Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bir Film/Dizi Vardı?

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

trainspotting23 said:

Bir çocuk ya da genç herneyse "karakuş" diye seslendiğinde gelen birsey vardı böyle taştan mıydı taşla alev karısımı bişey miydi ne ve filmin sonunda denize doğru gidip ölüyordu ateş taş karısımı oldugu için sanırım cocuklugumun filmiydi aklıma geldi

gözyaşından doğduğu için denizde ölen bişeydi dimi o oha hayal meal hatırlıyorum oha şu anda gözlerim doldu geçişim canlandı gözümde oha neydi o film
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Meteor mu düşüyodu noluyodu kasabada ki tüm kadınlar aynı anda hamile kalıyodu hepsi beyaz saçlı uzaylı çocuklar doğuruyolardı ama uzaylı olduklarını bilmiyolardı.Çocuklar insanlara istediklerini yaptırabiliyolardı bi tanesi annesini bıçakla kendini kesmeye ikna ediodu.Öğretmenleri bunların uzaylı olduğuna uyanıyodu hatta çocuklar düşüncelerini okumasın die zihninde bi duvar kuruyodu falan ahır gibi bi yerde hepsini toplayıp patlatmayı planlıyodu galiba öyle bişiler işte neydi o filmin adı
Sosyal ağlarda paylaş

bir film vardı...
1 sene önce mi ne digitürk sinema kanallarında baya oynuyordu.2003 sonrası bir yapım olabilir hikaye şu
bir tane adam var gazeteciydi galiba bir tanede deliler hastanesinde kalan bir adam.bu deli olan gazetecinin babasının bir arkadaşı ve babasının bir kitabı üzerine birşeyler araştırıyor.kitap olmayan ülke mi değişik birşey tam hatırlayamıyorum.filmin sonunda bu deli o gizli bölgeye gidiyor buda onu takip ediyor peşinden.tahtadan bir kulubede deli herif başında tacı falan beklio etrafa dinamit döşemiş en son polisler falan geliyordu .hatırladıklarım bunlar eminim bilen biri vardır aslında ben daha çok soundtrackıyla ilgileniyorum bir ismini bulabilsem.
Sosyal ağlarda paylaş

Merhaba Paticik ' ler

Bügün ikinci soruşum olacak ama -kusuruma bakmayın-

Bu filmi ben en az 10 sene önce atv de izlemiştim. Aklımda kalan sahneleri,

Genç bir kız (17-20 yaşların da sarışın küt saçlı )birkaç arkadaşıyla daha önce hiç görmediği babasını aramaya yollara düşüyor. Country tarzı bir yol filmi. Çok ilginç aklımda kızın babasıyla birlikte beyzbol topunu birbirlerine atmaları kalmış gece vakti. Birde eski bir araba hani arkasında saman taşınan 60ların arabası arkası yüklüklü olanlardan ama tabi onların yolculuk ettiği mi tam hatırlayamıyorum.

Kızın baba özlemini yoğun bi şekilde anlattığı dramatik bi yol filmiydi.

Hatırlanası zor ama ben yine de not düşüm belki bu fi tarihindeki filmi hatırlayan çıkar.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
bundan yıllar önce benden yaşça oldukça büyük bir kuzenim izlerken oturup izlediğim ve aklımda böyle imgesel bir kaç anın kaldığı, yıllardır unutamadığım bir film var.
bu da burada soracağım ilk film olcak :D
film aidsle ilgiliydi. o zaman aids yeni yeni yayılmaya falan başlamıştı. böyle aidslileri yıkık dökük bir binada topluyolardı işte bi çeşit karantina gibi. sonra o aidsliler hayat kadını falan çağırıyolardı. hayatkadınlarına biz aidsliyiz hiv var diyolardı kadınlar da iplemiyolardı falan.
bi tanesi sanırım başrol, artık bünye tamamen çöktüğü için tekerlekli sandalyede oturuyodu falan...
çok bişey hatırlamıyorum
yani bi 96-97 olabilir 98 de olabilir film. emin değilim. var mı bilen?
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Vizyon bölümündeki, son 10 sayfaya baktım ama bulamadım affedin. :)

Bu film daha çıkacaktı, böyle hot tubda zaman yolculuğu yapan tipleri analtıyodu. Komedi. Geçmişe gidiyolardı. Trailer'ında efane sahne vardı:

-Hey lady, what color is Micheal Jackson?
-umm black?
-ZAAAAAAAAAAAAAAAA

evet bilenler anlamıştır filmi. Adı neydi çıktı mı ne zaman çıkar söyleyin lütfen :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...