Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lord Of The Rings Online

Ezmode

Öne çıkan mesajlar

• 4 hafta sonra ...
progamer said:

Bgn aldım oyunu DnR dan. Mines Of Moria ile birlikte satılıyordu. Yüklüyorum şimdi. Snowbourn serverında mı başlasam yoksa pati lerin birlikte takıldığı bir server var mı acep?

Snowbourne baya guzel. Nymp bilmemne bir kanal var bu sayfalarda yada lotr-tr sitesinde görürsün adını mutlaka. Oraya katıl arada güzel muhabbetler oluyor türkler o kanalda genelde. Bende oynuyorum ama ramazan bitene kadar ara verdim okullar açılsın coşacam yine. (Milelt ders çalışıcağına neler yapıyor cık cık cık xD)
Sosyal ağlarda paylaş

sipeyskeyk said:

ben de başladım Snowbourne serverında.Yok mu hiç oynayan yahu ? organize olalım gülelim eğlenelim tek başına bayıyor :(

dwarf guardian açtım birtane level 9 oldum 1 gün oynayabildim,etrafı dolaşıyorum balık tutuyorum bakınıyorum falan,tanımaya çalışıyorum oyunu henüz :)

1.5 aydır oynuyordum balık tutmayı bulamadım nasıl iştir bu :D Bu sayfalarda biraz geriye git bir kanal adı olacaktı şimdi üşendim bakmaya (nym li bişiler ama adı) Orada türkler var dediğim gibi. Biz arakdaşla bu ayın ortalarında dönüş yapıcaz okullar daha başlamadığından bilgisayarlarda öğrenci evinde duruyo kafelerde olmuyo lotr falan xD
Sosyal ağlarda paylaş

EU'den trial almak nasil oluyor? Trial linkini basiyorum, codemasters'a gonderiyor, o da sana account actiriyor, sonra account sayfasi geliyor, trial games'e add diyorsun, LOTRO seciyosun ya oyunu al yada kod gir diyor.. Ana siteye geri donup tekrar trial'a basiyorsun, tekrar account sayfasina gonderiyor, log-in oluyorsun, ayni zamazingo..

Eskidende bunlar avrupa sayfasi boyle efsanevi kotuydu..
Sosyal ağlarda paylaş

US sitesinde oyunun 9.90$' a alınabildiğini gördüm (digital download) , gerçek mi? Europe için de geçerli mi? Almayı düşünüyorum gerçi cd'sini bulmam lazım 9gb download edemem kota'lı net ile. Ankara'da oyunun yüklü olduğu bir kafe biliyor musunuz yolum düşerse çektirebilirim cd

Link'leri koyacaktım, hiçbir yabancı site açılmıyor POF
Sosyal ağlarda paylaş

zevk meselesi demek ki...

ben aylık ödemeyi de geçtim, gidip lifetime membership aldım (200 dolar mıydı neydi), para mara ödemeden oynuyorum arada

ücretsiz eklenti paketleri geliyor girip bir iki ay daha takılıyorum, sıkılırsam başka şeyler oynuyorum bu da duruyor kenarda

"inanılmaz derecede başarısız ve kötü" olduğunu hiç düşünmedim, tercih meselesi demek ki diyorum yorumlara bakınca
Sosyal ağlarda paylaş

elaidi said:

niye epic filmlerin kitapların online oyunlarını güzel yapamıyolar acaba ya. bu kadar mı zor yani. dehşet efsane oyunlar yaratan bu sektör bu konuda neden beklentileri karşılayamıyo?

Guzel yapilmiyor demiycem ama soyle bir gercek var ki.. Bu tur projeler cok aceleci bir sekilde yapiliyor. Ilerisi dusunulmeden, ustune cok dusulmeden hazirlaniyor.. Ve artik ogrendik ki mmo'larin en buyuk gereksinimlerinden biri saglam ve surukleyeci bir end-game kavrami.. Ki bu da yaratilmasi cok zor olan, cok buyuk yaraticilik ve devamli gelismestirilme gerektiren bir sey. Durum boyle olucan, sizin elinizdeki malzeme kisitli ve sabit olunca, LOTRO gibi, siz ne kadar yaratici olursaniz olun, ne yaparsaniz yapin, belli bir pencerenin, belli bir hattin disina cikamiyorsunuz. Bu kisitlamalar eninde sonunda bir yere gelip takiliyor, ve oyuncuyu kendinden sogutuyor. Warcraft dunyasida onceden cizgileri belli bir dunya mesela, ama sonucta blizzard bu temeller uzerinden butun engelleri yikip, yepyeni ufuklar acmaktan cekinmiyor.. En temel ve kabullenilmis karakterleri content ugruna oldurmekten cekinmiyor.. Bu gibi seyleri J.R.R Tolkien'in kitabindan uyarli bir oyunda yapmak mumkun degil. Eldeki malzeme belli, sinirlar belli.. Yani asla uzun vadeli bir proje olamiycagi belliydi.
Sosyal ağlarda paylaş

iyi de daha adamlar o sınırların yanına bile yaklaşamadılar ki, ufukta mordor bile görünmüyor, bırakın mordoru harad, rohan, gondor, rhun ve hikayede adı bile geçmeyen birçok yer yok

bunlar ekleneceği gibi belki de Tolkienin yazmadıklarını bile uydurabilecekleri büyüklükte bir dünya var ellerinde

o yüzden ben bitmiş bir proje olarak düşünemiyorum bu kadar malzeme varken, eğer belli bir geliri yakalayamadıkları için zarar ediyoruz diye kapatmazlarsa piyasadaki birçok oyunu da gömer zamanla, diye düşünüyorum...
Sosyal ağlarda paylaş

batuhan said:

Uyduramazlar işte çünkü kitabın dışına çıkamazlar anlaşmaları gereği.

olay budur tutulmamasının tek sebebi bu. Bilmiyorum belki anlaşmaları gereği birşey yapamıyorlar ama ne janjanlı armorlar nede silahlar var oyunda. Herşey odun gibi kitaba göre gidiyorlar işte... Speller'de aynı şekilde
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...