Jump to content

Masteis

=o=
 • Mesaj sayısı

  4.630
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Masteis hakkında

 • Rütbe
  Masteis
 1. Masteis

  Şişmanlık ve askerlik: Bilgi başlığı

  kilo eksiğim yok kardeşim eyvallah, fitim rahatım. her neyse 3-5 lale ile argümana girmek hataydı. lafta delikanlılık olmaz ama bu işler. dishonorable is a dishonorable.
 2. Masteis

  Şişmanlık ve askerlik: Bilgi başlığı

  delikanlı mısın diyen adamın askerlikten kaçmayı savunan godoşun teki olması da ahahahaha fuck off denmesine sebeptir. bilesin diye söylüyorum. iqsu olmayanlar klubünün üyeleri de toplanmış laf salatalığı yapıyor hala. şişmanlara ibnesiniz diye bir şey zaten demedim. hangi cümlemden o manayı çıkarttınız merak ediyorum. bir de kilo soru olan arkadaşlarım var ve hiç birine şu güne kadar hakaret bile etmedim. hani belki anlarsınız diye tekrardan açıklama gereği duydum. zaten kilo sorunu olup askerlikten muaf olanlara bir şey demiyorum. olabilir yani doğal bir şey bu. SIRF askerliği ekebilmek için göt korkusundan kilo abanıp zavallılık yapacağına, gidip ibneyim desin daha iyi. benim gözümde 2si de aynı anlamı taşıyor. şimdi sizin erkeklik gururunuz incindiğinden gene boş laf salatalığı yaparsınız aman aman. ahah fos delikanlılar.
 3. Masteis

  pis müzik

  Ben bilmem abisi ama youtubeda senin peder göstermeli anlatıyor bi bakızla istersen
 4. Masteis

  Şişmanlık ve askerlik: Bilgi başlığı

  noluyo ya milletin amma zoruna gitmiş. tamam abiler madem patlıcan sevmiyonuz kabak olsun. zaten obezliği yüzünden askere alınamayanlara bir şey demiyorum. SIRF askerlikten muaf olmak için, sağlığını riske atanlara idi lafım. Aman abbey askere alcaklar abanayım doritosu, abanayım yağlı yağlı yemekleri de askere almasınlar. Askere git daha iyi. Bi de abi banane sizin askerlikten kaçıp kaçmamanız, gelip rage e girmişsin yok ağzındaki salyaları temizle diye tribe girmişiniz. Sanki piyonlarım olcaksınız da sizin kaçışınızı engellemeye çalışıyorum.
 5. Masteis

  pis müzik

  bütün olayı 0:50'den sonrası hatta umarım verilmemiştir
 6. Masteis

  Şişmanlık ve askerlik: Bilgi başlığı

  askerlikten muaf olmaya çalışmak nedir ya? gidin adam gibi yapın askerliğinizi. kilo abanıp muaf olmaya çalışcağınıza anal yoldan 3 kg patlıcan alıp ibneyim diyin daha iyi. şahsen askerden kaçan adamın yapması gereken budur benim gözümde.
 7. Masteis

  Voleybolcuya şort dayağı

  gücün anca kadınlara mı yetiyo diyip 2 yumruk sallayan yağız delikanlı süper kahramanların nesli tükenmiş. ya da hiç yoktu sanırım, laftaydı bu olay.
 8. Masteis

  Bayrampaşa'da Sahur

  troll ise çok klişe ciddi ise çok bayat her türlü gereksiz
 9. Masteis

  Thriller Cat

  thriller cat diye arattım çıkmadı be yavrum, affola bilemedik
 10. Masteis

  Thriller Cat

  açılmamıştır umarım, arattım bulamadım. orj : bonus :
 11. Masteis

  hilal cebeci twitterda cilgin atiyor

  genç kızlarımız örnek almalı
 12. Masteis

  yaprak seven kelebek

 13. Masteis

  tatil bavulu hazirliyoruz

  bavul kasar, sırt çantası iyidir 1 tişört 1 ekstra baksır 1 çift çorap 1 kot 1 havlu 1 ayakkabı yolculuğa altında mayo+terlik kombosuyla çık zaten, imbayız go
 14. Masteis

  Ankara - İş durumu

  web designer ya da ne bileyim coder olupta parayı kıran insan pek görmedim. ve bu mesleğe kendini veren dostlarım inanılmaz boktan bi durumda. ben yazılımcıyım ve buna göre iş arıyom diyosan ÇOK profesyonel olman gerekiyor. benim gördüğüm bu. onun haricinde hayatını geçindirmek istiyorsan git berber çırağı ol sonra para biriktir dükkan aç, memurdan çok kazanırsın. iş durumlarını gözlemle ona göre bi alan seç ve kendini geliştir. ben yazlık bi mekanda yaşadığım için otelciliği seçmiştim ve türkiyede otelcilik çok çok popüler. 1-2 yıl boktan bi yerde de olsa deneyim yaptıktan sonra güzel bi yere kapak atarsan gerisi gelir kariyerini yaparsın.
 15. Masteis

  Ankara - İş durumu

  @kozalak, 900tl benim minimum ihtiyacım olan maaş. ki zaten şu an 1400tl net para alıyorum. @DoruK ağustos gibi bütün durumlarım belli olacak, ondan sonra başlıyorum mail spamlara. saolasın bilgi iiçin
×
×
 • Yeni Oluştur...