Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 - Genel Topic

Xo

Öne çıkan mesajlar

Cuce said:
ne ragnaros ne neferian, ne kel'thuzad ne illidan.

kapıyı ilk actığında butcher'ı kesebilen oyuncu varsa, ben ona saygı duyarım.

Hahah, cidden ama, ilk oynayışında kapıyı açıp da cesetleri görüp "RÖARH!" şeklinde üzerine atlayan Butcher'dan tırsıp yerinden sıçramayan biri olduğunu sanmıyorum şurada.

Öte yandan Wizard gayet şahane olmuş, hatta hatun wizard gayet "çekici" olmuş bence. Büyüler de gayet güzel, ama çok daha fazlası varmış demoyu oynayanların söylediğine göre, diğer büyüleri de bir görmek lazım.

Diablo III hakkında daha çok bilgi geldikçe farkettiğim birşey de var ki; çıkınca muhtemelen WoW'da bile olmadığım kadar no-life olacağım gibi gözüküyor. Ama şikayetçi değilim, çıksın artık! Lütfenlütfenlütfenlütfen!
Sosyal ağlarda paylaş

Grafiklerinde belki Dragon Age kadar çok polygon olmayabilir. Fakat bence yine de grafikler şu an çok güzel. Zaten grafik dediğin sadece polygon'dan oluşsaydı, hepimiz kare kare polygonlar izliyor olurduk. Ayrıca grafiklerin çok abartı olmaması iyi olmuş. Yeni alacağım LapTop'da rahatça oynayabilirim çünkü(bencilliğin limitlerini aşıyorum.)(:P)
Sosyal ağlarda paylaş

dragon age grafikleri zaten rahat 5 yıl ötesinde, kıyaslamak pek mümkün değil. pre-render ara demo konan zamanları geçeli birkaç yıl oluyor izometrik açılı 3d oyunlar. poligon, doku kalitesi, animasyon, hepsi wow kalitesinde adeta. bir gülümseyememiş mi 2009 yılında çıkacak bir oyundaki karakter? karakterin detayı neredeyse empire total war'daki tek bir asker kadar. wizard trailer'da o kadar yakından çekim yapılınca sırıtmış doğal olarak maalesef. önceki eleştirilerimde titan quest ile kıyaslayarak ona haksızlık mı ettim diye düşünmeden edemedim, yeni pc toplama endişelerini geçtim bunun psp'de oynanabilmesi lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

grafik kalitesinin poligonla ölcüldüğü döneme geceli baya bi oluyo sam, artık poligon sayısını sunmasan arguman olarak.

Texture'lar ışıklandırmalar modellemler animasyonlar birbirleriyle son derece uyumlular, ve hep beraber son derece güzel bir atmosfer yaratıyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:
grafik kalitesinin poligonla ölcüldüğü döneme geceli baya bi oluyo sam, artık poligon sayısını sunmasan arguman olarak.

Sam said:
poligon, doku kalitesi, animasyon

dediklerinin hepsi çok geride, şu son trailer'ı seyretmeden anlamak mümkün değildi tabii ki. hemen yukarıdaki mesajlarımda yazdığım gözlemlerde belirttim.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Blizzard başkanı Mike Morhaime Diablo 3'ün pc'nin ardından konsollara da geleceğine dair yeşil ışık yaktı...

Morhaime ünlü aksiyon rol yapma oyunu Diablo 3'ün konsollarda çok sorunsuz bir şekilde çalışabileceğini söyledi ve ekledi oyunun port olmasını değil konsollar için özel olarak geliştirilmesini isteriz.

Ayrıca Blizzard direktörü jaw Wilson oyunu kontrol şemasının konsollara uymayacağı eleştirilerine de karşı çıkarak bunun kolayca aşılabileceğini aksine konsolara uygun olduğunu söyledi...

kaynak:shacknews
Sosyal ağlarda paylaş

pronoit said:
Kartan said:
Esas soru blizzard büyücü sınıfları niçin hep bağyan yapıyor haha

ilk oyunda erkekti expansionin da monk geldi o da erkekti?! ikinci oyunda nekromansir erkekti expansioninda druid geldi o da erkekti asıl soru şu sen gerçekten diablo oynadığına emin misin?

ve evet diablo 3 te cinsiyet seçilinebiliyor.
Mesajımı yazarken şu iki soruyu kim soracak diye bekliyordum:
soru 1:diablo 3te iki cins de seçiliyor hahaha salak?
soru 2:diablo 1de büyücü karakter erkekti hahaha saf?

Şaşırtmadınız teşekkürler paticik

Edit:bir iki typo+oha soru demişim
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi single playerda zorlamayabilir evet ama ben bu oyunun multiplayer'ın çok fena bişey olacaığını düşünüyorum,ki öyle olacaktır,o zaman etrafta 5-6 wizard olsa kastirir dedim...İnşallah olmaz tabi,dediğiniz gibi blizz'in o oyunlardaki sistemi çok kastırmaması çok iyi,öyle oluyor genelde...
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...