Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Prison Break - 4. SEZON -

Mayhem

Öne çıkan mesajlar

Benim bildiğim kadarıyla 3.sezonun senaryosu hazır değildi.Daha sonra hazırlandı o yüzden ilk sezondan 3. hatta 4. sezona ait ipuçları yoktu.

Dizi konseptin tamamen dışına çıktı artık.Bu bölüm iyi hoştuda saçmalıklar devam ediyor.

Mahkeme salonundan o kadar rahat çıkmaları düpedüz saçmalık.Tbag i çok merak ediyorum.Sanırım gretchen arkadan iş çeviriyordu.

Sosyal ağlarda paylaş

4. sezonun ilk bölümünde 7 senedir yakalanamayan adamları sırf 4. sezon da "prison break" adına uysun diye 1 günde yakaladıklarında (ve sonra hapisden çıkmak için anlaşma yaptırdıklarında) bu sezonun ne olacagı belliydi zaten.
yazık oluyor güzelim diziye, toparlar işallah. t-bag bile eski tbag değil artık mal mal amaçsız sahnelerde gozukup duruyor.
Sosyal ağlarda paylaş

don self 4.6

Yahu bebek yüzlü bi adam, daha 30 yaşında ya var ya yok gözüküyo 35 in üstü asla olamaz. Özgeçmişini okuyo 4.6'da zenci adam, üni mezunu, hadi en erken 20 yaşında üni bitirmiş olsa, oradan direk devlette çalışmaya başlasa üstüne 2002ye kadar 18 sene çalıştı diyo etti yaş 38 üstüne hani 2008de geçse dizi 44 yaşında çıkıyo. Kaldı ki bu en iyi ihtimal.

Çilli suratlı bebek yüzlü tipitip adamımız 45lik rolüne hiç gitmemiş yahu. Ben de daha yeni mezun, işindeki 2. 3. yılında ezik ajan diye bakıyodum hep.

Sosyal ağlarda paylaş

İyi de adam bildiğin ezik adam. Hani en fazla 30 32 yaşındadır gibi gözüküyo, çömez bi havası var falan.

Zaten Scylla'yı da biraz kendi başına yürütüyo gibi ona verilmişten çok.

Hakkaten böyle 25 senelik sicili varsa üstüne üni mezunu falan 45 50 yaşında bir adam kesinlikle gözükmüyo yanlı seçim olmuş bu rol için bence.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...