Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

"Kökümüzü kazımak isteyenler pusuda. Herkes en az 3 çocuk yapmalı"

SturmVogel

Öne çıkan mesajlar

daha bi kaç gün öncesine kadar birsürü vergisiz calisan atelyeleri kapatıp xxx sayıdaki insani issiz biraktilar simdi bunlara birde gidin 3x hale gelin diyorlar peki... oldu canim

tamam vergisiz calisani cezalandırman gerekir haktir.. ama türkiyenin suanki dinamikleri zart diye işini kapattırmaya müsaitmi e be adam? onca insani issiz birakmaya müsait durumdamıyz? bkz. eşkiyası sokak çetesi hırsızındaki artış oranlarını takip edelim önümüzdeki aylarda.. gg diyorum sonumuz hayrolsun.
Sosyal ağlarda paylaş

huun said:
putin gibi çocuk yapana şu kadar para diyecek durumlara düşmeyelim de, isteyen hiç yapmasın isteyen 5 yapsın.

Türk'e çaktırmadan kısırlık ilacı verilmediği sürece böyle bir duruma asla düşmeyiz evelallah.

Bu kafayla gidersek de bu çocuklardan daha çok görürüz.
Sosyal ağlarda paylaş

LathspeLL said:
ya bu newdonis denen zavallıyı kaale almamalı aslında ama aptallık görmemezlikten gelecek kadar az değil. Adam üniversitede okuyor, biraz akıl fikir bekliyor insan. Üstelik ekonomi üniversitesinde okuyup, 70 milyon nüfusa rağmen "daha fazla çocuk yapalım, bakınız çin ekonomisi gelişiyor" diyebilecek kadarda salak ve cahil. Artık cahil cahil diyerekte kelimenin anlamını boşalttım be.

ne kadar hakaret etsen az, bunları yazarken çok mutlu oluyormusun acaba,her akşam yatmadan once newdonis aşagı newdonis yukarı seni kıskanıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Çin'de acaba insanlar nasıl yaşıyorlar?
Yaşam kaliteleri nedir?
Çin'in ekonomisi ne üzerine kuruludur?
Bu kadar büyümeyi nasıl gerçekleştirmiştir?

Bir kere Çin bu büyümeyi nüfusa borçludur.
Ama insanların yaşam standartlarını araştır biraz, sonra bulduğun verileri Türkiye'ninkiyle karşılaştır ondan sonra biz de sokakta bulduğumuza kayıp çoğalalım. Nasıl olsa çocuk berekettir.
Sosyal ağlarda paylaş

sir said:
ahahedflgşf
arkadaşlar şurda aylardır bi türlü anlatamadım
tayyip gider mayyip gelir
feto gider göto gelir
siz sorunun temeline inmiyosunuz ki, yüzeysellikten, şekilcilikten kurtulamıyosunuz ki!

neymiş, türban takınca "cumhuriyet kadını" yok ediliyomuş..
hadi ya? teftiş mi edicez kadınlarımızı hangisi cumhuriyet kadını hangisi değil diye? yoksa kararı kadınlara mı bırakıcaz? önce adam yerine koyup söz hakkı mı vercez yoksa uzaktan şöyle bi bakıp "hoop kardeşim yassah giremezsin" mi dicez..

bana hukuki formalitelerle, hükumetin yediği haltlarla, kalıplaşmış, klişeleşmiş sloganlarla, hakaretlerle gelmeyin, yapıcı olun, somut olun, bu kitleyi nası adam ediceksiniz, onu anlatın.

biçim özü etkiler,bu hep böyleydi hep de öyle olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

''En az üç çocuk yaptırabilecek kapasiteye sahibim. Buradan anne adaylarına sesleniyorum'' demek istemişte olabilir Tayyip. Hemen gitmeyelim üstüne. Bu sefer sadece erkeksi duygularına yenik düşmüş olabilemez mi?

