Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bir Film/Dizi Vardı?

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

stimpak said:

nienna said:

bir film vardı. böyle iriş-alman tipli bir aktör başrolde. kızını arıyor, metro istasyonunda başlıyordu. ama aslında kızı falan yok, şizofreni adam. sonra bir kadın ve kızıyla tanışıyodu. kıza babalık yapmaya falan kalkıyordu.

makinist olabilir gibi geldi

teşkür ettim ama değil, sorum da hala güncel.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Bi dizi vardı, bu TRT ziyaretçiler vs dönemine denk geliyordu sanıyorum, zamanda yolculuk yapıp farklı ortamlara geliyolar ordan da bi şekilde tekrar yolculuk yapıyorlardı, ağzına krem sürerek gençleşen hatunların olduğu bi bölüm kalmış aklımda, var mı hatırlayabilecek?
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
abiler bi film vardı bi tane cocugun bisikletine araba çarpıyodu sahibide elemana çek veriyodu üzerine rakam yazmadan cocuk çeke 1 milyon dolar yazıp bankadan parayı çekiyodu falan. mr.macintosh muydu neydi bişeydi imdb de baktım aradım bulamadım. cocuk yardırıyodu parayla falan. lütfen bilenler quote ile yazsın cevabı unutuyorum cunku yazdıgımı.
Sosyal ağlarda paylaş

70-80'lerden bir bilim kurgu filmiydi. Hasta bir adamı iyileştirmek için! olabilir tam bilemiyorum ama bir denizaltı gibi aracın içine birkaç doktor biniyordu sonra bu aracı küçültüp mikrop boyutuna getirip adamın damarına enjekte ediyorlardı. Sonra onlar adamın içindeki hastalığa doğru(buradan da emin değilim) ilerleyip işi çözüyorlardı.
Cevabı verirken alıntılarsanız sevinirim.
Sosyal ağlarda paylaş

karatan said:

70-80'lerden bir bilim kurgu filmiydi. Hasta bir adamı iyileştirmek için! olabilir tam bilemiyorum ama bir denizaltı gibi aracın içine birkaç doktor biniyordu sonra bu aracı küçültüp mikrop boyutuna getirip adamın damarına enjekte ediyorlardı. Sonra onlar adamın içindeki hastalığa doğru(buradan da emin değilim) ilerleyip işi çözüyorlardı.

aquila said:

karatan said:

http://www.imdb.com/title/tt0060397/

bu filmin aynısının bide yanlış bi elemana enjekte edilmiş olanı vardı :P gözüne bişey bağlayıp hatta doktor etrafındakileri falan görebiliyodu.
Sosyal ağlarda paylaş

Fransuxa said:

abiler bi film vardı bi tane cocugun bisikletine araba çarpıyodu sahibide elemana çek veriyodu üzerine rakam yazmadan cocuk çeke 1 milyon dolar yazıp bankadan parayı çekiyodu falan. mr.macintosh muydu neydi bişeydi imdb de baktım aradım bulamadım. cocuk yardırıyodu parayla falan. lütfen bilenler quote ile yazsın cevabı unutuyorum cunku yazdıgımı.

Blank Check
Sosyal ağlarda paylaş

ben zamanında bir film izlemiştim (2006-2007 ?) onu bulun bana ya. filmin ortasında izlemeye başladım o yüzden başını hatırlamıyorum. film aynen şöyle:

10 civarı kişi bir evin içinde (nasıl geldiler onlar mı gitti bilmiyorum), ev kameralarla izleniyor ve kim tarafından izlendiklerini bilmiyorlar, yiyecek içecek elde etmenin tek yolu evde bir kişinin ölmesi. random bir kişi ölünce kapıdan yemekler şaraplar falan uzatılıyor. hatta orada olanlardan biri polis, diğeri de zamanında hapis yapmış bi elemandı sanırım. geri kalan da random seçilmiş insanlardı galiba.

şurda da spo vereyim

filmin sonu

bir tek kadın hayatta kalıyordu, bir çanta dolusu para veriyorlardı hatta

testere serisinin 2-3 tanesini izledim onlardna biri olduğunu sanmıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...