Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 - Genel Topic

Xo

Öne çıkan mesajlar

hayır ne bekliyosun. aynı seyleri ısıtıp ısıtıp onumuze koyuyolar diyosun, sadece classların aynı olmasından bahsetmissin. degistirebilecekleri tek sey witch doctor kadar olabilir. classların genel yapıları zaten aynı olacak. bi kac mesaj ustte birisi bahsetmis zaten, melee, caster vs seklinde. degisecek olan sey isimleri ve bazı yetenekleri olabilir.
topu topu 2 tane diablo oyunu var zaten, ısıtıp ısıtıp aynı seyleri onumuze koyuyolar demek komik bisey.
Sosyal ağlarda paylaş

Zaten "class" olarak bi beklenti içinde değilim. Sadece konunun işlenişini, oyunun ilerlemesi ilginç olaylar vs. olması gerektiğini düşünüyorum ki bunuda belirttim. Senin dediğinin aksine sadece class olayını söylemedim.
Ayrıca ben genelleme yaptım sen sadece diablo olarak anlamışsın. O yüzden o deyimi kullandım.
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:
belli olmaz wotlk'un cıkısı duyuruldugu gunden sonra bana gore kısa surdu. diablo da oyle olur umarız.

WotLK'un çıkışı gecikti bile aslında çok. Zira her yıl 1 expansion düşünüyordu Blizzard, buna göre 2008 Ocak'ta çıkmış olması gerekiyordu WotLK'un.

Diablo III için 2009 yada 2010 haziran diyorum ben. Haziran'dan eminim neredeyse ama yıldan emin değilim. =P
Sosyal ağlarda paylaş

Monthius said:
toggie said:
belli olmaz wotlk'un cıkısı duyuruldugu gunden sonra bana gore kısa surdu. diablo da oyle olur umarız.

WotLK'un çıkışı gecikti bile aslında çok. Zira her yıl 1 expansion düşünüyordu Blizzard, buna göre 2008 Ocak'ta çıkmış olması gerekiyordu WotLK'un.

Diablo III için 2009 yada 2010 haziran diyorum ben. Haziran'dan eminim neredeyse ama yıldan emin değilim. =P

bir mmo icin kısa sayılabilecek bir sure bence. her sene icin hedef koymus olması salaklık ayrıca :) yanılmıyosam gecen sene haziran sonlarında yine bir wwi ile duyurulmustu wotlk. yani eger bu mantıkla gidersek blizzard cok fazla bekletmeyecek gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Monthius said:
toggie said:

Blizzardın her yıl bir exp düşüncesi 5 sene öncesinde kalmış birşey. O zaman kimse oyunun bu derece tutulacağını düşünmüyordu. Ve bize sadece patchlerle verilen birçok içerik aslında exp olacaktı. O sebeple blizzardın yeni planı 2 yılda 1 exp'tir ve patchlerlede oyuna exp tadında özellikler katmaktır. En azınında son 4 yıldır bunu yaptılar.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
meyç işte.

said:
During the show, Blizzard Entertainment also unveiled the game’s third playable class: the wizard. A wielder of the elements and a master manipulator of time, the wizard can hurl environment-shattering lightning bolts, channel explosive arcane energies, and create pockets of space outside the normal temporal flow. BlizzCon attendees were able to adventure as either the wizard or the previously unveiled barbarian or witch doctor, battling alone or with up to three other players through the catacombs beneath Tristram Cathedral to a final showdown with the Skeleton King.
Sosyal ağlarda paylaş

aman civ civ gibi wow dünyasına benzer bişi yapmasinlarda senaryosunu şahin k dan araklasinlar. bu ara da sc 2 yi de çok renkli yapmişlar diceklerim bu kadar bu konu hakkinda şimdilik. hatta dur sitesine girdim de herifler senaryo kasmaya başlamişlar ulan diablo online tarzi bişi gelmesin ya
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...