Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Arena, BG, World PvP Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
warr+druid 2v2de bizi çok zorluyo anlamadım gitti(aff lock+shaman oynuyoruz, rating 1800-1900).. daha önceden desto oynadım , rog ve retri ile inanılmaz kolaydı valla, succubusu koyuodum druide oh mis..

ancak aff dönünce bi türlü olmuo, heriflerin innervate zaten 3dk, drain mana yemiolar, e kardeşim aff ile nuke pek olmuyo.. solution istiyoz plx

armory
edik: armory ekliyim bide.
Sosyal ağlarda paylaş

Arena tecrubem pek yok ama druidin heallediği birini affliction iken kesmek cidden zor çünkü DOTlar vs HOTları karşılasa ve arada 1 tane nousrish atsa yeter. Burst dmg affliction iken olamayacağı için. Belki iyi zamanlanmış fear banish silence ve Howl warrioru kesmek için gereken zamanı verebilir.
Kısacası zor :P
Sosyal ağlarda paylaş

@Abso;

Şimdi şöyle, hotlar atıldıktan 2-3 sn sonra redot yapıyoruz, hotların timerları dolmaya yakın yerse banish; yemezse fear takdim ediyoruz druide. Warriorda hot yokken dot oluyor böylece tahmini 6-7 sn.

Daha sonra eğer 2. shamansa warrior'a purge, druidse druide cyclone spam, priestse dispel magic - burst şeklinde devam ediyor. Bu noktada warrior ya ölür ya druidin manası dip yapar, innervate gelir zaten. Pet de motor gibi siler onu gg.
Sosyal ağlarda paylaş

walla 2v2'de hakkaten warlocklara sabır dilemekten öteye gidemem, allah ne verdiyse yardırıyorum, hele healer shamansa 4-5 dk sonra oom oluyor. o yüzden warrioru kitelayıp, healera yönelmekten baska careniz yok gibi gözüküyor. hatta paladin ile daha fena, zira paladinde dispel var.
Sosyal ağlarda paylaş

birde arkadaş full rele yani biryerden sonra gerçekten item gerekiyor kesmen için istedigin kadar pro olsanda karşındaki adamlarda işi bilen olunca çaresiz kalmanız normal.. bg grubunun zorlugunu bilmesem de gayet iyi senin için ki full wrath dolu ortalık bu günlerde.

şimdilik taktiklerinizi oturtun iyice

olabildigince dodge lamaya çalışın item yapana kadar anca o şekilde olur :)
Sosyal ağlarda paylaş

abi şöyle bişe var zaten ben girdigimde teamrating 1700dü, göründügü üzere 56maçta ben 1000den 18000e gelince tak diye wrathfull herifler çıkmaya başladı, discpri+rog bile bu kadar zorlamazken warr+druidler acayip bişe olmuş çıkmış çözemedim ^^

herif bi lolstorm yapıo eger yakınsak birbirimize zaten o maç kafadan gidio, şu taktikleri okuyum tenks bro..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...