Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yolda gördüğün birisiyle tanışmak

Drall

Öne çıkan mesajlar

dün akşamüstü saat 7 suları. arkadaşla para suyunu çekti bisiklet biniyoruz, evden baya uzaklaştık falan. bi sitenin orda bu bahsedeceğim 2 tane çok tatlı bayan arkadaşı gördük. böyle onlar da bisiklet sürüyodu. sarışın olanla göz göze geldiğimizde çok müthiş ötesi bir şekilde gülümsedi =) ama içim o an nasıl allak bullak oldu anlatamam. arkadaşta esmer olanla aynısını yaşadığını söyledi o 2 saniyelik bakışmada. şuana kadar hiç aşık olmadım buyüzden içimdeki ilk görüşte aşkmıdır, yoksa bi anlık hevesmidir, yada aa ne tatlı kız hissimidir ayırt edemiyorum. ama tekrar görmek uğruna bundan sonra her akşamüstü o civarda gezicez arkadaşla bunu biliyorum.
şimdi ben bu insana rastlarsam bi merhaba verebilmek, tanışabilmek istiyorum. hiçbişey olmasa bile enazından tanışabilmek. ama bunu nası yaparım? benim gibi bazen aşırı cesur bazen aşırı korkak bi insan nasıl gider merhaba der? yada merhabayı nasıl bir şekilde demem gerek?
buarada bu olayı yanlış anlamayın öyle görüp "ohş daş gibi gız" diye bakmadım, aksine bütün kirli duygulardan arınmış bir saflıkla baktım o gülüşe. yani gidip tanışarak cinsel duygularımı tatmin etmicem eve gelince. gayet masumane bi sevgi kıpırtısı şuan içimdeki yani

gelelim en büyük korkuma. şimdi gittik merhaba dedik tanışmak istedik, bu kızlar bizi abazan sanırmı? şayet memleketin %90ı abazan olunca çok büyük ihtimal sanıcaklar gibi geliyo. ama ben abazan değilimki, gayet insancıl şekilde gidicem. niye öyle sanarlarki =( sanarlar ihtimali üzerinde bukadar durmamın sebebi, bir kız arkadaşıma durakta gayet şık giyimli yaşıtımız bi çocuk tanışmak istediğini falan söylemiş, çocuk bide ısrar edince kız duraktan hızlı adımlarla uzaklaşmış nefes nefese yakınlardaysan gelebilirmisin çocuk takip ediyosa eğer iyi olur diye beni aradı. belki çocuk apaçinin tekiydi, belki değildi. ama değildiyse eğer yazık mesela çocuğa, %90a kurban gitti...

nolur yardım edin şu konuda. o güzel gülüşlü insanla tanışmak zorundayım çünkü ilk defa içimden bi ses böyle bişey diyo =(
Sosyal ağlarda paylaş

bu benim de aklıma geldi hatta arkadaşla neden gülümsedikleri konusunda fikir yürütürken ilk dediğim "biri diğerine şimdi karşıdan bi bisikletli gelse çarpışsak demiştir, biz gelince de gülmüşlerdir belki" oldu. o derece umutsuz vaka olabiliyorum yani bu konularda =/ ama diğer yollara başvurucam bakalım bişeyler gelişebilecekmi. tekrar karşılaşana kadar olabildiğince fikir aklımda bulunsun da o an içimden hangisi gelirse onla tanışmaya çalışırım diye düşünüyorum, en olmadı yetemenk'in dediğini yapıcam öyle denicem işte =)
Sosyal ağlarda paylaş

bazı kızlar vardır ki ona sevimli, yakışıklı, tatlı gelen bi erkek yanına gelip tanışmak istediğinde bi kendini tatmin etme anı yaşıyor adeta. sonra tekmeyi basıyor. buna da dikkat etmek lazım.
kızlar dengesiz yaratıklar. ne yapıcağını iyi bilmen gerekir ki bunu kesin olarak bilebilen birini bulursan söyle saygı duyiyim ona. ha bana böle biri gelse o anki ruh halime bağlı sdkjf.
Sosyal ağlarda paylaş

sesu said:
Bence şirin bi ses tonuyla direk meraba diye dalsan konuşmaya sorun çıkmaz. Yani afedersiniz saatiniz ya da çakmağınız var mı türü bir şey söylemeyeceğine göre :)
Ya da anketör taklidi falan yap işe yarıyo bunun deneyimini yaşadım :P

ahahah saaat ve çakmak.. benden başka aklına gelen var mı o muhabbet? :D
Sosyal ağlarda paylaş

urmesque said:
bazı kızlar vardır ki ona sevimli, yakışıklı, tatlı gelen bi erkek yanına gelip tanışmak istediğinde bi kendini tatmin etme anı yaşıyor adeta. sonra tekmeyi basıyor. buna da dikkat etmek lazım.
kızlar dengesiz yaratıklar. ne yapıcağını iyi bilmen gerekir ki bunu kesin olarak bilebilen birini bulursan söyle saygı duyiyim ona. ha bana böle biri gelse o anki ruh halime bağlı sdkjf.

kızlar şımartılmayı sever
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...