Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bir Film/Dizi Vardı?

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

çocukken izlemiştim. bir aile vardı. bu aile ya uzayda bir gezegendeydi ya da uzaydan dünyaya gelmişti. humadoid değil de direk insandılar. yanlarında bir tane korumaları vardı. dişi, humanoid fakat uzaylıya benziyordu bu koruma. konuşamıyordu. bu ailenin peşinde biri ya da birileri vardı. bu dişi humanoid koruma, aileyi teklikeye karşı korumaya çalışarak bir yere ulaştırmaya çalışıyordu sanırım.

bu dişi humanoid korumanın gerçekten çok düzgün vücut ölçüleri vardı. filmin bir yerinde tipin biri bu hatuna asılır gibi yapıyordu. koruma "hadi ordan" çekiyordu buna.

neydi bu film ya?
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
çok umutsuzca da olsa bana anlatılanları aynen kopyalayarak eski bir korku filmi soruyorum

said:
bi adam var, genç bi kadını zincirleyip nehre atıyo
sonra kızın ölüsü adamı bi türlü rahat bırakmıyo filan
ağcın tepesinde görüyo filan böyle adam

böyle küvete giricek işte
kadın orda ona bakıyo filan
adam elinde kahveyle fırlıyo dışarı
ağacın üzerinden su damlıyo hoop kadın zincirli halde
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
bi doomsday filmi vardı biraz umutsuzca olcak da belki seyretmiş olan hatırlayan falan vardır. klasik doomsday konusu dışında ahım şahım bi film değildi.

bi kasabanın dünyayla irtibatı kesiliyor, bi hastalık yayılıyor, insanlar ölüyor. filmde bizim takip ettiğimiz ailenin babası iş için şehir dışında, evin çocuğu babasının dönmesini bekliyor, yaşlı bir adamla sürekli radyodan-telsizden dünyanın geri kalanıyla iletişim kurmaya çalışıyorlar. ailenin çocukları birer birer ölüyorlar falan.

yanlış hatırlamadıysam 92 veya 93'te falan seyretmiştim. en iyi ihtimalle 93 yapımı falandır. var mıdır bilen?
Sosyal ağlarda paylaş

böle bi fransız filmi var. Hasta bir cocuk ameliyat icin para bulunması gerekiyor. doktorlar para bulmadan ameliyat olamıyacagını solyluyorlar. neyse bir gurup genc bu parayı bulmak için şehirdeki zengin doktorların evlerine girip hırsızlık yapiorlar gencler baya atletik ve cevik tipler hoplayıp zıplıyorlar. hatta bir sahnesinde malikanenin salonunda evin bekci kopeklerinden kacıolar falan filan

evet nedir bu filmin adı ?
Sosyal ağlarda paylaş

Bi film vardı, hafif dram, çok az komedi. Yandaki komşunun köpeği bizim aile babasının bahçesini pisliyordu ama herif bi şey demiyordu. Bu adamın bi kardeşi vardı, hafif kafadan problemleri vardı, bi kıza sarkıntılık etti diye herifi iyi bi dövmüşlerdi, film boyunca sargıyla geziyordu. Bizim baba bi yandan da bu kardeşine bakıyordu. Karısı bi ara terk edip gidiyordu evi falan. Filmin bi yerinde topluca mariyuana içiyorlardı. Şimdiden teşekkürler !
Sosyal ağlarda paylaş

polonya romanya bilemiyorum ama buralar ya da cevre ulkelerden bi tanesine aitti.
2 kiz tanisiyordu(sanirim) kizlardan bi tanesi kurtaj olacak falan digeri ona yardim ediyor. arkadaslik yapiyor. eski binalar, cok muthis kaliteye sahip olmayan bir goruntu. muhtemel 95-99 arasi cekilmistir diye dusunuyorum. belki 2000ler hic bilemiyorum cidden. kizlar cokta guzel degildi. hatirlayamiyorum ama olay boyle.

ha festival filmiydi bu arada. erotizmde iceriyordu az az.
Sosyal ağlarda paylaş

ikisininde ortasindan denk geldim, bitiremedim merak ettim guzel filmlere benziyo

1- adam new york ta yasiyo, kiz LA de yasiyo, aradaki saat/yer farkindan dolayi iliskilerini yurutmeye calisiyolar.

kiz bilindik biri sarisin (baska filmlerdede gormustum yoksa su super A miydi neydi o filmdeki kiz olabilir, emma watson midir nedir),

adam bole 3 kisi NY da kankalariyla falan takiliyo falan

2- bu filmin bi 5 dakkasini seyrettim ortasinda buda, ufak bi kiz var dag evinde karlarin ortasinda dedesiyle kaliyo sanirim, sonra bi aksam yarali bi kurt geliyo bunlarin kapisinin onune, sonra veterine cagriyolar, veteriner diyo uyutalim bunu sonra kiz itiraz ediyo, veterinerde gidiyo yarim geliyim ben diyo, veteriner siyahi bi arkadas.

evet bu filmler neydi bileniniz var mi?
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
bi film vardı
daha doğrusu bi sahne vardı

aha hatırlıyorum biraz ama.
hmm terminatörlü bişey miydi acaba.
bi adam var, vurulmuş ölmek üzere, elinde bomba var, hızlı ve kesik kesik nefes alıyor, gittikçe nefeslerin arası açılıyor, sonunda ölüyor ve bomba patlıyor vs.
adam zenci bu arada.
mekan da geniş, ofis gibi bi yerdi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...