Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yolda gördüğün birisiyle tanışmak

Drall

Öne çıkan mesajlar

2inci sayfadakilerden birini yapmayacağım kesin, en iyisi 3-4 kez karşılaşma fikri gibi görünüyo ama ya karşılaşamazsam, kumar resmen:D kendimi yere atsammı diye düşündüm de, yardıma gelirler ama acıyarak yani öyle herhangi bi iyiye yönelme yaşanırmıki ordan:D ya kolumu bacağımı kırarsam yada gülüp geçerlerse? neyse ben bi iki kere daha karşılaşmaya bakıyim eniyisi
Sosyal ağlarda paylaş

birkaç sefer daha karşılaşmaya bak, ikinci ve üçüncü karşılaşmalarda da gülüyorsa 3. ya da 4.'de direkt yaklaş, konuya gir "sık karşılaşıyoruz, mereba-ehühü-etc, biz şimcik bisikletle şuraya bakmaya gidicez gelmez ister misiniz" filan gibisinden.

tanışabilir miyiz deme, sanki tanışıyormuşsunuz da pek görüşmüyormuşsunuz gibi bir hava takın. ezilip büzülerek "tanışabilir miyiz?" demektense, yere sağlam basıp "meraba naber?" demek daha iyidir. hemen aktivite teklifi de yapmak iyidir, böylece derdin kızı götürmek gibi değil de birlikte aktivite yapmak, gençler grubu olarak takılmak olarak anlaşılır.

hastası olsan bile olduğunu belli etme. kızcaaz hoşuna gitmiş olduğunu anlasın ama kendini üstün pozisyonda görmesine izin verme.

doğal ol, kasılma, kızı tavlarsan süper zaten, tavlayamazsan hayatında değişen bir şey olmayacak, yani kaybedecek bir şeyin yok, öyle düşün ve öyle hisset.

benim bi tanışma yazım vardı, bulursan onu oku.
kolay gelsin :)

ema"hitch"leth
Sosyal ağlarda paylaş

İki arkadaş olacaksınız. Wingman'in gelip kıza arkadan yaklaşıp ses çıkartma, gir ara sokağa falan gibi konuşacak, kız noluyo falan derken arkadaşa bi yumruk çakacaksın sen. Yere yığacaksın. Yürü git lan kırmıyım ağzını falan diceksin o da kaçacak. Sonra hatuna iyi misin ayağı çekeceksin, bir kafeye götürüp kahve ısmarlayacaksın. Sonra beatles dinleyip sabaha kadar sevişirsiniz ayıptır söylemesi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...