Bence ülke ve genç nüfus düşüyor nidaları altında cinsel açlığını bastırmak istiyor bu sefer Tayyip. Bu da ne gericilik, ne ırkçılık, ne faşistlik, ne de laikliktir. Sadece abazalıktır, erkekliktir.

Ayrıca Emine Hatun yatağına almıyorda olabilir. Ona da sesleniyor olabilir. Kızım sana sesleniyorum gelinim sen anla ayağı?

Ya da ''Emine bak çocuk istiyom'' diyorda olabilir ''Benim 4 tane çocuğum var. Memnunum, keşke daha fazla olsaydı.'' cümleleriyle.
Sosyal ağlarda paylaş

Hayır newdonis beynine sahip insanlar çin stilini sevebilir. Hayvan gibi üreyelim, açlık sınırında eğitimsiz yaşayalım, saatte 5 kuruşa hayvanlar gibi çalışalım, kimse düşünmesin, koyun millet olalım.

Ben yatarken falan falan seni düşünmüyorum. Bu forumda ki oyuncağımsın sen benim. Dışarda bu konular geçtiği zaman senin gibi insanları senin üzerinden örnekler vererek anlatıyorum gülerek geçiyoruz. Bazen üzülüyoruz üniversiteye giden bir adamın şu forumda newdonis nick'inden beri yazdığı yazıların ne kadar feci, ne kadar korkunç olduğunu görünce.

Sinirleniyoruz seni bu hale getiren büyüklerine. Ama büyüklerin suçu bir yere kadar, sonuçta insan kendini geliştirebilmeli, doğruyu yanlışı görebilmeli.
Sosyal ağlarda paylaş

CthuLhu said:

biçim özü etkiler,bu hep böyleydi hep de öyle olacak.

iyi de burada yeni bir biçim ve yeniden şekillenmekte olan bi öz var, bu biçim ve öz nerden çıktı, hangi şartlar altında oluştu, neye dönüşmek istiyo? esas sorulması gereken sorular bunlar.
Sosyal ağlarda paylaş

LathspeLL said:
Hayır newdonis beynine sahip insanlar çin stilini sevebilir. Hayvan gibi üreyelim, açlık sınırında eğitimsiz yaşayalım, saatte 5 kuruşa hayvanlar gibi çalışalım, kimse düşünmesin, koyun millet olalım.

Ben yatarken falan falan seni düşünmüyorum. Bu forumda ki oyuncağımsın sen benim. Dışarda bu konular geçtiği zaman senin gibi insanları senin üzerinden örnekler vererek anlatıyorum gülerek geçiyoruz. Bazen üzülüyoruz üniversiteye giden bir adamın şu forumda newdonis nick'inden beri yazdığı yazıların ne kadar feci, ne kadar korkunç olduğunu görünce.

Sinirleniyoruz seni bu hale getiren büyüklerine. Ama büyüklerin suçu bir yere kadar, sonuçta insan kendini geliştirebilmeli, doğruyu yanlışı görebilmeli.

ben seni anlatmıyorum bile.
Sosyal ağlarda paylaş

canlarım benim benim dedigimden anlamayanlar utansın.
çin zaten türkiyeyle karşılaştırılmaz çinin topragı ne türkiyenin topragı ne?
çinin nüfusu sayesinde geliştigini ve ileride bunun semeresini topladıgını söyledim.
çin zaten extrem bir durum türkiye istesede öyle olamaz.

gelişmekte olan ülkelerde nüfusun çogalması iyidir,her işin zorlugu olur,tembel tembel oturup 3 çocuk yaparsan tabiki işe yaramaz.
gelişmekte olan toplumlar zorlanarak gelişecektir tabi ve bunun için çalışan genç nüfus çok onemlidir.
haydi canlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Ulan bu tayyip ve yandaşlarına ne desek boş. Millet ayran budalası gibi ağzılarının içine bakıyor. Adam höt dese alkış zart dese alkış.

