Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warcraft (2016)

Llama

Öne çıkan mesajlar

yahu çok hızlı girmişler evet, gerek de yoktu da. ikinci, üçüncü filmlerde yavaşlarlar herhalde ya.

gelin la gelin gate açtım diye başlaması beni de üzdü abi, ne yalan söyliim. kız arkadaşım hiç bilmiyor warcraftı, filmi beğendi ama e gul'dan niye ölmediki dedi. haklı yahu. gul'dan kimdir, ne iş yapar, falan işte. direk kötü adam diye çakmışlar filme.

Sosyal ağlarda paylaş

Herseyin out of proportion olmasindan dolayi ok ve yay ekleyememisler sanirim filme, kompozisyona uyabilmesi icin adamlar balista mermisi firlatmak zorunda kalir diye. Ama madem orduda pistol bu kadar yaygin idi, o zaman Ragnar niye ilk defa gormus aborjin gibi inceledi silahi.

Ragnar-Garona yakinlasmasi da Anakin-Padme hikayesinden bile zorlama olmus. Hele yakinlasmanin oldugu an Ragnar'in icinde olmasi gereken duygusal vaziyeti dusunursek oldukca sacma.
Sosyal ağlarda paylaş

Şu guldan asıl kötü hede hödö diye lore değişimi ağır patlayacak ellerinde.

Nerzul niye yok neden wod ile yok ettiler bunu eski loredeki pozisyonunu anlamakta güçlük çekiyorum

3 gün sonra lich king aslında arthas+nerzul değil guldanmış mesela diyecekler. Masayı falan devirecem
Sosyal ağlarda paylaş

LotR'da buyu yoktu uc filmde bes spell cast etmedi, warcraft efekt anlaminda eline verir diyen arkadaslar LotR'un 14 15 sene once falan cekilmeye baslandigini unutmamislardir umarim. Zamanina gore o mekanlar, gorseller falan devrim niteligindeydi.

Kaldi ki LotR hic bir zaman fireball'larin havalarda ucustugu bir evren olmadi.
Sosyal ağlarda paylaş

scorch said:

Şu guldan asıl kötü hede hödö diye lore değişimi ağır patlayacak ellerinde.

şu dediğini anlamadım, öyle bişi mi var yeni oyunlarda?

said:
Nerzul niye yok neden wod ile yok ettiler bunu eski loredeki pozisyonunu anlamakta güçlük çekiyorum

bildiğim kadarıyla ilk savaşta Nerzhul yok. ikinci savaşta hatta ek pakette geliyor.

filmde Nerzhul'a benzer adamlar var ama o yüzündeki boyayı da yine ek pakette sürüyordu.

ikinci filmde görme şansı var.
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:

LotR'da buyu yoktu uc filmde bes spell cast etmedi, warcraft efekt anlaminda eline verir diyen arkadaslar LotR'un 14 15 sene once falan cekilmeye baslandigini unutmamislardir umarim. Zamanina gore o mekanlar, gorseller falan devrim niteligindeydi.

Kaldi ki LotR hic bir zaman fireball'larin havalarda ucustugu bir evren olmadi.

hobbit tede spell yok
Sosyal ağlarda paylaş

Yeni izledim, beğendim.

Oturmamış aşk sıkıştırmaları(td)(td)(td)
Khadgar(td)(td)
King Llane(td)

Bunlar dışında 10 numara filmdi, 2 saat nasıl geçti anlamadım. Filme de yetmedi zaten 2 saat, daha uzun olmalıydı.

Baya oldu çıkalı tabi anca gittim, seri devam edecek mi, ne kadar hasılat yaptı,sevebilmiş mi common people vs.vs. var mı bilgili bir abi?
Sosyal ağlarda paylaş

yumy said:

Yeni izledim, beğendim.

Oturmamış aşk sıkıştırmaları(td)(td)(td)
Khadgar(td)(td)
King Llane(td)

Bunlar dışında 10 numara filmdi, 2 saat nasıl geçti anlamadım. Filme de yetmedi zaten 2 saat, daha uzun olmalıydı.

Baya oldu çıkalı tabi anca gittim, seri devam edecek mi, ne kadar hasılat yaptı,sevebilmiş mi common people vs.vs. var mı bilgili bir abi?

boxoffice'e göre şu anki hasılat $286.1M

2 hafta daha dursa, bidaha gidenlerle falan 350 olur gibi geliyo.

2-3 katı olarak çıkarmış oluyo sanki masrafını. gelir bence ikinci film.
Sosyal ağlarda paylaş

Koca buyucu grandmaster gandalf balrogla kapisirken bile kacip asayi tasa sapliyo.

Ama millet hala "you shall not pass" diye gaza geliyo.

Adam da tp yok. Atla gidiyo baska diyarlara. Nasi mage o

Bide guc yuzugu diyip duruyolar ama. Takanda bi nane gormuyoz. Anca kayboluyolar. Stealth ring deseler daha dogru olurmus
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...