Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yolda gördüğün birisiyle tanışmak

Drall

Öne çıkan mesajlar

Dev said:
İki arkadaş olacaksınız. Wingman'in gelip kıza arkadan yaklaşıp ses çıkartma, gir ara sokağa falan gibi konuşacak, kız noluyo falan derken arkadaşa bi yumruk çakacaksın sen. Yere yığacaksın. Yürü git lan kırmıyım ağzını falan diceksin o da kaçacak. Sonra hatuna iyi misin ayağı çekeceksin, bir kafeye götürüp kahve ısmarlayacaksın. Sonra beatles dinleyip sabaha kadar sevişirsiniz ayıptır söylemesi

yumruğu atıp yere yığılacak, yerden de "yürü git lan" diyecek.
senaryo fail

edit: algı fail
Sosyal ağlarda paylaş

yetemenk said:
ooo ben süper bişe buldum. oraya giderken lastiğin birinin havasını indir. sonra da gidip lastiğim patladı buralarda tamirci var mı diye sor. belki onlarda hava pompası da vardır.
bu tarz bi masalı bi kere yazdım da sonra sildim. toparlayamadım bi türlü ondan herhalde :)

bu diyaloğun ardından bisikletten konuya gir, gerisi gelir.
Sosyal ağlarda paylaş

fede +1

ama şuana kadar en müthiş tavsiyeyi ema verdi yinede, teşekkürler ema!

yarından itibaren başlıyoruz arkadaşla o çevrede turlamaya. gerek elimize termosta çay alıp oturup onu yudumlucaz sitenin önünde, gerek kola çekirdek alıp onları içip çitlicez, bi şekilde tekrar karşılaşıcaz artık. teşekkürler herkese! cons sana madalya savaşında başarılar sdfsdgsdf
Sosyal ağlarda paylaş

valla bilmiyorum. ama yemin ederim ilahi bi kuvvetle karşılaştık. bakın olayı tam anlatiyim sdfsdgsdf

şimdi biraları alıp falez parkta oturcaktık bakkal amca dedi çok polis geziyo, bizde meyvesuyu aldık gittik içtik falez parkta. sonra bindik bisiklete gittik gidebildiğimiz yere kadar. biyerde böyle sitenin orda arka taraflara giden bi yol vardı. nereye gidiyo lan bu yol dedik girdik yola. düz yoldan giderken sağa dönülüyo oraya girerken, sonra sitenin sonuna gelip sola döndük, sonra yine sitenin sonuna gelip sola döndük. yola çıkmak üzere giderken yolun sol tarafından bunlar döndü bianda. benim çok çok çok hoşuma giden o gülüşe sahip olan kız bi çarpma korkusuyla galiba hafif frenledi güldü işte, sonra diğer arkadaşına baktı. gittik sonra. biz ilk girdiğimiz yolu da geçip bi gittik, sonra geri dönelim abi aptalmıyız biz dedik şöyle birbirimize bakışlarla. döndük girdik o yoldan hızla döndük yolları derken tam tekrar o son çıkış yerinden çıktık kızlar solda sitenin içine giriyodu bisikletlerle, görmediler bile =( ondan sonrada giderken termosla çay, kola çekirdek olayına falan karar verdik sdfggsdf
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...