu yendigimiz takım ladder 1. di ozaman

http://img191.imageshack.us/img191/2435/wowscrnshot042110005009.jpg

ayrıca rmp ile ilgili okadar atıp tutuyorsun 300 maç da 1800 de süründüğünü, partnerlerine 2.2k yapmak için klavye kırdırttıgını, 5v5 de 150 maç da 1000 rating oldugunu, 2v2 den de boost aldıgını kendin söyledin şimdi bu saldırışların niye ?

hem yetosun, bir de pro mu olmaya kalkıyon başımıza

gülerler genç gülerler.. daha fazla uzatma bence ..

ha uzatıcaksan özele gel millet anlamasın bari ne oldugunu bozulmasın şeklin
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Genelde paticik forumunu izlerim mesaj atmam ama "deadwoll" isimli kullanicinin mesajini gordukten sonra beni guldurdugu icin kendisine tesekkur etmek istedim . Kendinden boyle emin olduktan sonra mlgde gormek isterim seni :) ayrica 2.3k fln bunlar zor rating degil millete oyle gostermeye kasmana gerek yok tbc degil sonucta avarage rating artik . Battlegroup konusunda ise her battlegroupda iyi olanlarin alt charlari mevcuttur bundan kacamassin buda o "o bg cok kolaydir vs vs vs" gibi olaylari curutur zaten . Nese benim olayim flame degil sadece "deadwoll" un genel durumuydu , baskalarini rahatsiz ettiyse mesaj kusura bakmayin
Sosyal ağlarda paylaş

xunn said:

Abi 2 senelik hesap, 4 postu var.

Ben troll'üm diye bagırıyor. Pipet zaten ban beacon, iki güne gider.

Yemeyiniz.

sana cevap buldum

deadwoll said:

Annenle ilgili espri yapardım cuk otururdu da analar kutsal.

Bi de hayır laf sokma çabası neden durduk yerde onu anlamaya çalışıyorum hala.
Sosyal ağlarda paylaş

Xunn ,

Troll olmadigimi cok iyi biliyorsun zaten troll olsam o kadar uzun yazmam ne isim var , eski accountum "orcun" du fakat mail gg oldugundan yeni account acmistim illa troll olmamak icin 100 post gerektigine inanmiorum sahsen sifir acc alip onla yapabilirdim rahatca "troll" olayini attention whore luk bi durumum yok senin aksine :)
Sosyal ağlarda paylaş

Abi yalnız huntard, enhe shamy, protadinimsi bi setup zamanının en cookie cutter setubı olmasaydı pek iyi olurdu =/ İyi ya da kötüsünüz, en birinci kim falan onlarla ilgilenmiyorum da rmp in üstünden dümdüz geçebiliyor karşı taraf hata yapmasa da mesela hepsini okumadım gerçi yazdıklarınızın ama olsun :P
Sosyal ağlarda paylaş

Olayın özeti

Abi olayı okudunuz mu bilmiyorum da, şöyle cereyan etti;

Malum VAY AK'teyiz şu aralar, sparkcaster'dı sanırım, gelmeyin lan vay ak'e artık raid spotlarına sulancaksınız gibi bişey yazdı;

Ben de raid spot için adam boostlanır evlere boobs yollanır falan yazdım işte.

Sonra kuyruk acısı olan bir arkadaş spawn oldu, "araştırdık bulduk genç" nidalarıyla benim ratinglerimi koydu, araştırdık dediği 2 post yukarda karakterimin armory linki vardı :/

Üstüne hep boostlarız aslanız kaplanız diyon sen kimsin dedi, ARAMA özelliğini kullanarak baktım ki ben son 7 ay içerisinde 1 kere boost kelimesini zikretmişim paticikte.

Daha sonra senin boostlayanlar rörörö diye enrage oldu, dedim karakterim 80 olduktan sonra 500 resiyle, rare equiple; bi rogue arkadaş 1800'e boostladı beni.
Ordan ravensight atladı sonra "deadwoll fail" diye (hala neyin faili onu düşünüyorum)

Neyse gece gece sinirimin bozulduğuyla kaldı falan derken hetar diye bir adam çıktı piyasaya sonra falan, gerisi de bu sayfa zaten.

Hani normalde kaale almayacağım argümanlar, adamlar da, şu forumda egosunu tartışma mezesi haline getirmeyen bir adam olarak yazmaya çalışıyorum, böyle tipler çıkınca ayar oluyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

frostmane'de alliance tarafında rogue ve twisting nether horde tarafında mage olmak üzere 2 karakterim var. şimdi ya mageimi bg sırasının daha çabuk geldiği bir battlegroup a ya da rogueumu frostmane'de horde tarafına geçiricem. Cataclysmin gelişine de çok fazla zaman kalmadığına göre, sizden beni bu çıkmazdan çıkarmanızı rica ediyorum:D karakter olarak rogue daha yakın geliyor bana fakat, daha iyi bir battlegroup a geçebilir miyim diye de düşünmüyor değilim. frostmane'de horde olmak nasıl bilen varsa lütfen paylaşsın. bu 2 zevkli karakter arasında seçim yapmak gerçekten çok zor ve 2 karaktere ayıracak kadar zamanımda yok şuan için.
Sosyal ağlarda paylaş

frostmane'de alliance tarafında rogue ve twisting nether horde tarafında mage olmak üzere 2 karakterim var. şimdi ya mageimi bg sırasının daha çabuk geldiği bir battlegroup a ya da rogueumu frostmane'de horde tarafına geçirmek istiyorum. Cataclysm'in gelişine de çok fazla zaman kalmadığına göre, karar vermeme yardımcı olmanız. karakter olarak Cataclysm'de yapılacak class değişikliklere baktığımda rogue ile oynamak bana daha yakın geliyor , fakat yine de emin değilim.

iyi bir battlegroupta ve artık tek bir karakterle oynamak istediğimden(2. karaktere zamanım yok) bu 2 karakterimden birine karar verip oynamalıyım. frostmanede horde olanlar var sanırım, bilgi verirse sevinirim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...