Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Natural Selection 2

Xenocide

Öne çıkan mesajlar

bingildak said:

yabancı serverlarda commanderlar gayet şahane yönetiyor pinge bakmıyorum keyif alarak oynuyorum tbh. türk serverları çok patates her zamanki gibi.

Türk Server mı var!!! Xkafe kapattı serverını zaten performansı kötü idi. Patininki duruyor ama bizden çok yabancılar oynuyor. Bu aralar Fragturk diye bir yer çıkıyor ama performans olarak oda kötü, evden açmışlar sanki. Onun dışında TR server yok zaten.

Comm konuşmuyorsa direk çıkma olayı saçma açıkçası. Oyun her türlü komutu ( attack, defend, alert vs ) verebilecek şekilde kısayollarla ayarlanmış. Verilen uyarılara dikkat edince zaten comm un konuşmasına gerek kalmıyor ki. Konuşursa daha iyi olur tabi ki ama konuşmaması senin oynamana, olan biteni takip etmene engel değil, bahanede olamaz. Bende public oyunlarda mik kullanmıyorum ama Comm olarak girdiğim her oyunu %90 almışımdır yeter ki takım uyarılara uysun kafasına göre takılmasın...

Öte yandan ping çok önemli açıkçası. Genelde 90-120 pingli yerde oynamak zorunda kalıyoruz ama bazen 60-70 pingli yerlere denk geliyorum ki oyunun verdiği tad acaip değişiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

fransızlar korkunç
hayatta gördüğüm en kötü fps oyuncuları herhalde fransızlar
commları %80 mal, mikrofonda inatla fransızca konuşurken takımın yarısının fransızca bilmiyoruz demesi, ingilizce küfür edip fransızca konuşmaya devam etmeleri.
asla sölenilenlerin yapılmaması ve
NEDENSE ILK UPGRADE OLARAK CLOAK, ONLY ON FRENCH SERVERS.
Sosyal ağlarda paylaş

Fransızlar oyun dünyasının ezikleri ya. CO-OP'dan bi haber oynuyorlar öyle ve gelişmeye falan hiç açık değil adamlar. İspanyolllar ve İtalyanlar da rahat adamlar ama skill yok öyle oynuyorlar. Türklerin geneli iyi. FPS'de Türklerin public'cileri rahat ezer bir çok ülkeyi.

http://i.imgur.com/nFZ4E.jpg

Sosyal ağlarda paylaş

knoxville said:

mid tier türk görünce kapadım

haha bayaa şanslısın bir bayrak daha gitsen, rusları da görücektin mid tierde

ps: ayrıca fransızlara good english yazan utansın. 1 sene üni okudum fransada, ingilizce belki yazabilirler ama, konuşmak ı ıh. the'yı zöö diye telaffuz eden bir ırk lan fransız ırkı.
Sosyal ağlarda paylaş

sadece kıllıklarından o zaman. ben de fransızlarla konuşurken ne olur aksanımı anlamasınlar da, ha sen fransız diilsin ingilizce daha iyi anlarsın diye, ingilizceye dönmesinler diye düşünüyodum ki; bazen hakkaten ingilizceye dönüp konuşmayı imkansız kılıyolardı.
belli bi süre sonra fransız aksanıyla konuşmak zorunda kaldım :).

bi de fransızcada da olan kelimeleri fransızca söyleme alışkanlıkları var.

zö eyfel tövör is in dat direksiyon.
Sosyal ağlarda paylaş

jonq said:

olay adamların İngilizce konuşmayı red etmeleri, bilmemeleri değil. Şahsen birkaç yıl önce bir tatil bölgesinde bunu yaşadım. Bu yüzden hep uyuz olmuşumdur Fransızlara :)

aynen bende hediyelik eşya alırken aynı şeyi yaşadım. ingilizce anlıyor, fransızca yanıt veriyor smug herifler. kendi osuruğunu koklayanlar direk.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...