Neymiş çoluk çocuğa boğulup ekonomimizi düzeltip kurtaracakmışız. Ulan adama sormazlarmı, şuan ki konumda bile işsizlik dağ gibi olmuşken. Geçim sıkıntısı bel bükerken hangi 3 çocuk. Birde lafa bak "Bereketi ile gelir" Oldu gülüm. Ekonomiyide üfürükçülere bağlayalım okuyup üflesinler. Bir iki de türbe turlarız adak adarız borçlar slinsin diye. Oh ne ala bizden kral ülke yok.

Şaka gibi ya. Hakkatten şaka gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

plan yapmayın plan,
gitmez karadeniz’de.
kahpelik yalan dolan,
tutmaz karadeniz’de.

ne coni’si ne rus’u,
pusu kurmasın pusu,
bölücülük borusu,
ötmez karadeniz’de.

bırakın çan çalmayı,
ermenici olmayı,
millet böyle dolmayı,
yutmaz karadeniz’de.

o gün öyle desinler,
bugün böyle desinler,
fatihalar, yasinler,
bitmez karadeniz’de.

şerefini şanını,
ortaya kor canını,
hiç kimse vatanını,
satmaz karadeniz’de.

vatan satsa bir kişi,
anında biter işi,
türk ve islam güneşi,
batmaz karadeniz’de,

bizde varken bu duruş,
emiceniz olsa bush,
alayınız beş kuruş,
etmez karadeniz’de.

anladık var öcünüz,
belli kuyruk acınız,
kargaşaya gücünüz,
yetmez karadeniz’de.
Sosyal ağlarda paylaş

SturmVogel said:
http://www.hurriyet.com.tr/gundem/8405007.asp?m=1

Boşuna uğraşmayın , bugün yorum yapmam. Birisinin, birilerinin zeka düzeyi hakkında yorum yapıp üstüne hapis yatmak istemiyorum.

herif oturmuş zerg zihniyetini savunuyor.
herkes 10 çocuk doğursun, böyle çin gibi 1 milyar olalım. sonra bu 1 milyar insanı avrupaya süreriz, orayı ele geçiririz, onlar ölünce türkiye'de gene 70 milyon insan kalır.

genç nüfüs çok önemliymiş canım.
zaten bir ülke niteliği değil, niceliği hedeflemek zorunda.
Sosyal ağlarda paylaş

Lol dedim geçtim bu saçmalığa ben ama bu dinci geçinen takımın tamamının aklında cinsel münasabetten başka bir düşünce yok ya.

Çoğalmak çözüm değil ayrıca, biz de 3 çocuk yapalım Amerika'ya gönderelim işadamı burslarıyla okutalım, onlar orda amerikan vatandaşı çocuklar pırtlatsınlar. eee peki nerde bunun benim dertli ve soyu tükenen ülkeme katkısı?

İnsan sormaz mı, akıl vermeyi biliyon da sen yapınca bi b.k mu oldu? Ülkemin nüfusunu mu arttırdın amerikanın mı?
Sosyal ağlarda paylaş

BENCE
başbakanımız çok iyi bir şey söylemiş.
sevişirken elektrik kullanılmaz
para harcanmaz
yemek yenmez
hem sevişmek uykunu getirir uyursun.
tamam üstüne bi sigara içmek lazım
bide duş.
ama her türlü ucuza geliyor.
sevişen insan zamanını cok iktisadi olarak geçirir.
az para harcar
ekonomiye daha az baskı
bak şu an laptoptayım
tvde açık
bi yandan kola içiyorum b, yandan bişiler atıştırıp sigara içiyorum
eğer sevişiyor olsaydım bunların hiçbirini yapmaz , ülke ekonomime daha az ağırlık bindirmiş olurdum

5 yıllık kalkınma planı : HERKEZ HERKEZLE SEVİŞSİN,HEMEN ŞİMDİ!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...