Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

steamde indirim varmış , ne alsam ?

Fly

Öne çıkan mesajlar

razzRaziel said:

yok be kötü falan değil, öle pek yeni bi olayı yok sadece. topiği uplayalım ordan ekibi toparlarız.

yapma abicim gayet kötü oyun. şöyle söyleyeyim, eski oyunlara göre hiçbir artısı olmadığı gibi çok daha fazla eksisi var. pek çok şey hamle kısıtlanmış, silahlar azaltılmış, oyun bildiğin flash oyunundan hallice çakma bi şekilde, efektler bile kısılmış.

resmen güzelim wormsü alıp yarısını silip atmışlar utanmadan yeni oyun diye satıyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

http://store.steampowered.com/app/63500/

Kaptım

korsan denedim, çok güzel oyunmuş. plants vs zombies stili gibi yani tower defense olmasa da tam, değişik bir oyun. sevdim. ama plants vs zombies orjinal almayı hakediyordu, buna 5 dolar bile vermeyebilirim, zira 7 bölümü 30 dakika içinde geçtim, zaten hepi topu 30 bölüm. hani biraz daha uzun olsaymış keşke...
Sosyal ağlarda paylaş

abi worms için kötü diyenler niye diyor tam anlamadım. zaten worms reloaded'ın esprisi yeni nesil makinalarda sorunsuz çalışması için worms olmasıydı yani. ben ne bi yeni silah bekliyodum, ne çok acayip yeni özellikler bekliyodum. bildiğimiz worms'ten tam olarak ne eksisi var? (çok fazla oynamadığım için de bilgim yok açıkçası)
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

GERGE said:

http://store.steampowered.com/app/63500/

Kaptım

korsan denedim, çok güzel oyunmuş. plants vs zombies stili gibi yani tower defense olmasa da tam, değişik bir oyun. sevdim. ama plants vs zombies orjinal almayı hakediyordu, buna 5 dolar bile vermeyebilirim, zira 7 bölümü 30 dakika içinde geçtim, zaten hepi topu 30 bölüm. hani biraz daha uzun olsaymış keşke...

multiplayerında oynayanlar var(dı en son :)) 9 dolarken almıştım, 5 dolara kesinlikle değer bence
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...