Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bir Film/Dizi Vardı?

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

Behlul said:

bi hayaletli filmde ben sorucam.

Şimdi adam hayalet oluyor bir şekilde, ve hayalet olduğunu üstüne gelen otobüs içinde geçip, en arkadaki şişman kadının kukisinden kafası geçince anlıyor. En aşşağı 10-15 yıllık bir film

Başroldeki adam zenci olabilir yanılmıyorsam
Sosyal ağlarda paylaş

bi tane de ben sorucam bodyguard gibi bir film ama uzakdogu versiyonu adam çok öte bir koruma fln bi aileyi koruyor ailede klasik kızımı kadınmı ne itiraz ediyor korumasına fln sonra olaylar başlıor...

Bir de küçükken izlemiştim güzel gelmişti adam böle bi kulenin tepesinde kuş gibi bi kıyafetle ucuyordu fln sanırım macera filmiydi garip bi batman arabası gibi bir arabası vardı...
Sosyal ağlarda paylaş

moncici said:

ya manyetik bi çocuk vardı kel kafalı. okulda bununla dalga geçiyorlar falan en son da şimşeğe doğru koşup çarpılıyordu. neydi acaba
abiii bu filmi bi kere izledim ama adını asla ogrenemedim bi de cocukda epic gucler falan oluyodu flana biseyler.. ama sahne okadar net gozumun onundeki anlatamam yani
Sosyal ağlarda paylaş

alman değil macar filmi

başroldeki elemanın filmdeki adlı bulcshu gibi bişeydi, tam nasıl yazılıyor hatırlayamadım.
ayı kostümlü sevimli kız var, kızın babası tren kullanan arıza şöfer :)

yönetmen nimrod antal, filmin adı da kontroll
edit: soundtrack de güzeldi, her ne kadar müzikleri yapan elemanın adı "Neo " olsa da : )
imdb linki de vereyim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...