Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yolda gördüğün birisiyle tanışmak

Drall

Öne çıkan mesajlar

aaaa evet lan. dur bi düşüniyim. anaaaa evet lan!! ahahaha oley lan!! eğer başka bi sebepten ters yöne dönmedilerse normal gittiklerinin, OLEY LAN!!! ahahaha yuppiiii çok sevindim :D of ya bu akşam arkadşaların tiyatrosu var ona gitmem lazım oyüzden gidemicem bisikletle oraya :( neyse yarından itibaren 3üncü kez karşılaşana kadar!!! oley lan:D
Sosyal ağlarda paylaş

bağyan arkadaş yazdıydım öyle hafiften geyiğe vuriyim diye, sonra yok dedim ğ yi siliyim, sonra bayan kaldı:D

buarada gaza gelip öyle oley falan diye bağırmışım da, şimdi düşündüm ki yüz yüze gelmemek için yön değiştirdilerse :( ühü lan kadersizmiyim ben şimdi :(
Sosyal ağlarda paylaş

valla ondan da korkmaya başladım zaten. neyse belki okula yeni başlamış çocuk gibi heyecanlandığımı görünce hoşuna gider? =P

neyse ya heyecanlanmıcam. nedir ki. gayet normal bi şekilde 3 yada 4. karşılaşmada zaten bişeyler gelişirmiş de işte mis. tamam sdfsdg
Sosyal ağlarda paylaş

böle elini kaldır bişeye vurcakmış gibi yap olmazsa ama vurma. iki kere elini ileri geri götür. azını da büz. sonra ayağı kuma salla yerden toz kaldır. sonra ellerini başının arasına al saçlarını geriye at. olmasa bile atıyomuş gibi yap. ondan sonra ellerini cebine at. omuzlarını içeri çek. yürü yolda öyle. ha bisiklet vardı di mi. binme ona. yanında yürü bisikletin
Sosyal ağlarda paylaş

Kaybedilcek bi şey yok yanlış.

Kaybedilek bi şey var önemli bi şey.

Kızla konuşup kızın aklını alma şansını kaybediyorsun. Kıza sonradan, uyumadan önce bulduğun müthiş tanışma cümlesini söyleme şansını kaybediyorsun.

Kız zaten senin değil ama senin olması şansını kaybediyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

queen, queen öldürdün ama şuan beni :(

içimdeki korku o hakikaten şöyle kendimden uzaklaşıp dışarıdan bakınca. of ya lanet olsun niye dün şöyle bi düzgün karşılaşıp 2-3 kelime edemedimki, başka zaman tekrar karşılaştığımda düzgün konuşma şansım olurdu. pff keşkelerle kendimi yemiyim. şu 3üncü 4üncü karşılaşmada tanışma olayına bi fikir buldum, yada daha önceden söylenmiş ben şimdi kendim bulmuş gibi yapıyorum bilmiyorum sdfgsdfh.
tanışma olayı değilde bidaha ilk karşılaşışımda ehe selam gibisinden öyle bi 2-3 kelimelik sohbet kurup sonra herkes yoluna yaparım, sonra bidaha karşılaşışımda(umarım tanrım umarım) sanki önceden tanıyomuş gibi sohbet etmeye çalışırım. yada sohbet etmeye çalışmam ederim lan. gayet sosyal adamımdır ben yüzyüze konuşma konusunda bol bol konuşabilirim :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...