Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yolda gördüğün birisiyle tanışmak

Drall

Öne çıkan mesajlar

değerli pati dostum drall.
bu anlatcam bizzat benim başımdan geçti anlatiim ona göre yapcağını yap.bundan 6 sene önce(şuan 20 yaşndym) bende dolmuşta senin gibi bi kıza senin dediin şeylerden hissettm.onu görmek için okuldan kaçtım devamszlktan okulda falan kalcakktm.evlerini fln örendm kızı takip ediodum falan.en sonunda dayanamdm kızı gördükten tam 4 sene sonra yapacağm şeye karar verdm.(aynı yaştayız)haftasonu öss haz lktık bir gül aldım ve dolmuştan inince kıza vercktm ulan iicede simletmiştim.tabii ki ben biraz yanlış yaptm :D kızın peşnden koştm çağrdm falan kız korktu ballyci sandı herhalde meraba ddm tanışablrmyz kız aynen dedi siz kimsiniz bende kendimi tantmaya kalmadı SALAK dedi bastı gitti.gül de bana kaldı çöpe attım.
ben tabii yıkıldım öss geldi çattı.o kazandı ben kazanamadım.yine hırs yaptm bir sene sonra kazandm.geçen sene bu zamanlar msn adresini bulup konuşmaya basladık çıktık ve şu an birbirimizden nefret edioyuruz.
yani pati dostum taş deilsn ya sevceksn yani git tanış erkeklik öldümü bea hadi aslanıımmm.ama ilk konuşma çok önemlidir ona göre.hadi hayırlı işler :D
Sosyal ağlarda paylaş

vivavale said:
değerli pati dostum drall.
bu anlatcam bizzat benim başımdan geçti anlatiim ona göre yapcağını yap.bundan 6 sene önce(şuan 20 yaşndym) bende dolmuşta senin gibi bi kıza senin dediin şeylerden hissettm.onu görmek için okuldan kaçtım devamszlktan okulda falan kalcakktm.evlerini fln örendm kızı takip ediodum falan.en sonunda dayanamdm kızı gördükten tam 4 sene sonra yapacağm şeye karar verdm.(aynı yaştayız)haftasonu öss haz lktık bir gül aldım ve dolmuştan inince kıza vercktm ulan iicede simletmiştim.tabii ki ben biraz yanlış yaptm :D kızın peşnden koştm çağrdm falan kız korktu ballyci sandı herhalde meraba ddm tanışablrmyz kız aynen dedi siz kimsiniz bende kendimi tantmaya kalmadı SALAK dedi bastı gitti.gül de bana kaldı çöpe attım.
ben tabii yıkıldım öss geldi çattı.o kazandı ben kazanamadım.yine hırs yaptm bir sene sonra kazandm.geçen sene bu zamanlar msn adresini bulup konuşmaya basladık çıktık ve şu an birbirimizden nefret edioyuruz.
yani pati dostum taş deilsn ya sevceksn yani git tanış erkeklik öldümü bea hadi aslanıımmm.ama ilk konuşma çok önemlidir ona göre.hadi hayırlı işler :D

taktir ettim...
ben yarısında vazgeçerdim o işten
Sosyal ağlarda paylaş

Dostum olucağı varsa olur bundan 6 sene önce(şuan 25 yaşındayım) dersanede gördüğüm hatuna aynen senin gibi vuruldum.1 kere görmüştüm,1 ay göremedim ondan sonra.zamanlarımız uyuşmuyodu sanırım.Sonra sınıflar değişti,hatunla aynı kata düştük.
Bir arkadaşada bahsettim,arkadaşlar iddaa ya girik pzt ydi.Cumaya kadar ayarlarım-ayarlayamzsın şeklinde.

5 gün boyunca her tenefüste kapının oralarda dolanır,dikilir hatunu keserdim.Ama bana 1 kere bile gülümseyip baktını görememiştim.

Cuma günü geldinde,arkadaş iddaayı kaybettin falan dedi,bende dur daha cuma bitmedi dedim son bi umut.

Neyse o gün saat 9 da ders bitti,kapıda hatunun çıkmasını bekledim.yanına 3-4 kız arkadaşıyla beraber çıktı(ki bi hatunun en artiz olucağı an yanında diğer kızlar varkenki andır).Ben bunları takip ettim 100-150 metre.dersanenin kalabalığında uzaklaşana kadar.

En sonunda gittim arkadan kolundan tuttum hafifçe(bana doğru döndü o an);

Masso :selam konuşabilirmiyiz...
Hatun :tabi,ne konuşucaz...
Masso :tanışabilicemizi düşünmüştüm...
Hatun:olabilir etc...-Bilimum şaşkınlık ifadeleri,kem küm falan filan-
(Bu arada diğer arkadaşlarıda 2 adım yanımızda bekliyolar.Orda süper bi ayılık yapıp,siz devam edebilirsiniz demiştim kızlara)

Masso:-ben hemen atladım bu ayılığı da yapıp kızı daha da şaşırttıktan sonra-ben erdem,x okulundayım,sen nerde okuyorsun etc...
Hatun:bende y okulundayım adım D.
Masso:Benim orda bir kaç arkadaş var,tanırsın belki-işte 2-3 dakka bu klasik geyik döndü-
Masso-bunu yaparken bilinçli yapıyorum bu arada,hanzoluğa vumayın-istersen bi ara oturup birşeyler içebiliriz,numaramı verim ararsın beni,-hatun çantasından telefonunu çıkarmaya çalışırken-aaaa ama benim almam lazım tabi ama-telefonumu çıkarıp numarasını aldım-

Vel hasıl kelam;cumartesi akşamı aradım pazar günü buluştuk,1 hafta flört ettikten sonra çıkmaya başladık.4 sene sürdü o ilişkim.Çok sevdik birbirimizi,sonradan öğrenmiştim.o ilk kolundan çekip tanıştımız günü doğumgünüymüş hatunun.Senin Allahtan bir hediye oldunu filan düşünmüştüm demişti.

Bu arada o gün benle konuşmasının sebebide göz aşinalıymış,-Drall lafım burda sana-en azından güven ver hatuna bugünlerde bişekilde duruşunla bile olsa,sana biraz kanı kaynasın.ben beni farketmedipini bile düşünürken,farketmiş mesela.

Ama çok güzel bir 4 yıldı,ogün cesaret edip gitmeseydim belki hala keşke dicektim,yada belki çok tan unutmuştum ama belkide öyle güzel bir 4 yıl yaşayamicaktım
Sosyal ağlarda paylaş

SenariouS said:
Masquerade said:
massosoit said:
,sonradan öğrenmiştim.o ilk kolundan çekip tanıştımız günü doğumgünüymüş hatunun.Senin Allahtan bir hediye oldunu filan düşünmüştüm demişti.

Allahın sevdiği kuluymuşsun, critlemişsin resmen.

bence bu kadar şans bug abuse girer neyse helal elemana

ahah bug abuse olmuş direk hagatten xD
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...