Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bir Film/Dizi Vardı?

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

Ya çok aradım ama bulamadım.
Film max son 10 senelik olması lazım ben de filmi 2004-2008 arası falan izlemiştim.

Otelde çalışan kadın var. Kadının uçak fobisi var. Bir de adam var adam kadının yanına oturuyor uçuş sırasında.
Adam kadından otelde kalacak birinin odasını değiştirmeye çalışıyordu.

Bulandan allah razı olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

1 yıl kadar önce history channel benzeri bir kanalda bi belgesel izledim. Napolyanla ilgili.

Tam belgeselde değil böyle kısa bir film gibi oyuncular felan var. Türkçe adı fatihler mi neydi işte ir bölüme aslan yürekli rcihard felan vardı.

Neyse daha iyi hatırlamanız için belgeselin bir bölümünde napolyan yedek kuvvetlerin komutanı, bir kaleey saldıracaklar. Adamlarda saçmalar fırlatan bir top var her 30 saniyede mi ne ateş ediyor, bun hesaplayıp kaleye felan hücüma kalkıyordu.

Bunun tam ingilizce adını bilen var mı ?
Sosyal ağlarda paylaş

Wispy said:

Ya çok aradım ama bulamadım.
Film max son 10 senelik olması lazım ben de filmi 2004-2008 arası falan izlemiştim.

Otelde çalışan kadın var. Kadının uçak fobisi var. Bir de adam var adam kadının yanına oturuyor uçuş sırasında.
Adam kadından otelde kalacak birinin odasını değiştirmeye çalışıyordu.

Bulandan allah razı olsun.

Red Eye
Sosyal ağlarda paylaş

Çocukken izlediğim eski bir dizi vardı. Türk kanallarının saçma yayın politikalarına kurban gitmediyse çok uzun değildi. Türkiyede 90-95 arası arası yayınlanmış olması lazım. Kahraman grubumuz yaralandığı için yarı robotumsu bir kötü adama 8-) karşı savaşıyorlardı. Savaşırlarken mekanik zırlara bürünüyorlardı(hayır power rangers değil). Kötü adamın yaptığı bir türlü yokedilemeyen garip patenli bir robot vardı.

Netten biraz arattım ama uyan birşey bulamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Bir seri, ama filmler hikaye/karakter olarak birbirinden bağımsız.

Böyle genel çöğlük olarak kullanılan bi yer, iyi ve kötü çoçuklar olmak üzere ikiye ayrılıyorlar, bu yerde kale male yapıyorlar.

Filmlerden birinden buraya musallat olan bir bekçi ve köpekte hatırlar gibiyim.

Fikri olan varsa sevinirim.
Sosyal ağlarda paylaş

bi hayaletli filmde ben sorucam.

Şimdi adam hayalet oluyor bir şekilde, ve hayalet olduğunu üstüne gelen otobüs içinde geçip, en arkadaki şişman kadının kukisinden kafası geçince anlıyor. En aşşağı 10-15 yıllık bir film

Başroldeki adam zenci olabilir yanılmıyorsam
Sosyal ağlarda paylaş

Soimyr said:

Bir seri, ama filmler hikaye/karakter olarak birbirinden bağımsız.

Böyle genel çöğlük olarak kullanılan bi yer, iyi ve kötü çoçuklar olmak üzere ikiye ayrılıyorlar, bu yerde kale male yapıyorlar.

Filmlerden birinden buraya musallat olan bir bekçi ve köpekte hatırlar gibiyim.

Fikri olan varsa sevinirim.

kendin pişir kendin ye oldu ama,

http://en.wikipedia.org/wiki/The_Sandlot

ve devam filmleriymiş aradığım filmler.
Sosyal ağlarda paylaş

Hitler döneminde çalışma kampına alınan bi ailenin hikayesini anlatan bi film vardı. Baba çocuğuna kampı bi yarışma gibi tanıtıyordu. Hatta kampa geldikleri günlerde tercüman gereken bi yerde bu çıkıp bütün konuşmaları sanki bi yarışma içindeymişler gibi çeviriyordu oğlu anlamasın diye.

Sonra adamı vuruyorlardı filmin sonlarında falan filan, çocuk bi elektrik panosunun içine mi ne saklanıyordu. Öyle bi hikayeydi. Neydi bu filmin adı.
Sosyal ağlarda paylaş

SeaGle said:

Hitler döneminde çalışma kampına alınan bi ailenin hikayesini anlatan bi film vardı. Baba çocuğuna kampı bi yarışma gibi tanıtıyordu. Hatta kampa geldikleri günlerde tercüman gereken bi yerde bu çıkıp bütün konuşmaları sanki bi yarışma içindeymişler gibi çeviriyordu oğlu anlamasın diye.

Sonra adamı vuruyorlardı filmin sonlarında falan filan, çocuk bi elektrik panosunun içine mi ne saklanıyordu. Öyle bi hikayeydi. Neydi bu filmin adı.

Life is Beautiful
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...